V zajetí moderní techniky aneb Nový týden s Feminou!

Taky máš někdy pocit, že technika se vyvíjí snad ještě rychleji než lidstvo samo a marně přemýšlíš, kdy ten boom skončí? My se obáváme, že nikdy, že technice a novinkám patří budoucnost a pokud budou pro dobro věci, tak sem s nimi. Protože ne každá moderní vymoženost je úplná pitomost. Pravda, těch se najde taky hodně, ale…

 

Aplikace, které tě budou bavit

Třeba takový telefon rozhodně patří mezi ty super užitečné. Asi jen málokdo si umí představit, že by dneska měl být odkázaný jen na pevnou linku, fax a případně ještě budky na ulici. Na mobily jsme si tak zvykli, že bez nich neumíme žít. A to asi nevadí, protože díky nim si můžeme skvěle ulehčit život. Minimálně tehdy, když si pořídíš nějaké ty super vychytávky v podobě aplikací. Lucka Feiková je pro tebe prozkoumala a našla pět takových, které se ti určitě budou hodit. 

Bláznivé rekordy

Čím víc spěje svět kupředu, tím více lidé blázní. Nebo se nám to alespoň zdá. Neuvěříš, v čem všem jsou schopni lámat rekordy. My pro tebe našli pět fakt hodně divných. Nebo ti přijde normální získat ocenění jako nejnudnější řečník nebo nejděsivější nevěsta? No, když nic, tak se minimálně skvěle pobavíš, to nám můžeš věřit. 

Krásná a mladá už napořád

Jo, tak to bychom si přály všechny, ale bohužel věk si nevybírá a stárnutí se jednoduše nevyhneme. Ale Alžběta Bublanová si pro tebe připravila super návod, jak omládnout během chvilky o několik let. A nemusíš se bát, nebudeme tě hnát pod kudlu a ani tě to nebude stát žádné peníze. Tyhle rady jsou fakt k nezaplacení a opravdu fungují, tak si je nenech ujít. 

Ach ti muži!

Po dlouhé době jsi objevila chlapa, který se jeví jako dokonalost sama. Dává ti přednost ve dveřích, nosí ti květiny, zajímá ho, jak ses celý den měla, baví se s tvými kamarádkami a občas s tebou jde do kina na romantickou komedii. Jenže když dojde na sex, vypadne z něj taková kravina, že bys ho nejraději vykopla nejen z postele, ale rovnou na Mars, kam patří. Někdy by měli chlapi vážně raději držet za zuby. Našli jsme pro tebe 6 vět, které v posteli vážně nebudeš chtít slyšet. Nikdy!

Zkus něco nového, zkus golf!

Že ti to přijde jako sport pro snoby a zbohatlíky? Chyba lávky. Dneska je golf dostupný všem a my ti to dokážeme. Připravili jsme si pro tebe takový malý manuál, který se ti bude hodit, pokud budeš chtít golf vyzkoušet. A vůbec se nemusíš bát. Není to nic složitého, užiješ si při tom hromadu legrace, poznáš nové lidi a ještě uděláš něco pro své zdraví a to se vyplatí, co říkáš?

A chystáme toho pro tebe samozřejmě ještě mnohem víc, jen si něco necháme jako překvapení. Každopádně se už teď můžeš těšit na nový kvíz, osvědčené recepty i nové rady našich odborníků na slovo vzatých v poradnách

Tak krásný týden s Feminou!

6.6.2016 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist