Utajovaná miminka slavných: Kdo nejvíc mlží?

O přetřásání mimomanželského vztahu v médiích nikdo nestojí. Co teprve, když slavný muž přivede svou milenku do jiného stavu! Málokdy se to povede utajit, pravda většinou vyjde najevo. Jen to někdy déle trvá…

V současné době se rostoucím bříškem chlubí exotická kráska Lejla Abbasová (31), která čeká miminko s bývalým ministrem Michaelem Kocábem (57). S tím se dala dohromady, kdy pro něj pracovala jako tisková mluvčí. Zpočátku se snažila těhotenství tajit a nevyjadřoval se k němu ani Kocáb. Tomu totiž milenecký vztah nepěkně zahýbal rodinným životem. Manželka Marsha, s níž má tři děti, se rozhodla od něho odejít a vzít si s sebou polovinu společného jmění, jehož hodnota se pohybuje ve sta milionech korun. Zpráva o nemanželském dítěti na cestě se navíc osobně dotkla i Kocábovy dcery Natálie, která Abbasové nemůže přijít na jméno. Známý hudebník tak čelí silnému hněvu celé rodiny a o svém románku nehodlá hovořit veřejně. Protože už ale s Lejlou několikrát navštívil porodnici v pražském Podolí, není pochyb o tom, že tu bude čtvrté Kocábě co nevidět. Jeho milenka je podle všeho v šestém měsíci.

Mnohem rafinovaněji si při záletech počínal téměř sedmdesátiletý bavič Ivan Mládek, jehož poměr s mladou spolupracovnicí Libuší praskl až poté, co jejich synovi byly dva roky. Jeho otcovství oficiálně nikdo nepotvrdil. Libuše se před novináři schovává a Mládek tvrdí, že žije stále se svojí manželkou ve vzájemné shodě. Přitom nedávno se objevily zprávy, že je rozvod na spadnutí! Kde je tedy pravda? To ví jen Mládek a Libuše.

Nejzáhadnějším miminkem českého showbyznysu ovšem byla dcerka Olgy Menzelové. Malá Anna Karolína se narodila v době, kdy její maminka udržovala poměr nepoměr se svým manželem Jiřím Menzelem a zároveň chodila s režisérem Jaroslavem Brabcem. Veřejnost dlouho neměla tušení, čí to dítě vlastně je. Od začátku se ale jevil jako pravděpodobnější otec mladší Jaroslav.

[[related]]

Menzel si ve svých sedmdesáti letech už potomka nepřál a manželce údajně sám řekl, že si otce pro své dítě musí hledat jinde. Dneska už je to černé na bílém, Jaroslav je tatínkem. Jiří Menzel se však do holčičky také zamiloval a chová se k ní, jako by byla jeho vlastní. Šťastná to rodinka!

25.8.2011 12:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist