Úplněk v Býku: Manifestuj své sny

Čeká nás velmi silný úplněk v zemském znamení Býka, který bude provázen zatměním Měsíce. V následujících čtrnácti dnech si připomeň své vnitřní hodnoty a vize, které doopravdy zastáváš a snaž se je ve svém životě zrealizovat.

uplnek-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Napiš si seznam svých nejtajnějších snů a cílů, bez kterých bys nechtěla opustit tento svět. Nic neodkládej na zítřek, pokud již tedy nemáš předem vytvořenou strategii, jak dlouhodobě svých záměrů dosáhnout. Nespokoj se v životě s málem a připomeň si, že máš sílu i moc dosáhnout všeho, co si dokážeš představit. Jediné omezení, se kterými se budeš muset utkat, jsou tvé vlastní strachy a limity, které sis sama vytvořila na základě tvých dosavadních zkušeností.

Přesný úplněk nastane dnes, 19. listopadu, kolem desáté hodiny dopoledne. Zkus si rozpomenout na všechny sny z předchozí noci, protože v sobě mohou obsahovat velmi důležitá poselství pro tvůj život. Nejdříve se je snaž pochopit sama a teprve pak jejich význam sdílej se svými nejbližšími. Druzí mohou vidět věci, na které bys sama nikdy nepřišla, ale rovněž si do svých výkladů mohou projektovat své vlastní osobní zkušenosti. Proto je důležité naslouchat, ale i zdravě pochybovat. Vždy naslouchej svému srdci, a pokud se v přítomnosti druhého rozzáří, je to znamení, že se informace dotkla něčeho podstatného.

Definuj svá přání jasně a odhodlaně

Tento úplněk nastává dle mayského kalendáře v den Orla, který dokáže na správná místa doručit všechny modlitby, které budou vysloveny buď nahlas, nebo s velkým vnitřním zaujetím. Nauč se definovat své nejniternější přání a věz, že máš právo na jejich splnění. Je jedno, jak dlouho bude trvat, než se vše zhmotní, protože zákon správného načasování je nelítostný. Pokud však budeš o sobě pochybovat a ztratíš odvahu jít za svými sny, nepoznáš sílu zázraků, které jsou součástí tvého příběhu. Vytvoř si nástěnku snů a polož ji na svůj oltář, který by měl být součástí každého domova. Nemáš-li ho ještě, vytvoř si ho, protože pro takové aktivity je čas úplňku ideální.

Nezaprodej svou duši

Polarita Býka a Štíra souvisí s vnějšími a vnitřními hodnotami. Býk má potřebu mít tučné konto a mnoho krásných věcí kolem sebe, včetně dobrého jídla a sexu. Štír potřebuje hloubku a zajímá ho vše, co se skrývá za všemi formami, a proto ho fascinuje smrt a magie. Dávej si pozor na to, aby se vyžadování tvých potřeb nestalo posedlostí. Někdy je ztráta zisk a zisk ztrátou. Otevři se ještě větší hojnosti, ale zároveň buď vděčná za tento přítomný okamžik. Když se budeš příliš hnát za budoucností, můžeš být brzo nespokojená s tím, co je před tebou, a tak začíná velká cesta utrpení. Když si však budeš naplno uvědomovat, čeho se ti dostává, pak v pravý čas přijde ještě více krásného a hodnotného a ty tyto dary od ducha rozeznáš.

Uvědom si sílu své sexuality

Říká se, že Býk a Štír jsou nejsexuálnějšími znameními zvěrokruhu. Býk si umí užívat dokonale svého těla, protože je to rozený požitkář. Štír si je vědom mystéria sexu, protože díky této síle se rodí život, který se jednoho dne změní v smrt v nekonečně se opakujícím cyklu. Moudře zacházej s touto blahodárnou silou, protože je opravdu kouzelná. Uvědom si své sexuální potřeby a snaž se žít vášnivě. Říká se, že sex je láskou těla a jelikož jsme nejen fyzické, ale především duchovní bytosti, dávej si dobrý pozor, abys vždy spojovala sex s láskou ve tvém srdci. Je na tobě, zda budeš sebe a druhé léčit nebo zraňovat.

19.11.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist