Speciální
horoskop

Úplněk v Panně

Pečuj o své tělo s láskou

Uvědom si, jak pečuješ o své tělo. Miluj své tělo, protože je to chrám, ve kterém přebývá tvá duše. Ať je jakékoliv, nejdřív se ho nauč bezpodmínečně milovat. Bezvýhradné přijetí sebe sama ti dodá tu správnou energii pro to, abys mohla učinit důležité změny ve svém životě. Jez zdravěji, pravidelně cvič, ale především cti své vlastní pocity. Zároveň si v následujících čtrnácti dnech zkus uvědomit, jestli tvé současné zaměstnání odpovídá tomu, čemu se chceš ve svém současném životě věnovat.

Přesný úplněk nastane v pondělí večer v 18:47. Zapiš si všechny sny, které se ti zdály v posledních dvou dnech. Některé z nich tě mohou nasměrovat ke tvé ideální práci nebo ti mohou dát informaci, jak své tělo léčit nebo zvelebovat. Své sny vnímej spíš symbolicky, a tak je hned nezavrhuj, pokud ti na první pohled přijdou nesmyslné. Nauč se každý večer své sny žádat o pomoc při řešení svých každodenních výzev a pracovních povinností.

Tělo jako řeč duše

Pokud trpíš nějakou nemocí nebo neduhem, nepokoušej se léčit jenom symptomy, ale hledej pravou příčinu svých nemocí. Čti si knihy o psychosomatice a uvědom si, že každá bolístka má hlubší psychický význam, který tě má něco důležitého ve tvém životě naučit. Nauč se této řeči rozumět a možná už nebudeš muset tak často navštěvovat lékaře. Zajdi si na masáž nohou nebo si dovol nějakou tělesnou terapii, která tě láká. Vyzkoušej kineziologii, jógu nebo třeba saunu. Pravidelně cvič a udržuj své tělo v harmonii.

Jaké je tvá práce snů?

Tento úplněk spojuje znamení Panny a Ryb. Obě dvě znamení touží druhým pomáhat svým způsobem. Jedna polarita je zaměřena na konkrétní a praktické záležitosti a ta druhá se více orientuje na duši. Představ si takovou práci, kde jsi opravdu velmi šťastná a zároveň hrdá na to, co děláš. Ať jsi v jakékoliv situaci, měj před sebou vizi, která v sobě bude obsahovat vše, po čem vnitru nejvíc toužíš. Nikdy se jí nevzdávej a obklop se lidmi, kteří tě ve tvých odvážných snech podporují. Dovol si být úspěšná a otevři se všem příležitostem.

Roztáhni svá křídla

Nastal čas činů. Svět je teď ve velkých změnách, a tak využij této situace k tomu, aby sis dovolila žít to, o čem jsi vždycky snila. Vždycky máš na výběr, a tak zvol raději lásku před strachem. Buď odvážná a raději se pusť do životních změn, které jsou v souladu s tvými pravými hodnotami. Nenech se zmást kolektivními strachy a jdi vstříc svým budoucím touhám. Potkávej se s lidmi, kteří jsou pro tebe inspirativní, a neboj se před nimi mluvit o svých snech. Ti správní přátelé ti ihned porozumí a rádi tě podpoří.

Překonej veškerá omezení tvé minulosti i rodiny

Uvědom si svou vlastní jedinečnost. Je velkým paradoxem, že nás je na světě tolik, a přesto každý z nás je naprostý originál. Nenech se vtáhnout do negativních vzorců mysli své rodiny, ale zaměř se raději na jejich silné stránky. Uvědom si, kdo z tvých předků měl silný příběh a talent. Pokračuj v jeho práci a neopakuj ty stejné chyby. Překroč hranice své rodiny a přispěj svým životním příběhem něčím, co pomůže dalším potomkům. Podívej se tedy do své minulosti, najdi ideální budoucnost a následně se ponoř do přítomného okamžiku a konej.

9.3.2020 2:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist