Volba mezi 2 muži

Dobrý den Sáro,rnživot mě dostal do situace,že nevím co s tím…Dva roky znám jednoho muže 3.9.1973 ale náš vztah byl spíše milenecko- kamarádský…já ho tedy moc milovala..ale on si mě nechtěl k sobě pustit…Takže jsme se zhruba vidali jednou za 5 týdnů…mezitím moc komunikace nebylo…a já se stále cítila hodně sama a potkala druhého muže 1.8.1973 s kterým náš vztah začal také sexem,ale věnoval mi i svůj čas a bylo mi s ním moc dobře.Loni v září za mnou první muž přišel,že spolu začneme žít…hned jsem řekla,že ano…I přesto,že mi s druhým bylo fajn..srdce mě táhlo k prvnímu.Ale mezitím prvnímu muži napsal jeden můj kamarád…v dobré víře,ho postrčit.Ten v tom,ale viděl mou zradu…a vztah bez vysvětlení ukončil…nebo lépe komunikaci.Tak jsem se s tím začala smiřovat a začala s mužem dvě žít.Ale první po půl roce přišel,že mě miluje,že beze mě nemůže žít…Tak jsem vše ukončila a šla za ním…Ale najednou mi řekl,že měl během 2 měsíců 4 sexuální vztahy a mě to dost zasáhlo…říkal,že chtěl zapomenout…jeden bych pochopila,ale 4 moc nedokážu.No naše soužití jsem po 6 týdnech ukončila.Měla jsem pocit,že mě stále kontroluje,vše přepočítával…prostě jsem se necítila dobře.Vrátila jsem se muži číslo dvě…vše funguje,ale stále se nemohu zbavit nějakého špatného pocitu.Chtěla bych tedy vědět,zda jsem udělala dobře…já 4.8.1968 Děkuji za odpověď.

Odpověď

Ahoj. Podle karet jsi prý dobře neudělala, ale je to jen proto, že to v sobě nemáš zpracované a ukončené. Doporučuji se opravdu zamyslet s kým chceš žít a netrápit popřípadě muže o kterého nemáš zájem, pokud jsi šťastná, tak žij a na prvního raději zapomeň, buď ráda, že jsi včas zjistila, že to fungovat nebude, dospělý chlap se snaží problémy řešit a ne se stáhnout a mlčet, tak se dej do pořádku a zapomeň na něho. Takže závěr je ano, udělala jsi dobře, ale zapracuj na ukončení minulosti a už se k ní nevracej.

15.4.2019 10:01

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist