[Ukončeno] Vyhrajte poukázky do e-shopu Tchibo.cz!

Šálek lahodné kávy Tchibo jste už nejspíš někdy ochutnali. Víte ale, že Tchibo přináší vedle kávy také každý týden nový svět, plný inspirace? Už dnes můžete v e-shopu objednávat z kolekce oblečení a vybavení na lyže a snowboard. Od začátku listopadu je kolekce také v nabídce obchodů Tchibo.

Také kolekce o lyžování je časově limitovaná

V průběhu celého roku vám Tchibo každý týden nabízí novou kolekci zajímavých výrobků, které zaujmou designem, kvalitou i funkcí. Témata jednotlivých kolekcí Tchibo pokrývají všechny oblasti každodenního života.

Vybírat si můžete vybavení do kuchyně, bytové doplňky, sportovní náčiní nebo technické novinky. Nezapomínáme ani na módu, proto  pravidelně přinášíme nové trendy v oblečení, doplňcích, obuvi i špercích. Ale pozor, každá kolekce je limitovaná a prodává se po omezenou dobu nebo do vyprodání zásob.

Už dnes v e-shopu Tchibo.cz!

Nová kolekce se každý týden v předstihu začíná prodávat v e-shopu. Postupně  se pak objevuje ve značkových obchodech Tchibo a na dalších prodejních místech. Do kalendáře si tedy můžete vyznačit každou středu s poznámkou, že středeční ráno je na www.tchibo.cz nová kolekce. Mimochodem, poslední říjnová středa slibuje obzvláště atraktivní kolekci.

Kolekce je totiž věnována zimním radovánkám. Ať už vyznáváte kterýkoliv ze zimních sportů, Tchibo nabídne zimní výbavu od hlavy až k patě: podle posledních módních trendů a přitom bezpečnou a funkční. Oblečení je vyrobeno z moderních materiálů a vybaveno vysoce výkonnými vlákny, který inteligentně reagují na tělo – jednoduše vybavení, ve kterém se můžete pustit do každého dobrodružství. Od středy 26. října vybírejte v e-shopu Tchibo.cz ze široké nabídky pro celou rodinu a sestavte si kompletní výbavu z několika vrstev přesně podle svých potřeb!

V obchodech Tchibo od pondělí 31. října

Od pondělí se tato kolekce bude postupně objevovat ve všech značkových obchodech Tchibo situovaných do nejúspěšnějších nákupních center a na dalších prodejních místech, kterým se se říká shop-in-shop. Ty jsou umístěné na nepřehlédnutelných bocích regálů ve vybraných sítích supermarketů a hypermarketů.

Ve všech prodejních místech je ještě významnější než v elektronickém obchodu nezmeškat správnou dobu. Prodejní místa jsou předzásobena konkrétním množstvím výrobků a je tedy důležité jej navštívit co nejdříve. Množství všech výrobků je omezené a limitované, nabídka vždy platí pouze do vyprodání zásob.

Kolekce vybavení na lyže a snowboard slibuje velice atraktivní nabídku, rozhodně nepropásněte správný čas!

Získejte kupón na 109 Kč a ušetřete na poštovném!

V e-shopu tchibo.cz si můžete objednat newsletter a žádná novinka vám neuteče. Již dnes Vám prozradíme, že v nejbližším newsletteru oznámíme akční nabídku se sníženou minimální hodnotou objednávky pro poštovné zdarma. Nenechte si takové zprávy uniknout a přihlašte se k odběru zde: registrace k odběru newsletteru.

Každou středu vám zašleme informace o nové kolekci, v pátek pak newsletter se speciálními akčními cenami, některé jsou dokonce platné pouze pro nákup v e-shopu a pouze pro odběratele newsletteru. A aby bylo vaše objednávání ještě příjemnější, po přihlášení se k odběru newsletteru vám automaticky zašleme uvítací email s kupónem na 109 Kč! Neváhejte a registrujte se k odběru newsletteru ještě dnes.

Vyhrajte poukázky k nákupu do e-shopu tchibo.cz!

Soutěžíme o 5 poukazů v celkové hodnotě 2 500 Kč, které lze využít k nákupu jakéhokoliv zboží v internetovém obchodě tchibo.cz. Soutěž probíhá ve dnech 26.10. až 2.11. 2011. A jak vyhrát? Stačí správně zodpovědět jedinou soutěžní otázku níže.

Výhry:
1. místo    dárková poukázka v hodnotě 1 000 Kč
2. místo    dárková poukázka v hodnotě 600 Kč
3. místo    dárková poukázka v hodnotě 300 Kč
4. místo    dárková poukázka v hodnotě 300 Kč
5. místo    dárková poukázka v hodnotě 300 Kč

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

26.10.2011 12:00| autor: PR článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist