VYLEŠTĚTE SI SVÉ NEHTY

Ruce potřebujeme při každé možné příležitosti. Ruce jsou živobytí, naděje, láska. Bez rukou se nenajíte, neotočíte stránku novin, nepogratulujete, nevyťukáte číslo vašeho miláčka… Rukama se dotýkáme, milujeme, dorozumíváme, podle rukou si dokonce i vybíráme partnera. Činíme tak sice podvědomě, nicméně jen my sami si rozhodneme, které ruce se nás budou po zbytek života dotýkat. Ruce jsou tedy výčet našeho charakteru, poznávací znamení, zdroj inspirace, předmět dohadů, představ a pěstěné ruce jsou naše vizitka. Přesto našim rukám nejsme ochotni věnovat tolik pozornosti, jakou by si zasluhovaly. Vysušená, oloupaná, flekatá pokožka nám potom pěkně děkuje. Některé z nás se z nedostatku času, či financí snaží vynahradit vyživující zábaly a lymfatické masáže alespoň péčí o nehty. Pořizujeme vitamínové olejíčky, posilovací gely, laky se zpevňujícím hedvábím a … skutek utek – navíc s vyplácanými lahvičkami v kapse. A dlouhé nehty, klenot krásných rukou, je i nadále vzdálený jako Kanárské ostrovy. Když nepomáhá manikúra, snažíte se přírodu obelstít, výsledek ale hovoří sám za sebe. Jasně, že jsou vaše nehty krásné, jen bohužel nejsou vaše. Co si počít, když ani gelové nehty nefrčí Pěstujte si vlastní, je tu ještě ošetřující metoda P-shine!

VYLEŠTĚTE SI SVÉ NEHTY

Ruce potřebujeme při každé možné příležitosti. Ruce jsou živobytí, naděje, láska. Bez rukou se nenajíte, neotočíte stránku novin, nepogratulujete, nevyťukáte číslo vašeho miláčka…. Rukama se dotýkáme, milujeme, dorozumíváme, podle rukou si dokonce i vybíráme partnera. Činíme tak sice podvědomě, nicméně jen my sami si rozhodneme, které ruce se nás budou po zbytek života dotýkat. Ruce jsou tedy výčet našeho charakteru, poznávací znamení, zdroj inspirace, předmět dohadů, představ a pěstěné ruce jsou naše vizitka. Přesto našim rukám nejsme ochotni věnovat tolik pozornosti, jakou by si zasluhovaly. Vysušená, oloupaná, flekatá pokožka nám potom pěkně děkuje. Některé z nás se z nedostatku času, či financí snaží vynahradit vyživující zábaly a lymfatické masáže alespoň péčí o nehty. Pořizujeme vitamínové olejíčky, posilovací gely, laky se zpevňujícím hedvábím a … skutek utek – navíc s vyplácanými lahvičkami v kapse. A dlouhé nehty, klenot krásných rukou, je i nadále vzdálený jako Kanárské ostrovy.

Když nepomáhá manikúra, snažíte se přírodu obelstít. K naší smůle občas ani ty protivné umělé nehty nedrží tak, jak by měly. Přitom jejich náhražek je na trhu celá řada, jen si vybrat. Můžete si pořídit francouzskou manikúru klasickou nebo se zbrusu novými módními odstíny. Možná jste se také setkali s ornamenty, či pearssingem, kamínky, flitry… výsledek ale hovoří sám za sebe: „Ty jsou umělé, že?“ hodnotí okolí drahé pozlátko konečků vašich prstů. Jasně, že jsou vaše nehty krásné, jen bohužel nejsou vaše.

Co si počít, když gelové nehty nefrčí? Pěstujte si vlastní, je tu ještě ošetřující metoda P-shine!

METODA P-SHINE

Hovoříme o dvoufázovém kondicionéru, který chrání, reparuje a leští namáhaný, lámavý a rozštěpený nehet. Toto speciální leštění nehty také vyživuje, čímž našim nehtům slibuje konec zpustošených rukou a…přirozenou krásu našich přirozených nehtů. Neuvěřitelné, že? Ale jednoduché…

Zajímá vás jak na to?

Jednou za dva týdny si zaběhněte na speciální manikúru. Na očištěné a ošetřené nehty Vám manikérka nanese prášek nebo pastu s včelím voskem a vitamínem E. Jistě vás překvapí malé brusné částečky, ale i ony tu mají svou úlohu: zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtu a speciální pilník poté nehty dohladí a dotáhne tak práci do konce. Takto ošetřené nehty jsou rázem chráněny vůči vnějším vlivům, jako je třeba nutný kontakt s vodou nebo saponáty.

Tak vzhůru ke krásným rukám a příjemný den.

(zdroj info Kosmetický salon Martiny Divišové tel. 606 255028)

6.5.2004 12:00| autor: Markéta Dušková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist