Úplněk ve Vodnáři: Buď věrná své osobní vizi!

Téma tohoto úplňku a následujících dvou týdnů se může týkat tvé osobní životní vize a přátel, kteří tě buď budou na tvé cestě podporovat a pomáhat ti, nebo tě naopak svádět na scestí. Z tohoto důvodu může docházet k větším změnám ve tvých vztazích k přátelům. Můžeš potkat nové lidi, kteří se mohou stát tvými novými přáteli, nebo se můžeš naopak konfrontovat s odlišnými životními postoji, které pro tebe mají být zkouškou víry v to, o čem sama víš, že je pro tebe dobré. Některé cesty se tedy mohou prohloubit a jiné rozejít. Sleduj různá náhodná setkání a stále měj na paměti, že život si lidi půjčuje, aby ti něco ukázal.

uplnek-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Přesný úplněk nastane v sobotu 24. července brzy ráno ve 4:16. Sny mohou nabrat na intenzitě, a tak si hned ráno zkus rozpomenout na všechny detaily. Dávej dobrý pozor zvláště na druh snů, kde se budou vyskytovat tví přátele nebo lidé, se kterými uvažuješ, že bys s nimi ráda více v budoucnosti spolupracovala. Kvalita těchto snů ti má ukázat, jak se zatím věci doopravdy mají, a tak nejednej dříve, dokud se ve svých snech nebudeš cítit dobře. Připomeň si své životní sny a hodnoty a uvědom si, v jaké společnosti se nejčastěji ocitáš. Opravdu tě tví přátelé podporují, nebo se musíš donekonečna obhajovat a stále něco vysvětlovat?

Buď sama sebou v každém okamžiku svého bytí

Čím více budeš vyzařovat svou opravdovou esenci a budeš v sobě i ve svých projevech k druhým upřímná, tím lépe do svého života přitáhneš lidi, kteří se k tobě momentálně nejvíce hodí. Nesnaž se být tedy něčím jiným, než jsi, protože když budeš něco hrát, v budoucnosti se stejně vše ukáže v pravém světle. Najdi si takovou společnost lidí, kde se nemusíš snažit zapadnout, protože tam jednoduše perfektně zapadáš. Pokud ne, hledej jinde, protože vesmír je velmi rozsáhlé místo, obývané mnoha úžasnými lidmi i bytostmi. V následujících dnech můžeš potkat nové přátele, kteří se mohou od těch předchozích v dobrém lišit.

Nauč se říkat „Ne“ bez pocitu viny

Skoro každý člověk je pohlcen svým vlastním příběhem, a tak je jasné, že se různé představy o životě dost liší. V dnešní době to platí desetinásob, a tak se nauč druhým nastavovat zdravé hranice. Snaž se mít úctu nejen ke všem ostatním, ale především sama k sobě. Se sebou žiješ naprosto nejdéle ze všech, a tak k sobě chovej lásku. Když si budeš vážit sama sebe i svých názorů, budeš pro lidi jasnější a nebudou vznikat často zbytečné dohady o tom, kdo co a jak myslel. Buď ke svým přátelům upřímná, ale zároveň je respektuj, přestože mohou mít zcela jiné životní názory a strategie. Kdyby byly všichni stejní, život by přišel o svou nádhernou rozmanitost.

Popros život o vizi a dobré přátele

Když je úplněk, měsíc téměř vždy krásně září a má velkou sílu. Luna ve Vodnáři ti může připomenout potřebu se osvobodit od všech omezení a sdílet své vize v bezpečném kruhu tvých přátel. Pokud se občas cítíš sama a jako cizinka, dívej se chvíli do měsíčního svitu a popros život, aby ti v tomto ohledu pomohl. Zformuluj upřímně svá přání a pošli ho měsíci. Měsíc toto přání doručí na ta správná místa a ve správný čas se budou dít zázraky i změny, které v budoucnosti rozeznáš. S vděčností v srdci poděkuj a pak vše odevzdej. Tvá přání byla vyslyšena, a pokud se mají stát, stanou se.

23.7.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist