[Ukončeno] Vyhrajte L´Oreál Liss Ultime – vyhlaďte vlasy!

L’Oréal Professionnel přináší novou řadu liss ultime, která díky novým technologiím splní všem ženám s nepoddajnými a těžko upravitelnými vlasy sen o dokonale upraveném účesu.

Ženy s vlnitými a suššími nepoddajnými vlasy mají většinou dobře zažité postupy, jakými dosáhnout požadovaného efektu, a při úpravě svých vlasů jsou velice precizní. Současným trendem u těchto žen je rovněž rychlý vývoj v používání přístrojů a pomůcek určených k finální úpravě vlasů za použití tepla, jakými jsou fény a žehličky.

Řada liss ultime přichází ze špičkových laboratoří L’Oréal, vybavená špičkovými profesionálními technologiemi, které berou maximální ohled na potřeby nepoddajných vlasů. Všechny přípravky z řady liss ultime mají velice příjemnou parfemaci, v níž se prolíná vůně bambusového sorbetu s esencemi z okvětních lístků italského bergamotu, které tvoří hlavu vůně. Ta je v srdci doplněna o magnólii a růžovou pivoňku, její základ tvoří kašmírové dřevo.

Technologická inovace liss ultime: Polymer AR
Polymer AR je zcela nová technologie péče s dvojím účinkem, která jednak vyživuje vlasové vlákno a současně jej chrání před účinky vlhka. Stává se tak působením dvou činitelů.

1. Na povrchu vlasu síťově uspořádaný retikulární polymer cílí svůj účinek na obalení vlasového vlákna neviditelným obalem, který jej chrání proti účinkům vlhka a následnému nepříjemnému kroucení a krepatění. Vlas je pružný, sametově hebký a snadno se upravuje.

2. Uvnitř vlasu působí vyživující oleje: olivový a arganový. Olivový olej byl od dob Antiky používán řeckými a římskými ženami pro dodání pružnosti, jemnosti a síly vlasům a zároveň sloužil jako ochrana před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Arganový olej, bohatý na vitamín E, je získáván ze stromu vyskytujícího se výhradně v Maroku. Od nepaměti byl berberskými ženami oceňován pro svou schopnost vyživení vlasů, regenerace a restrukturalizace vlasového vlákna. Používán byl i kvůli své jedinečné vlastnosti zmýdelnění. Oba druhy olejů vlas do hloubky vyživují a uvolňují vlasové vlákno.

Konečným výsledkem působení technologie Polymer AR jsou vlasy perfektně vyhlazené do sametové hebkosti, objem pod kontrolou, vlasové vlákno chráněné proti účinkům vlhka a se zářivým leskem.

Jestliže si chcete u vás doma vytvořit „profesionální salón“ a opečovávat si vlasy na úrovni, odpovězte na následující otázku:

Arganový olej, který je obsažen ve výrobcích řady Liss Ultime, je získáván ze stromu vyskytujícího se výhradně:

a ) v Alžíru

b ) v Maroku

c ) v Mauretánii

Své odpovědi zasílejte na adresu soutez@femina.cz pod heslem Liss Ultime do 20. října 2009. A nezapomeňte zaslat jméno a adresu pro zaslání výhry.

13.10.2009 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist