Usain Bolt opustil slovenskou krásku

Před londýnskou olympiádou není čas myslet na holky. Se svůdně vyvinutou blondýnkou po boku by se na sprinterskou dráhu soustředilo stěží, usoudil jamajský běžec Usain Bolt a pustil svou slovenskou přítelkyni k vodě. Přispěl k tomu i rasismus místních?

Vztah jamajského rekordmana s módní návrhářkou Lubicou Kučerovou, která je v zahraničí známá pod jménem Lubica Slovak, započal loni v listopadu a ihned z toho byla vážná známost. Po uši zamilovaný Usain ale musel čelit ostré vlně kritiky z řad jeho krajanů. Ačkoli Lubica žije v jeho zemi už dvanáctým rokem a může se už sama považovat za Jamajčanku, každý na ní na první pohled vidí, že je původem odjinud.

Tak už i ty, Usaine? Opravdu, úspěšní černí muži trpí nějakým komplexem – jak jinak si vysvětlit, že každý z nich sáhne po bílé blondýnce? Ze všech krásných dívek, co na ostrově máme, sis musel vybrat zrovna sněžného zajíčka!“ zaznívaly hlasy Jamajčanů. Někteří se do sprintera obuli ještě drsněji: „Tyhle superhvězdy nás vždycky zklamou, když od nich očekáváme, že podpoří naši rasovou identitu.“

Naneštěstí pro Lubicu, Usain Bolt je na Jamajce něco jako národní hrdina. Reprezentuje zemi a platí svým spoluobčanům za vzor. Kam by se poděl jamajský národ, kdyby se každý muž na ostrově oženil s přivandrovalou blondýnkou? Usain nicméně nedal najevo, že by se s vnadnou Slovenkou rozešel pod tlakem veřejného mínění. Podle oficiálního prohlášení se musí soustředit na olympiádu a milostný vztah by ho rozptyloval. „Bylo to oboustranné rozhodnutí dvou dospělých lidí,“ uvedl zdroj blízký běžci.

[[related]]
Usaina možná také straší mýtus, že sex negativně ovlivňuje mužské sportovní výkony. Z tohoto důvodu řada trenérů dodnes nařizuje svým svěřencům pár dnů před závodem sexuální půst, aby si šetřili energii na sport. Už před pěti lety přitom studie v Ženevě prokázala, že milování několik hodin před sportovní aktivitou nemá na výkon nijak zvláštní vliv. Tantrický sex bez vyvrcholení sportovcům naopak energii ještě přidal. Dá se tedy předpokládat, že to je jen Usainova výmluva. Uvidíme, zda se černý rekordman po olympiádě ke Slovence vrátí, nebo je rozchod definitivní.

14.5.2012 4:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist