Uděláme z Vás klidně i prezidenta republiky. Allegria – Firma na zážitky představuje novou kolekci neuvěřitelných zážitků.

Od pondělí 31. března najdete v nabídce společnosti Allegria – Firma na zážitky nové a naprosto neuvěřitelné zážitky. Vyšleme Vás na kurz dýchání pod vodou, vyzkoušíte si boty na raketový pohon, vycestujete na výpravu do středu Země a dokonce zažijete běžný den hlavy státu. Ptáte se, jak je to možné? Jednoduše – jsme přeci Firma na zážitky!

Poptávka po neuvěřitelných zážitcích roste. Proto jsme s produktovým oddělením Firmy na zážitky připravili nabídku čtyř speciálních zážitků, které můžete od pondělí 31.3. do pátku 4.4. najít v naší nabídce. Očekáváme obrovský zájem. Zážitky jsou ale v nabídce pouze po omezenou dobu, takže kdo dřív přijde, ten dřív mele. Tak neváhejte ani vy!

A na co se tedy můžete těšit? Celkem na čtyři neuvěřitelné zážitky, které určitě žádného dobrodruha nenechají v klidu. Zde je jejich podrobnější výčet:

1) Dvoudenní výprava do středu Země

Zažijte to největší dobrodružství Vašeho života! Objevte s námi dlouho utajenou cestu do nitra naší planety. Neváhejte a vydejte se s námi do středu Země!

2) Kurz dýchání pod vodou

Naučíme Vás to, co umí každá ryba od malička. Vítejte v našem kurzu dýchání pod vodou!

3) Prezidentem republiky na zkoušku

Díky našim úzkým kontaktům s vedením hradní kanceláře jsme získali exkluzivní povolení pro provozování  školících kurzů na prezidenta republiky. Prezidentem se totiž může stát opravdu každý.

4) Boty na raketový pohon 

Je to až k neuvěření, ale po indoor skydivingu a flyboardingu přichází žhavá novinka až z Číny. Raketové boty! Extrémně adrenalinová záležitost, kterou musíte zkusit!

Společnost  Allegria – Firma na zážitky je na trhu se zážitky průkopníkem a je v rámci tohoto segmentu jedničkou na trhu. Jedná se o nejstarší zážitkovou agenturu v České republice a ve všech krajích ČR nabízí téměř 1000 zážitků v garanci nejlepší ceny. Za svou historii se úspěšně postarala o téměř 200 tisíc klientů.

1.4.2014 12:00| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist