Výklad karet, bylinky i knížky aneb Nový týden s Feminou!

Ani v tom předvánočním shonu, kdy určitě sháníš dárky, snažíš se vypulírovat byt do nebezpečného lesku a upéct dvacet druhů cukroví, aby tě tchyně nezdrbla, nezapomínáme na to, co tě baví – na výklady karet, co si pro tebe pravidelně připravuje naše Sára. Pokud se nemůžeš dočkat dalšího „onlinu“, pak tě tento týden určitě potěšíme.

Už zítra se totiž můžeš těšit na online výklad karet po celý den zcela zdarma. Takže pokud tě trápí láska, kariéra, nebo vztahy, nezapomeň si důkladně připravit otázku a Sára ti hned odpoví. 

Zdravá s bylinkami

Máš pocit, že už se ti musí z toho všeho stresu minimálně rozskočit hlava? Bolí tě z vánočního úklidu celé tělo? Pak docela určitě oceníš Vánoční bylinkový tahák Pavly Jelínkové. Podívej se, které bylinky bys neměla míjet bez povšimnutí, protože ti mohou pomoci tak, jak by se to žádným lékům nepovedlo. 

V bezpečí i v noci na cestách

Také tě trápí všechno to, co se kolem nás děje a v noci se bojíš skoro vystrčit nos z domu nebo bytu? Už se bát nemusíš. Na světě je totiž aplikace, která tě při noční cestě domů odkudkoliv ochrání. A není to vůbec nic složitého. Co všechno dokáže a o jak vychytanou věc jde, tě přesvědčí ve svém článku Lucka Feiková.

Ladíme na Vánoce

Ať už se ti to líbí nebo ne, včera jsme zapálili na adventním věnci třetí svíčku a to znamená, že do Vánoc už zbývá opravdu jen pár dní. Ale neboj, nechceme tě stresovat tím, co všechno ještě musíš stihnout, naopak Lenka Zelnitiusová si pro tebe připravila testík, ve kterém zjistíš, jak moc si dokážeš adventní čas užít. A pro všechny ty, které marně shání na poslední chvíli nějaké dárky, máme připravenou plnou náruč knižních novinek. A proč? Protože knížka přeci nesmí chybět pod žádným stromečkem.

Bavíme se

Ano, zábava, na tu nesmíme zapomenout. Bavit se můžeš nejen u článků, ale také si můžeš přečíst nebo položit dotaz do našich poraden, které pro tebe pravidelně připravujeme. Na názor se můžeš zeptat nejen Sáry, ale také Reného, který ti nastíní chlapský úhel pohledu na věc, nebo pana doktora Poláčka, který ti poradí s tvým vzhledem v poradně plastické chirurgie. Připravený pro tebe máme již tradiční kvíz a také si spolu s námi můžeš zasoutěžit. Máme pro tebe dokonce dvě soutěže, tak si je nenech ujít. 

Krásný týden s Feminou!

14.12.2015 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist