Pro vaření i jako prevence zubního kazu. Na co všechno se dá použít mužské sperma?

Ačkoli se spermie často spojují s nechutí, pocitem na zvracení, pliváním, polykáním či těhotenstvím, existuje několik dalších způsobů, jak je využít – mimo ložnici. Hodí se totiž při vaření i těhotenských nevolnostech!

sperma-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Některé ženy milují partnerův ejakulát, protože je pro ně zdrojem pocitu naplnění a uspokojení, že jsou to právě ony, kdo ho z něj vydolovaly, jiné však tuto hmotu považují za lepkavý sliz, se kterým by raději neměly nic společného. Buď jak buď, ejakulát je mnohem sterilnější než třeba sliny.

Hlavní nebezpečí ovšem hrozí z hlediska nákazy pohlavně přenosnými nemocemi, které jsou dnes bohužel rozšířené. Co se týče chuti spermatu, tak ta se dá poměrně slušně ovlivnit. Pozitivně na ni působí více fyzického cvičení a vhodné potraviny. V praxi se osvědčuje konzumace ananasu, chřestu, ovoce či ořechů. Až tohle svému příteli naordinuješ, nemusíš se bát i dalších věcí.

Existují důkazy o tom, že spermie na obličeji dokáží divy, i když věda je k reálným zpovědím žen trochu skeptická. Pozitivní výsledky jsou však pozitivní výsledky. Na ty některé dobré duše přísahají. Stejně jako na další využití něčeho, co se počítá za zlatý hřeb každého pánského orgasmu. Na co všechno se dá ejakulát využít? Nediv se a čti!

Zabraňuje rozpadu zubů

Semeno neobsahuje jen spermie, ale také vitaminy, jako je zinek a vápník. Oba jmenovaní jsou často zmiňováni ve spojitosti s menší kazivostí zubů a s prevencí proti zubnímu kazu. Dá se tedy předpokládat, že ženy, které orálně uspokojují svého milence a nechávají si sperma vstříknout do dutiny ústní, jsou na tom se zdravím zubů o dost lépe než ty ostatní.

Působí proti vráskám

O tom, jestli spermie skutečně umí ovlivnit stav pokožky a vyhladit vrásky, se asi budeš muset přesvědčit na vlastní kůži. Pořád je to totiž 50 na 50. Pravdou však je, že ejakulát kůži změkčuje a tím prý vznik nových nevzhledných rýh eliminuje. Dokonce existují lázně (například Graceful Services v New Yorku), kde ti za poplatek dopřejí spermiovou masku. Kde tenhle salon bere materiál, o tom se však nepíše. Možná, že vlastní zdroje jsou v tomhle ohledu bezpečnější….

Má skryté agentské schopnosti

Agent 007 o tom jistě musel něco vědět! Během první světové války britská tajná zpravodajská služba (MI6) zjistila, že semeno může fungovat i jako neviditelný inkoust. Nechceš-li svého milence tímto způsobem prověřovat, zkus to jinak. I zpráva napsaná citrónem utají napsané informace. Pro zviditelnění textu stačí papír zahřát v troubě nebo nad zapálenou svíčkou.

Pomáhá těhotným ženám

Ranní těhotenské nevolnosti v prvním trimestru gravidity trápí poměrně hodně nastávajících maminek. Profesor psychologie Gordon Gallup z americké univerzity v Albany na tyto neduhy doporučuje polykání spermií. Právě on říká, že sperma otce zmírňuje vše špatné, co se děje v těle ženy. No, hodně zajímavá informace….

Dá se s ním vařit

Ač to zní jakkoli prapodivně, existují i kuchařky, které se zabývají recepty s netradiční přísadou – spermatem. Autor dvou z nich, Paul „Fotie“ Photenhauer, tvrdí, že semeno je nejen výživné, ale má také skvělou texturu a úžasné vlastnosti vhodné k vaření. Podle něj je stejně jako u jemného vína a sýrů chuť spermatu složitá a dynamická. Akorát v porovnání s věcmi v obchodech je ejakulát levnější a mnohem dostupnější.  Stačí, aby partner měl orgasmus. A chceš vědět, co si s ním pak počít?

Hodí se k přípravě irské kávy s extra krémem či mojita, kterému sám Paul říká „macho mojito“. Jestli chceš recept, mrkni se na video. Až budeš shánět tu nejzásadnější ingredienci, řiď se pravidlem již zmíněného Paula, který varuje, že bys nikdy neměla používat sperma člověka, se kterým bys nechtěla sex. To je prý zákon.

A jak to máš ty? Snědla bys, nebo vypila, nějakou tu dobrotu s ejakulátem? Napiš nám o tom do diskuze!

Foto: Shutterstock.com

24.1.2018 6:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist