[Ukončeno] Vyhrajte 6 balíčků léčivé kosmetiky!

Online klinika pro atopiky je nový, odborně propracovaný projekt pro všechny, které trápí atopický ekzém.

Pokud vás, nebo někoho z vaší rodiny trápí atopický ekzém, jednoduše se zaregistrujte v Online klinice pro atopiky – yužijte vše, co vám členství přinese: zhlédněte odborná a velmi srozumitelná videa, zapojte se do diskuze, zeptejte se odborníka.  Vše najdete na www.atopickyekzem.org

Přednášejí špičkoví odborníci

Odbornou část kliniky a tedy i vstupního kurzu mají na starosti lékaři – dermatologové, kteří patří mezi špičky v léčbě atopického ekzému u nás i v mezinárodním měřítku. Můžete je vidět v přednáškových videích. Jsou to:

Prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc., MBA
Předseda ČESKÉ DERMATOVENEROLOGICKÉ SPOLEČNOSTI, Dermatovenerologická klinika 3. LF UK a FNKV Praha

MUDr. Nina Benáková
Dermatologická ordinace, Medicínské centrum Praha, Dermatovenerologická klinika 1.LF UK Praha

MUDr. Štěpánka Čapková
Dětská dermatologická ambulance, Dětská poliklinika, FN Motol, Praha

MUDr. Radek Litvik
Kožní oddělení FN, Ostrava

Účinná Trojice – řešení pro atopiky.
Pro děti i dospělé s atopickým ekzémem je tu opravdu něco nového. Navíc je tato metoda bezpečná. Nezahrnuje ve svém jádru kortikoidy ani nic podobného.

Účinná Trojice se skládá ze tří částí:

Promazávání

Režim, neboli dodržování pravidel

Topický imunomodulátor (mast)

O promazávání a režimu jste možná už slyšeli. Byly tu již dříve, nicméně stále se vyvíjejí a s dnešními znalostmi, metodami a produkty mají mnohem vyšší účinnost než dříve. Novějším tématem jsou však imunomodulátory.

O Účinné Trojici je projekt Online Kliniky pro Atopiky www.atopickyekzem.org/optin. Tento systém vám pomůže zbavit se příznaků atopického ekzému po celý rok. I tak se ale může stát, že dojde ke krátkodobému zhoršení. Často to bývá proto, že když je nám dlouho dobře, přestaneme být v režimu důslední. V tom případě je přeci jen nutné využít záchrannou brzdu a na krátkou dobu kortikoidy použít. V kurzu na www.atopickyekzem.org/optin se však o nich dozvíte hodně, abyste se jich nemuseli v těchto případech bát.

Chceme Vám zpřístupnit celou tuto trojici tak, abyste ji mohli aplikovat a těšit se ze zdravějšího života, který atopický ekzém jinak neumožňuje.

SOUTĚŽ

Nyní můžete vyhrát 6 balíčků léčivé kosmetiky pro atopiky v hodnotě 600 Kč! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku.

Nápovědu hledejte na www.atopickyekzem.org

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

16.1.2012 12:00| autor: red

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist