Úplněk v Panně: Přichází velké začátky

Přesný úplněk nastane dnes ráno kolem 8:17, a tak si zapiš všechny sny, které se ti předchozí noc zdály. Mohou být důležitější a jasnější než v jiném čase. Zvlášť významné mohou být ty, které se budou týkat tvého zdraví a pracovních záležitostí. V následujících dvou týdnech se více věnuj svému fyzickému i duševnímu zdraví. Navštěvuj různé semináře, které se zaměřují na zdravý životní styl. Obklop se podobně smýšlejícími lidmi a uvědom si, zda tvé současné povolání je v souladu s tvým posláním. Pokud ne, rozhodni se s tím něco udělat a nech si od svých přátel i od života pomoci.

shutterstock-uplnek-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Velkou roli může sehrát modlitba nebo přesné definování tvých přání. Vytvoř si nástěnku snů a věz, že se jednoho dne všechny obrazy promítnou do tvého života. To, v jaké to síle se to projeví, bude souviset se silou tvého záměru a víry. Svět prochází velkou proměnou, ale když se zaměříš na svůj vnitřní život, můžeš zaznamenat neopodstatněnou útěchu a klid. Jaro klepe na dveře, a s ním přicházejí velké začátky. Buď na ně připravena tím, že si ujasníš své dlouhodobé plány, sny a přání. Budeš-li mít možnost zajít na nějakou celostní terapii, učiň tak. Může docházet k zázračným vyléčením. Požádej a bude dáno.

Měj odvahu skočit do neznáma

Tento úplněk je pod vlivem silného znamení jaguára, který ti může dodat nejen skvělé vhledy do tvého osobního životního příběhu, ale zároveň ti může propůjčit moc, abys udělala velký kvantový skok. V každém lidském příběhu to může znamenat něco jiného a je jen na tobě, abys zjistila, co to v tvém případě znamená. Dovol si být na chvilku sama a vnímej sebe sama jako kořist, kterou lovíš. Skoncuj se všemi slabostmi a využij příhodného okamžiku k velké životní změně. Nauč se důvěře v neznámo a spolehni se na své přirozené dary a talenty, které sis na tento svět přinesla a zdědila po předcích. Budeš-li mít možnost, jdi se projít do lesa, kde se budeš moc snadněji napojit na svou niternou moudrost.

Psychické zdraví je stejně důležité jako to fyzické

Mnoho lidí zažívá velké životní výzvy, které jsou vyvolány a podporovány celospolečenskými změnami. Najdi si skupinu lidí, se kterými sdílíš podobné názory a vzájemně se podporujte v dosahování svých osobních cílů. Ve více lidech se toho více zvládne. Pokud nikomu nedůvěřuješ, snaž se najít někoho, kdo ti bude dobrým poradcem, průvodcem nebo terapeutem. Rovněž se zajímej o různé nové způsoby, jak přistupovat k tvému zdraví. Vyzkoušej jógu nebo jiný styl cvičení, než na který jsi zvyklá. Experimentuj se vším, k čemu tě povede tvá znovuprobuzená intuice. Častěji se za své zdraví modli a každou noc se nauč definovat své záměry, které ti „snový zdroj“ pomůže rychleji zrealizovat.

Probuď v sobě léčivé síly a najdi své pravé poslání

Tento úplněk v tobě může probudit síly, o kterých jsi neměla ani tušení. Dobře si vybírej, v jaké společnosti lidí budeš, protože někteří tě mohou zpochybnit a jiní dodat nejen velkou sebedůvěru, ale dokonce poodhalit tvé vrozené dary. Popřemýšlej o tom, zda by tě nebavilo pracovat v sociální oblasti, která bude v následujících letech více potřeba. Pokud ne, i tak se snaž rozvíjet svou „vnitřní čarodějku“, abys do svého života přitáhla více štěstí a hojnosti. Když využiješ skvělého načasování, které na první dojem není zřejmé, budeš mít oproti většině velkou výhodu. Měj odvahu nejen důvěřovat svému srdci, ale rozhodni se udělat i konkrétní kroky, abys jednoho dne spojila své poslání a povolání v jedno.

18.3.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist