[Ukončeno] Vyhrajte luxusní sadu šperků s krystaly Swarovski!

Máte rádi luxusní stříbrné šperky a krystaly Swarovski? Zapojte se do soutěže o tři luxusní dárkové sady šperků MHM! Stačí správně zodpovědět na soutěžní otázku a můžete vyhrát i vy!

Společnost MHM Šperky je autorizovaným výrobcem krystalů Swarovski s vlastní tradicí, kterou si vytvořila za dlouhou dobu působení na českém trhu.

Nejenže vám garantuje pravost krystalů, ale také galvanické ošetření stříbra proti černání, které kovu zaručí dlouhodobý lesk a uchování barev.

Souprava MIRIAM CRYSTAL

Náušnice a náhrdelník Miriam Crystal jsou vyrobeny s krystaly Rivoli Swarovski Elements o rozměru 8 mm. které jsou vsazeny do kvalitně postříbřených litinových kovodílů. Veškeré kovové části jsou ošetřeny technologií CLEAR, která zaručuje dlouhotrvající lesk zabraňuje černání kovu!

Sada obsahuje: Stříbrný řetízek, náušnice na stříbrných klapkách, přívěsek na stříbrném očku, dárkovou krabičku a prohlášení o pravosti použitých krystalů.

Souprava RIVOLI CRYSTAL

Náhrdelník a náušnice Rivoli Crystal jsou osazeny krystaly Swarovski Elements o průměru 12 mm. Krystal  je vsazen do postříbřeného bižuterního kovu, který je ošetřen technologií CLEAR, zaručující dlouhotrvající lesk a zabraňující černání kovu. Jsou k dostání v osmi krásných barevných provedeních!

Sada obsahuje: Stříbrný řetízek, náušnice na stříbrných klapkách, přívěsek na stříbrném očku, dárkovou krabičku a prohlášení o pravosti krystalů.

Trendy šperky – velká inspirativní fotogalerie

šperky inspirace fotogalerie
Souprava KŘÍŽEK CRYSTAL AB AG

Náušnice a náhrdelník Křížek Crystal AB jsou zdobeny krystaly Swarovski Elements o rozměru 20 mm, které jsou potaženy speciální vrstvou pokovení, způsobující různé vizuální efekty, tzv. Aurore Boreale – Polární záři. Krystaly tak mění v závislosti na osvětlení různé odstíny barev.


Sada obsahuje: Stříbrný řetízek, náušnice na stříbrných klapkách, přívěsek na stříbrném očku, dárkovou krabičku a prohlášení o pravosti krystalů.

SOUTĚŽ

Nyní můžete vyhrát jednu z těchto tří nádherných sad šperků, stačí správně odpovědět na soutěžní otázku níže.

Nápovědu hledejte na www.sperkymhm.cz

1. místo: Sada Miriam Crystal
2. místo: Sada Rivoli Crystal
3. místo: Sada Krizek Crystal

(Vyhrává každá 500. odpověď)

Výherci:

Kateřina Zusková, Stráž pod Ralskem
Barbora Juřičková, Horní Lideč
Petra Rojíková, Plzeň

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

26.9.2011 12:00| autor: red

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist