[Ukončeno] Vyhrajte poukázku na thajskou masáž v Sabai!

Dopřejte si dokonalé uvolnění a dovolte nové životní energii rozproudit se celým vaším tělem. Stačí zajít do centra thajských masáží Sabai.

/wp-content/uploads/files/IMG_0658IMG_0658small.jpgTradiční umění thajské masáže se téměř v nezměněné podobě praktikuje déle než tisíc let. Na rozdíl od švédské masáže, která se soustředí na konkrétní problémové partie, thajská masáž nabízí celkovou relaxaci, uvolnění mysli a navození pocitu harmonie těla a duše. Nesoustředí se na tělo jako anatomický objekt, ale pohlíží na něj jako na složitou souhru toku energií. Podmínkou žádoucího účinku ovšem je, aby thajská masáž byla prováděna podle původních postupů, zkušenými a v thajských školách vzdělanými odborníky. Přesně tak, jako je tomu v Sabai.

V nabídce rozmanitých masáží, od aromatických, přes reflexní až po ty nejoblíbenější – thajskou olejovou a klasickou, teď najdete také OFFICE THERAPY – SITTING POINT AND HAND REFLEXOLOGY, která pomáhá od neduhů sedavého zaměstnání – extrémně zatížené zápěstí a prsty, nelibé bolesti v křížové a bederní oblasti, ztuhlá šíje, zkrácené sedací svaly…
/wp-content/uploads/files/IMG_3077.jpgHbité prsty zkušených terapeutek vyškolených v nejlepších masážních centrech po celém Thajsku, se zaměří nejprve na uvolnění nohou od chodidel až po sedací partie, páteř bederní i krční. Následuje stimulace reflexních bodů na dlaních, která pomáhá zmírnit napětí a obnovit přirozené proudění energie. Devadesátiminutová terapie je zakončena tlakovou masáží od paží až po krční páteř. Intenzivním protlačováním energetických center se strnulá energie dostává opět do pohybu, volně proudí a vy cítíte slastnou úlevu.

SOUTĚŽ!

Vyhrajte jednu ze tří poukázek na masáž v centru Sabai v hodnotě 1.000 Kč! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:

Použití jakého oleje zahrnuje masáž VITALITY?

Nápovědu hledejte na www.sabai.cz.

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@femina.cz do 15.11.2009 pod heslem SABAI.

9.11.2009 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist