Velký malý muž

Stále se vedou dohady, zda na velikosti záleží či nezáleží. A dá se vůbec s malým kašpárkem zahrát velké divadlo? Podle mě vše záleží na šikovnosti muže a trpělivosti ženy. Chtěla bych uklidnit zástupce mužského pohlaví, že pokud svůj „handicap“ nahradí kvalitním orálkem, popřípadě vibrátorem, úspěch i s malým kašpárkem je zaručen.

Bývalý přítel Aleš byl chlap jak hora, opravdový goliáš. Seznámili jsme se přes seznamku. Po týdenním psaní přes internet jsme si dali rande v čajovně.

Byl to trochu takový můj test. Pokud se v čajovně nebude cítit dobře a radši by spěchal do hospody, protiřečilo by si to, co v emailech psal. Kde tvrdil, že je přírodní člověk má rád lesy, skály a zajímají ho věci mezi nebem a zemí. Do čajovny přišel včas. A oblečení opravdu připomínalo, že přišel z lesa. Celý v maskáčovém, s batohem, který měl vše potřebné pro přežití v divočině. Debata o přírodě a záhadných věcech se rychle rozbíhala. A u Aleše přeskočila jiskra. Další rande následovalo hned za pár dní. Tentokrát už u mě v bytě. Ten den bylo docela vedro, i když byl začátek září. Cesta z práce v rozpáleném autobuse, kde jsme se sešli, udělala svoje. Ke mně domů jsme oba došli zpocení až na kost.

článek

Takže první zastavení bylo hned za dveřmi v koupelně, se vzájemným sprchováním. A já zažila první velký šok. „Tak velký mladý muž a tak malého ho má! No nazdar, co s tím budu dělat?“ blesklo mi hlavou. Ale nedala jsem nic najevo. I když i úchop do ruky byl docela problém. Aleš mě zasypával polibky všude a nejvíc v mokré mušličce. Proud vody směroval co nejvíc na poštěváček a dost silně jej takto rozmasíroval. Rychle mě utřel a přenesl do postele, kde to pořádně rozbalil. Jeho rty se úplně přisály na moji jeskyňku, úplně ji vcucával. Nepolevil ani na okamžik. Střídavě mi do ní zasouval prsty a střídavě je zasouval i do zadečku. Věděl, že mi nevadí ani anál. Sááál tak vášnivě a nepřestával, i když věděl, že budu. Vtahoval ji do svých úst, i když jsem škemrala, ať přestane, že už ho mám. Pevně mi držel ruce za hlavou, abych sebou tolik neházela, svíjela jsem se totiž v takové extázi, až jsem se přestala ovládat a vydávala ze sebe zvířecí zvuky. Nevěřila jsem, že bych takových hlasitých a divokých projevů byla někdy schopná. Aleše moje živočišnost tak vzrušila, že se na mě pak vystříkal.

článek

Dal mi chvilku na oddech. „Ukaž mi, jak si to děláš sama. Máš vibrátor? Předveď mi, jak si s ním hraješ.“ zažadonil. Ukázala jsem mu to, hrála si s vibrátorem, přejížděla po pyscích, pomalinku ho zasouvala, ale Aleš si ho vzal a začal s dalším kolem. Tentokrát vibrátor zasouval do jeskyňky a trochu i do prcinky. Střídavě s jazykem. V zápětí mi dal moje nohy na jeho ramena. Pořádně si mě nadzvedl a vibrátor zasunul hluboko do překrveného lůna. Do zadečku vsunul svého „kašpárka“ a další veliká vlna rozkoše se ve mně rozlila jako tsunami. Bylo to nádherné, dvojí příraz. Znavena mu usnula na rameni.

článek

Bohužel naše známost trvale jen krátce. Aleš musel kvůli práci změnit místo bydliště a odstěhoval se na druhý konec republiky. A nezbylo než se rozejít. Poslal mi ještě pár vzpomínkových sms. Jak jsem ho skvěle vedla a možná mu i pomohla dodat odvahy k jinému způsobu milování. Ano měl ho malého, ale ten jeho orálek byl neskutečně nádherný, na který s nostalgií vzpomínám.

Foto zdroj: profimedia.cz

31.5.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist