[Ukončeno] Vyhrajte cestovní balíček Fermalac!

Nepříjemnosti spojené s poruchami mikrobiální flóry pochvy provázejí ženy v každém věku a málokdo se dokáže vyhnout faktorům, které tyto problémy spouštějí. Teplo, koupání, ztížená hygiena na cestách, či léčba antibiotiky, oslabení organismu při infekcích, užívání kontraceptiv, ale i těhotenství a další běžné situace ohrožují ženy a dívky neustále. Pomoc, která je vždy po ruce - to je Fermalac Vaginal

Fermalac Vaginal je řešením preventivním i léčebným. Je účinný ve všech situacích, které mohou mikrobiální flóru v pochvě ohrozit, proto by neměl chybět v žádném zavazadle na cestách, slouží však i k léčbě specifických a nespecifických vaginálních infekcí. Jak při prevenci, tak při léčbě je důležitá dostupnost přípravku a jeho snadné použití. Fermalac je opatřen praktickým aplikátorem, který zaručuje snadné a bezpečné zavedení kapsle i v situacích, kdy jsou při aplikaci ztížené hygienické podmínky. Neocenitelným pomocníkem je aplikátor zejména na cestách.

V čem tkví účinnost Fermalacu Vaginal? „Jde o biologický lék, který působí na bázi laktobacilů. Tyto mléčné mikroorganismy transformují cukry na kyselinu mléčnou, a tak je zajištěn správný stupeň kyselosti v pochvě, který je základním předpokladem odolnosti vůči kvasinkovým i bakteriálním obtížím,“ přibližuje působení přípravku MUDr. Jan Sadílek.

Fermalac Vaginal má ještě jednu zásadní přednost, je bezpečný i pro mladé dívky, které ještě nezačaly intimně žít, pro těhotné ženy i pro kojící matky. Každá žena pozná příznaky, kdy je vhodné začít aplikovat Fermalac Vaginal – ty začínají nepříjemnými pocity v intimní oblasti, pokračují svěděním, pálením a nezdravým výtokem. Více informací je k dispozici na www.fermalac.cz.

Fermalac Vaginal je účinným pomocníkem žen a dívek po celý rok. K dostání je v lékárnách za doporučenou cenu 210,- Kč, balení obsahuje 10 vaginálních tobolek a hygienický aplikátor.

Nyní můžete vyhrát tři cestovní balíčky Fermalac v hodnotě 500 Kč – každý obsahuje sprchový gel, tělové mléko, ručník, mycí houbu, dámské hygienické potřeby a menstruační kalendář.
Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku.

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

27.9.2010 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist