Valentýnský horoskop lásky od kartářky Helen Stanku exkluzivně pro Feminu

Valentýn – to je svátek všech zamilovaných, a proto jsme si pro tebe připravili ve spolupráci s kartářkou Helen Stanku zamilovaný horoskop. Jak na tom budeš s láskou? Podaří se ti konečně najít toho pravého, vysloví se ten tvůj a požádá tě o ruku, nebo to spíš vypadá na rozchod? To se dozvíš právě teď!

valentyn-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

ŽIVEL ZEMĚ

BÝK

Zrozenkyně v Býku by na Valentýna neměly riskovat své stálé vztahy kvůli možnému flirtu. Také budou mít potřebu přehnaně kontrolovat své polovičky a to se vždy nemusí setkat s příznivou odezvou. Náladu si spraví projevy vzájemné důvěry ve společně stráveném čase ve dvou. Single by se měly vyhnout sledování těch, kteří nejsou single na sociálních sítích a vyrazit do terénu.

PANNA

Panny čeká vysloveně krásný Valentýn se spokojeností na všech frontách. Budou si plánovat, jak si vychutnávat barvy života i nadále. Karty však také ukazují, že ne všem bude vaše pohoda vhod. Pokud si svoji dobrou náladu nedáte vzít a kvůli mrzutosti ji samy neodevzdáte člověku snažícímu se vyvolat nepříjemnou atmosféru, máte vyhráno.

KOZOROH

Kozorozi si budou hodně věcí nechávat pro sebe a to jim zvýší jejich vnitřní odhodlání ke změnám. V postojích, v sobě i ve vztazích. Opouští to, co přestává být funkční, a jdou do plnohodnotnějších energií. Může to být provázeno sentimentem pro to, co bylo, ale výsledky předčí očekávání.

ŽIVEL OHNĚ

LEV

I přes nedávná zklamání a pocity osamělosti, nepochopení a frustrace karty radí analytický přístup, hodit za hlavu starosti své i těch, kteří vás nechápou a nemají na to, a vydat se mezi lidi. Čeká vás splněné přání a nové obzory ve vztazích. Přátelských i soukromých.

STŘELEC

Milí Střelci a hlavně milé Střelkyně, přestaňte už být tak kritičtí ke svému okolí. Kdo to má s vámi vydržet? Nemusíte se okamžitě na každého koukat, jako na potencionálního partnera a svět bude hned hezčí. Pokud se tomuto vyhnete, budete neodolatelní a k zulíbání.

BERAN

Berani, přestaňte tolik pracovat a koukejte žít. Všechny spory odložte, protože když to dokážete, sice ještě něco z minula bude odeznívat, vám však přijde následně až mystický prostor pro to, udělat si pořádek v sobě a od toho už je jen malý krůček ke zdravým vztahům. Své štěstí si pak střežte a chraňte jako grál. Co okolí nevidí, to okolí nemrzí.

ŽIVEL VODY

RAK

Z opatrnosti netečnost a tváření se, že vás vyhlédnutý partner vlastně vůbec nezajímá, není řešení. Co kdybyste se překonali a jednou konečně řekli: ,,Líbíš se mi.“ Že to zavání průšvihem? Možná jenom ve vaší hlavě. Karta přínosu vám napoví, že je potřeba občas vylézt ze své ulity. Začít se nebrat tak vážně a vnést více hravosti do svých dnů. Klasik řekl: ,,Žijeme jednou.“ A co vy?

ŠTÍR

Štíři a Štířice budou excelovat na každé Valentýnské párty a dokonale si to užijí. Hvězdy jsou jim nakloněny a mé karty to jenom potvrzují. Není co vytknout. Milí Štíři, nic, kromě vaší vlastní slabosti, vás nemůže porazit!

RYBY

Konečně přestaňte plnit očekávání druhých a být přehnaně empatické, jinak se vyčerpáte do stavu vyhoření. Dopřejte si se svojí polovičkou nebo přáteli nějakou cestu či výlet – kamkoliv, kde je dobře a načerpejte sílu poznáváním nových míst.

ŽIVEL VZDUCHU

VODNÁŘ

Taktéž novátorští Vodnáři a Vodnářky by ocenily změnu prostředí. Pomůže prodloužený víkend někde v příjemném prostředí. Hodit na chvíli povinnosti za hlavu a poslouchat svoji duši. Nenaslouchejte škaredění okolí a věnujte čas i sobě. Načerpaní a ve svém středu potom můžete zářit a přivábit si do života to, co potřebujete. Pamatujte – z telefonu také nezavoláte, když má vybité baterie.

BLÍŽENCI

Milí Blíženci lačnící po informacích, přestaňte na chvíli řešit druhé a okolí. Vyvarujete se tím zklamání z dezinformací a iluzí. Když to dodržíte, jde vám štěstí a posílení vlastních pozic. Výhry ve všech směrech. Pamatujte, co do své číše nalijete, to pijete.

VÁHY

Váhy, svět nezachráníte, myslete dnes i na sebe. Jdou vám změny postojů. Jsou věci, které změníte od základů, a potom bude na světě zase o kousek lépe. Jsem také Váha a karty nám říkají, že máme ze svého okolí vyeliminovat všechny „slibotechny“ a zůstává jenom to, co je pevné. Holt, někdy je potřeba i chirurgický řez. Komunikujte vždy a za všech okolností a budete překvapeny, jakou výhru vám to nese.

Foto: Shutterstock.com

14.2.2018 6:00| autor: Helen Stanku

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist