Vánoční horoskopy lásky od 21. do 27. prosince 2021

Ryby oněmí překvapením. Lvům bije srdce pro rodinu. Vodnář je okouzlen. Jaké energie budou v oblasti lásky, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

partnersky-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Jaké energie tě budou provázet v předvánočních dnech? Nádherné, láskyplné a harmonické. Partner tě zbožňuje a na Vánoce prožijete velmi krásné dny v radosti, vzájemné úctě a také lásce. Což platí také pro nezadanou, která pochopí, že štěstí nosí uvnitř svého srdce a užije si kouzlo Vánoc.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jaké energie tě budou provázet v předvánočních dnech? Klidné, nabádající k trpělivosti a toleranci vůči partnerovi. Nikdo není dokonalý. Překvapit tě může zpráva ohledně těhotenství. Překážky, které tě trápily, najednou zmizí a ty si uvědomíš, jak velké štěstí máš, což platí také pro nezadanou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Jaké energie tě budou provázet v předvánočních dnech? Smutek z minulostních událostí je potřeba zahodit a nechat za sebou. Jen tak se naladíš na ducha Vánoc a uvědomíš si, že se vlastně nic tak zásadního nestalo. Zapomeneš na pocity viny a radostně se rozběhneš vstříc nádherným svátkům.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jaké energie tě budou provázet v předvánočních dnech? Spokojenost, radost, láska, tak to jsou energie pro sváteční dny. K tomu již není co dodat a samozřejmě vše platí také pro nezadanou. Užívej nádherné chvíle a nezapomínej na ty, které miluješ a jsou osamocení.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jaké energie tě budou provázet v předvánočních dnech? Uvolnění, pochopení a také přijetí všeho, co se stalo v minulosti. Jako bys otevřela své srdce a nechala všechno špatné za sebou. Což ti zaručí nádherné chvíle se svou láskou, a ještě nádhernější Vánoce, vše samozřejmě platí také pro nezadanou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jaké energie tě budou provázet v předvánočních dnech? Pokud se s partnerem nejste schopní dohodnout na drobných detailech, zkus mu dát za pravdu a poodstoupit stranou. Díky tomu ho natolik překvapíš, že nakonec udělá vše podle tebe. To, že prožijete nádherné Vánoce, je jisté, což samozřejmě platí také pro osamělá srdíčka.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jaké energie tě budou provázet v předvánočních dnech? Co se stalo v minulosti, je pryč, pokud jsi zůstala osamocená, nesnaž se nic lepit dohromady jen proto, že nechceš být na Vánoce sama. Velmi rychle totiž pochopíš, že by to byl jeden velký omyl. Potom ti již nestojí nic v cestě, užiješ si nádherné a kouzelné svátky s těmi, kteří jsou tvému srdíčku nejblíž.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jaké energie tě budou provázet v předvánočních dnech? Láska, radost, harmonie a štěstí. To jsou okamžiky, na které se svou láskou budete ještě dlouho vzpomínat. Pokud jsi sama, rozhlédni se kolem sebe, protože velmi blízko stojí muž, který by tě rád obdaroval a potěšil.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jaké energie tě budou provázet v předvánočních dnech? Skvělá komunikace, láskyplné energie a chuť obdarovat nejen svou lásku, ale také ostatní. Můžeš se těšit na velmi dobrou komunikaci ve vztazích a radostné Vánoce, což samozřejmě platí také pro nezadanou.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jaké energie tě budou provázet v předvánočních dnech? Prožíváš hojnost, radost, štěstí i vášeň. Přichází nádherné a kouzelné období, které v tobě probouzí mnoho nádherných energií. Osamělá nezůstává pozadu a svátky prožije ve štěstí i radosti.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jaké energie tě budou provázet v předvánočních dnech? Malé „škobrnutí“ v podobě strachu velmi rychle zaženeš a vezmeš otěže lásky do svých rukou. Partner stojí věrně při tvém boku a s láskou ti naslouchá. Vánoce prožijete v radosti, štěstí i harmonii, což platí také pro nezadanou, která pochopí, že na pravou lásku se vyplatí počkat.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jaké energie tě budou provázet v předvánočních dnech? Něžné, jemné a láskyplné dny tě nadchnou a uchvátí. Stejné pocity má také tvá láska a prožijete přenádherné dny v radosti, lásce i vášni. Zkrátka nezůstane ani nezadaná, kterou překvapí svým návrhem dobrý kamarád.

foto-zdroj: shutterstock.com

21.12.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist