Výběr barvy na vlasy o vás prozradí víc, než byste chtěla!

Každá žena je originál. I ve vkusu. Jedné se líbí tmavé barvy na vlasy, druhá prahne po blonďatých odstínech, další vyhledává extravagantní tóny. Ať tak nebo tak, všechny případy mají jedno společné. Podle barvy vlasů se pozná charakter ženy!

Je až neuvěřitelné, jak barva na vlasy dokáže změnit celkový vzhled člověka! A to jak v pozitivním, tak bohužel i negativním slova smyslu. Odborný magazín Journal of Psychology zveřejnil studii o tom, že podle barvy vlasů člověka se dá určit, jaký je! Zde je přehled nejčastějších vlasových kreací! Sedí to na vás?

1. Barvy na vlasy v kaštanově hnědé klasice

Některé verze hnědé barvy se dají jen těžko rozeznat a ještě hůře pojmenovat. To u téhle ale neplatí! Jaká je žena s kaštanovým přelivem? Přirozená vůdkyně. Sebevědomí a umění rozhodnout se má prostě v malíčku. Nerada se podřizuje čemukoliv. Občas působí arogantně a povýšeně, ale je to jen póza, protože uvnitř ní se skrývá citlivá duše. Jen to nechce dát nikomu na vědomí.

2. Tmavá brunetová symfonie

Brunetky patří do početné skupiny. Je jich totiž nejvíce ze všech. Pyšní se titulem velmi přátelské osůbky se smyslem pro humor. Rády se učí něčemu novému, hýří vtipem a v kolektivu jsou oblíbené. Ani inteligence, cílevědomost a vnímavost se jim nedá upřít. Ovšem dostat se jim pod kůži může chvíli trvat, protože některé mohou na oko působit lehce odtažitě. Ale komu se to podaří, zjistí, že brunetky mají pěkně pod čepicí!

3. Blonďatý závoj jako z pohádky

I když se na první pohled může zdát, že blond je kde kdo (holt módní trendy si žádají svoje), těch úplně přirozených běhá po světě pouze deset procent. Ty zbylé se s tím nenarodily. Teď jen posoudit, jestli je to dobře nebo špatně.

článek

Názor většiny populace na přirozenou inteligenci a tenhle odstín vlasů je spíš úsměvný. Říká se, že to u nich s chytrostí nebude tak žhavé. Ale výjimky přece potvrzují pravidlo! Takže žádné obavy, pokud patříte k nim. Oproti jiným jsou zase obětavé a pomůžou v nouzi. To už se taky jen tak nevidí!

4. Netradiční barvy na vlasy á la zrzavé lišky

Málokdo má odvahu stát se liškou ryšavou, což je škoda! Tahle vlasová barvička zkrátka neomrzí! Zrzek od přírody je pouhé jedno procento. A možná proto patří mezi tajemné ženy s pěknou dávkou výjimečnosti a originality. Zrzky nezkazí žádnou legraci a nudí je vše obyčejné. Adrenalinové sporty či chov jedovatých plazů? Jejich denní chléb a způsob života!

5. Netypická barevnost, aneb co paleta dokáže?

Červená, modrá nebo fialová? I tohle můžeme vidět na některých hlavách. V někom to budí pohoršení, v dalším zase obdiv a statečnost. Podle odborníků jsou však „multibarevné ženy“ sobecké, protože chtějí za každou cenu vyvolat vlnu pozornosti a jakoukoli reakci. Bojkotují pravidla a je s nimi v zásadě trochu těžší vycházet. Tenhle styl prostě neunese každý!

Co si o tom myslíte? Může barva na vlasy skutečně odhalit osobnost člověka? Napište nám svůj názor do diskuze pod článkem.

Foto:Thinkstockphotos.com

17.12.2014 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist