Vousaté ženy, svatba i knihy celebrit aneb Nový týden na Femině!

Jako malá jsem měla hromadu snů, čím bych jednou chtěla být. Začala jsem u popelářů, protože stát na tom stupátku vzadu vypadalo tak senzačně, pokračovala jsem přes letušku, protože tou chtěly být všechny holky a nevadilo mi, že se bojím létání a letadel vůbec, po hlasatelku v televizi a nakonec jsem zatoužila být spisovatelkou (btw, na tomhle snu sále pracuju:-)). Věděla jsi, že i celebrity měly podobné sny?

 

Když hvězdy píšou

Ano, ano, některé hvězdy považují spisovatelské řemeslo za práci snů a tak se pustily do psaní knih. Jak se jim to povedlo? Lucka Feiková pro tebe vyštrachala hned čtyři celebrity, které zasedly k počítači a pustily se do psaní knihy. Některým se kniha opravdu povedla, jiní si v ní hojili jen své mindráky. No, posuď sama. 

Když mají ženy vousy

Možná jsi to už zaregistrovala, ale vousaté ženy prostě frčí. A není to žádná světová novinka, informace o nich se dochovaly už z hodně dávné minulosti. Proč a jak se to stane, že žena je spíš podobná horalovi než něžné květince, to zjišťovala Pavla Jelínková a i tobě dá pár rad, co s tím, když se v době menopauzy v tobě probudí kus chlapa. 

Když tě čeká letní svatba

Konečně se ten tvůj vyslovil a ty jsi právě teď v tom největším fofru a do svatby zbývá už jen pár dni? Ještě než do toho praštíš, přečti si článek Lucky Feikové, co bys měla před svatbou vědět. Možná tak zažehnáš všechny krize už v zárodku a nestaneš se dalším procentem v drsných rozvodových statistikách. A abychom tě jen nestrašili, máme pro tebe také prima svatební fotogalerii. 

Když jde o zdraví

Léto je úžasnou záležitostí, ale ani vlétě se nevyhneš drobným zdravotním problémům, nejvíce pak trpí naše intimní partie. Není divu – bazény, mokré plavky a teplé počasí – to vše parádně nahrává k nejrůznějším infekcím a problémům. Jak se jim vyvarovat a užít si léto bez problémů? To ti prozradí Lenka Zelnitiusová ve svém článku. A když už budeš u té péče o tělo, nenech si ujít ani rady a nápady, jak udržet zuby krásné, bílé a zdravé. Máme pro tebe seznam věcí, které jim vážně dost škodí. 

Moudra z Facebooku 

Taky tak nesnášíš, když vlezeš na facebook a tam se na tebe vyhrnou všechna ta moudra a rádoby citáty? Zjistili jsme pro tebe, kdo se na nich nejvíce ulítává a kdo je nejvíce sdílí. A když už jsme u těch divností, tak si nenech také ujít článek o nejdivnějších sexuálních úchylkách, dobře se u něj pobavíš. 

Chystáme pro tebe také nový kvíz i soutěž, ve které tentokrát můžeš vyhrát balíček audioknih. 

Tak krásný nový týden s Feminou!

11.7.2016 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist