Věčně mladou rebelkou a online výklad zdarma aneb Nový týden s Feminou!

Taky ráda vzpomínáš na doby, kdy jsi nosila síťované punčocháče, černou barvu na vlasy a na rtech modrou rtěnku, k jemným květinovým šatičkám jsi oblékla rebelské kanady a vydala se na diskotéku? Rebelkou ale můžeš být pořád. Naučíme tě to!

A nemusíš rebelovat jen v módě! Alžběta Bublanová tě ve svém článku Jak se stát rebelkou naučí vystoupit konečně z nudného šedivého davu a začít si užívat život přesně tak, jak jsi vždycky chtěla. Tak vyhrabej ze vzpomínek ty nejbláznivější nápady a začni je realizovat. My v tom jedeme s tebou!

Oblíbený online výklad

Také se už nemůžeš dočkat oblíbeného online výkladu karet, kdy ti naše Sára odpovídá na tvé dotazy ihned? Pak se můžeš těšit už tento týden a to hned v úterý. Zeptej se karet na všechno, co tě trápí. Na lásku, na vztahy, na práci i zdraví. 

Věk je jen číslo

Vůbec tento týden bude na Femině pořádně divoký. Kromě toho, že budeme rebelovat a vykládat karty, přesvědčíme tě, že věk je jenom číslo. Vůbec nezáleží, jaké datum máš napsané v občance, mnohem důležitější je, na kolik se cítíš. A abys zbytečně rychle nestárla, máme pro tebe super návod, jak se udržet dlouho mladá a svěží a také odstrašující fotogalerii s celebritami, které svou touhu po mládí dovedly do příšerných konců. 

Staň se autorkou knihy 

Miluješ psaní a miluješ hudbu Taylor Swift? Pak rozhodně nepřehlédni článek Lucky Feikové, která pro tebe zjistila všechny podrobnosti o připravovaném projektu. Taylor Swift se chystá vydat paměti, ale chce, aby je napsali její fanoušci. Ten, který nejvíce oslní nakladatele svým nápadem, si odnese pohádkovou odměnu i jméno na titulní straně knihy, a to se vyplatí, co říkáš? 

Smutný příběh čtenářky

Nezapomínáme ani na vážná témata a osudy čtenářek, které nejsou jen veselé a vtipné. Svůj příběh nám tentokrát svěřila čtenářka Petra a musela se popasovat s velmi bolestivým rozhodnutím. Její partner ji donutil jít na potrat. Co se dělo potom? Nenech si ujít článek Lucky Feikové. 

Stylová a zdravá s Feminou

Máme pro tebe nachystaný super návod na správnou koupel a zjistili jsme také, jestli je lepší sprcha nebo lázeň v napuštěné vaně. Donutíme tě típnout společně s námi poslední cigaretu a už se ke kouření nikdy nevrátit a podíváme se na kloub také pokojům pro puberťáky. 

Rozhodně se s námi ani v novém týdnu nebudeš nudit.

Tak krásný týden s Feminou!

18.1.2016 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist