výběr partnera

Dobrý den, Sáro, mám dilema, Michal 5.5.1976- možnost vztahu, ale je tam problém s rodiči, resp. jeho matkou a řešením společného bydlení, mám pocit, že je to z její strany vypočítavost, byt vlastní ona a já bych měla přispět na rekonstrukci, už jednou se chovala dost odmítavě a nemám z ní dobrý pocit i když ji neznám osobně, ale k synovi, který bydlí s nimi, se chová , jakoby byl nesvéprávný, mám strach, že by se do všeho vměšovala.rnDruhá známost, Pepík, 12.1. 1974 se chová dost zvláštně, hned se chtěl sejít, pořád volal a psal a pak se najednou odmlčel, nereagoval na psaní ani volání a za 2 dny se ozval, kdy může přijet, nevím, co si mám o něm myslet.rnMohla byste mi v tom udělat trochu jasno? Nějak přestávám těm chlapům rozumět. Děkuji, Katka, 21.9.1975.

Odpověď

Ahoj Katuško. Michal spíš ne, pokud se přeci jen rozhodneš pro něho, rozhodně žádné spolufinancování cizího bytu, spíš hledat bydlení vlastní. S Pepíkem by to šlo, ale pozor, aby měl ukončenou minulost, něco tam nehraje, je potřeba jednat na rovinu, spíš přijde ještě někdo jiný.

14.1.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist