Útočí na nás?

Dobrý den. Mám takový zvláštní vztah s jedním mužem.Jsme energeticky propojeni. On je silný senzibil, ale stále tvrdí, že na něj útočí zlý mág Ondřej Cílek mladší,tedy mě do bitvy mágů nevědomky také vtáhl, což již nikdy více, hrozné zážitky na celý život, útoky ze strany toho mága jsem naštěstí ustála, prý jsem jediný člověk, který to ustál a uměl se bránit a neopustil ho a nakonec mě ten mág tak drtil, že až mi vzal schopnost útočit paprskem černé magie a dal mě pokoj, tedy vždy jen do doby, kdy se setkám s tímto mým přítelem. Je možné, že si to vsugerovává. Nebo na něj opravdu útočí?Prosím můžete se na to zeptat karet? Je nar.1.11.1966, já 2.7.1971. A jak bude náš vztah dál. Mám s ním být? Moc ho miluji.

Odpověď

Ahoj. Přítel si to nevsugerovává, ale špatně vyhodnotil, kdo na něj útočí, který se maskuje jako tento člověk, ale přitom na něj útočí někdo jiný. Pokud se chceš ochránit, požádej bytosti vody o pomoc. Stačí zajít k řece a poprosit vodní víly, ať ti pomůžou. Život s ním bys moc hezký neměla.  

25.6.2013 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist