Venušiny kuličky pomáhají i ženskému zdraví

Také sis myslela, že Venušiny kuličky jsou ryze erotickou hračkou? V první řadě ano, ovšem i sexuální pomůcka má skvělé zdravotní účinky. A tím nemyslíme pouze snadnější intimní uspokojení. Odhal, jak ti prospějí právě Venušiny kuličky.

perex_titulka-1100x618.jpg Zdroj: Pixabay - Malisio s.r.o

Venušiny kuličky posilují pánevní dno

Venušiny kuličky se sice prodávají v erotických obchodech, ovšem ne vždy musí být zdrojem rozkoše. Samozřejmě je to jejich primární funkce, ale mohou skvěle posloužit i těm ženám, které nevyhledávají vzrušení. Tato hračka se skládá z několika kuliček, které se vkládají do pochvy. Anatomicky ideální předmět pro cvičení pánevního svalstva.

Slyšela jsi někdy o Kegelových cvicích? V podstatě jde o stahování a uvolňování pánevních svalů. Můžeš to zkusit „naprázdno“ nebo právě takto lze svaly obepnout Venušiny kuličky. Proč je vůbec dobré cvičit tuto oblast těla? Vagina postupem let ochabne. Mohou za to věk, porody i menopauza. Tyto obtíže mohou vést k nežádoucímu úniku moči, tedy inkontinenci. Když ale budeš mít vytrénované svaly v oblasti pánevního dna, nebudeš takové starosti řešit.

Kde najít nejdiskrétnější eshop v ČR?

Dalším projevem degenerace této oblasti je pokles pánevního dna, a poté se mohou kromě inkontinence přidružit další potíže jako bolesti zad, menstruační bolesti, nepříjemné pocity při intimním styku. Trénováním s Venušinými kuličkami tyto projevy degenerace eliminuješ. Na výběr máš z mnoha variací, od objemnějších po tenčí, může to být jedna Venušina kulička či dvojité a těžší kousky.

Navnadili jsme tě? Pak se podívej na výběr Venušiných kuliček na osvědčeném e-shopu. Například sexshop Sexio.cz, nejdiskrétnější eshop v ČR, nabízí nejen velký výběr erotických pomůcek, poskytuje právě i maximální diskrétnost. Web shopu nesbírá cookies, což jsou informace o tvé historii prohlížení. Nestane se tedy, že po tvém surfování bude vybíhat na počítači nevyžádaná reklama s touto tématikou. Stejně tak ti neoznačí balíček se zásilkou svým logem či adresou, takže nikdo nepozná, že sis udělala radost v sexshopu.

1.4.2021 9:03| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: cvičenízdraví

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist