Vánoční Mayský horoskop: Ničeho nelituj a neotáčej se zpět

Rok se pomalu chýlí ke konci, a tak se pouč ze všeho, čím sis během následujícího roku prošla a aktivně se ponoř do vytváření tvé ideální budoucnosti. Ponoř se plně do přítomnosti a začni tvořit to, co chceš doopravdy žít. Rozluč se se vším, co již není v souladu s tvým současným „Já“ a odvážně se věnuj činnostem, které jsou spojeny s tvou budoucí vizí. Ničeho nelituj, a hlavně se na své další cestě neotáčej zpět. Minulost už tu není a mohla by ti jen vzít sílu k tomu, abys měla sílu a odvahu plně důvěřovat tomu novému, co se v tobě momentálně rodí. Přijmi plnou odpovědnost za utváření tvého budoucího snu.

maysky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Cimi-1 (Smrt) od 20.12.2021 do 1.1.2022

Cimi patří k severním znamením, které se vyznačují velkou praktičností a duchovní hloubkou. Komunikuj s andělem smrti o svém životě a žij tak, abys ničeho na smrtelné posteli nelitovala. Žij tak, jak nejlépe dovedeš a o nic víc se již starat nemusíš. V úterý 21. prosince nastává zimní slunovrat, který ohlašuje příchod světla, a tak i ty ve svém nitru můžeš pocítit obrat k lepšímu. Nezůstávej však v nečinnosti, protože tak bys mohla zůstat v kleštích minulosti, které zamezí jakékoliv pozitivní změně. Nastal čas činů i odpočinku, a tak následuj svůj vnitřní instinkt a nenech se ničím ani nikým zpochybňovat.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, podívej se nejen na výši svých příjmů a výdajů, ale udělej nezbytné životní změny, abys v tomto ohledu byla spokojenější. Eliminuj všechny zbytečné výdaje a zkus ve svých pracovních záležitostech nacházet nové příležitosti. Pozorně naslouchej svým snům, které tě na této cestě mohou vést a dát ti důležité rady. Uvědom si, jaké stravovací a každodenní návyky pro tebe nejsou vhodné a experimentuj s novými způsoby, jak pečovat o tvé zdraví i finanční prostředky. Vyzkoušej nový druh cvičení a v žádném případě nic neodkládej. Máš velkou příležitost udělat změny, na které dlouho čekáš.

V rovině mysli se zaměř na všechny myšlenkové vzorce, které ti nepřinášejí nic dobrého. Ukonči práci, ve které se necítíš šťastná a hledej nové cesty, jak využít svůj vlastní potenciál. Možná zjistíš, že s některými kolegy v práci nejde nadále spolupracovat, protože se jejich životní postoje velmi liší od těch tvých. Neboj se s druhými konfrontovat a nedělej nic, co je proti tvým vnitřním hodnotám. Odlož veškerý strach o budoucnost, protože ta se především tvoří tvým vlastním životním postojem a tvými činy. Věnuj se svým koníčkům a sni o práci, která bude odrážet tvé nejvnitřnější tužby.

Co se týká vztahů, budeš možná muset zcela změnit přístup k určitým lidem. Zvláště k těm, kteří pro tebe hrají důležitou roli. Nenech se nikým snižovat a stále si připomínej nelítostnou pravdu, že každý sní svůj vlastní sen. Nemusíš se s někým srovnávat nebo něco někomu dokazovat. Raději se zaměř na lidi, kteří odráží to, co sama chceš ve své budoucnosti žít. Vytvoř si svou vlastní sociální síť, kde se budeš moci cítit plně sama sebou. Některé vztahy mohou skončit nebo zcela změnit svou dosavadní formu. S úctou se rozluč s těmi, kteří si vybrali jinou cestu, protože jich je nespočet a každý má právo si vybrat tu svou, včetně tebe.

V rovině ducha nastává čas, kdy máš vzít plnou zodpovědnost za tvůj život. Nečekej, až ti někdo schválí tvé činy a raději se plně ponoř do utváření tvého životního snu. Na začátku cesty se každý cítí nejistý, protože nevidí, kam jeho kroky povedou. Nauč se důvěřovat svému srdci a neznámu, ve kterém se všichni ocitáme. Život tě ve správný čas podpoří, ale důležité je nečekat na záruky. Lidé na konci své životní cesty litují mnohem více toho, co si sami nedovolili, než toho, co jim nevyšlo, protože v každé zkušenosti je síla, která tě vždy posune o krůček dál, když budeš k sobě upřímná. Z toho důvodu na nic nečekej a žij naplno.

17.12.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist