Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 8.týden od 24.2. do 2.3.2014

Další týden je tu a s ním i náš horoskop. Co vám tentokrát přejí hvězdy? Koho čeká povýšení, koho nový vztah a možná i svatba a kdo by si měl dát pozor na lidi, kteří ho již jednou zradili? Přečtěte si více…

  • Slunce pluje v mystických Rybách, kde setrvá do 20.3.2014.
  • Retrográdní Merkur je ve Vodnáři. Ve čtvrtek 27.2. začne být stacionární, a v sobotu 1.3. opět nabere přímý směr. Do Ryb vstoupí 17.3.
  • Venuše je v Kozorohu, kde setrvá do 5.3.2014
  • Mars je ve Vahách, kde setrvá do 26.7.2014. Od úterý 25.2.bude stacionární, v sobotu 1.3.začne mít retrográdní směr.
  • Retrográdní Jupiter je v Raku, kde setrvá do 16.7.2014. Přímý směr nabere 6.března 2014.
  • Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014. Ve středu 26.2. začne být stacionární, v neděli 2.3. začne mít retrográdní směr.
  • Uran je v bojovném znamení Berana.
  • Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
  • Pluto je ve znamení Kozoroha.
  • Fáze Luny…Měsíc ubývá. V sobotu 1.3.2014 v 9.00 hodin nastane novoluní v Rybách. Poté začne měsíc přibývat.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang

Mírné změny ve svém denním režimu uděláte hned zkraje týdne. Bude vám to totiž skvěle pálit a vás napadne, jak efektivněji nakládat s časem, a to nejen v zaměstnání, ale i na domácí půdě. Druhá polovina týdne je jako stvořená pro ty, kteří mají jako koníčka nějakou duchovní nauku. Budete mít intuici nastavenou na příjem a možná poprvé v životě uvidíte auru druhých lidí!

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin

Naprostou spokojenost pocítíte v partnerství hlavně v první polovině týdne. Vaše drahá polovička se bude chovat zodpovědně, a co potěší hlavně ženy, ve vašem vztahu nastane konečně rovnováha, protože partner si dobrovolně vezme na starost některé domácí povinnosti. V druhé polovině týdne se budete snadno seznamovat s novými lidmi, a je možné, že s novými přáteli začnete provozovat velmi neobvyklého koníčka.

Blíženci (21.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang

Máte-li nějaký zlozvyk, třeba kouření nebo popíjení alkoholu, nebo berete prášky na spaní, v tomto týdnu si uvědomíte, že vám tahle závislost začíná vadit v běžném fungování a rozhodnete se s ní skoncovat. Když budete mít pocit, že to sami nezvládnete, vyhledejte odbornou pomoc! Druhá polovina týdne přeje nespokojencům s kariérou. Konečně se dočkáte povýšení nebo lepšího pracovního zařazení. Pokud je vaše profese nějak propojena s uměním, dají se předpokládat i vyšší zisky!

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin

Pokud máte dlouhodobý milenecký vztah, v tomto týdnu s velkou pravděpodobností dojde k posunu, mnozí se rozhodnete vztah legalizovat svatbou či zásnubami. Druhá polovina týdne je pro vaše znamení vhodná k cestování, takže nelze vyloučit, že se rozjedete za hranice, abyste si aspoň tam užili sněhu. Ti co zůstanou doma, pojmou velmi neobvykle víkend. Spoustu hodin strávíte na internetu, ale zahozený čas to nebude, protože se zapojíte do zajímavé diskuse, ve které se dozvíte spoustu zajímavých informací.

článek

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang

Pokud jste zjistili, že se nevejdete do jarního oblečení, snažte se v první polovině zvýšit pohyb a snížit příjem kalorií, velmi rychle zaznamenáte váhový úbytek. Změnit denní jídelníček prospěje i těm, kteří mají nějaké chronické onemocnění, zaznamenáte zlepšení, budete se cítit skvěle! Řešíte-li dlouhodoběji dědictví, v druhé polovině týdne se konečně dočkáte spravedlivého vyrovnání.

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin

Máte-li problémy v intimním partnerství, v tomto týdnu dokážete se svou drahou polovičkou prodiskutovat v klidu vše, co mezi vámi vytváří napětí, a když budete otevření, možná si během víkendu budete v ložnici užívat jako v době líbánek! Máte-li děti, budou v druhé polovině týdne daleko víc sdílnější a možná budete litovat každé chvíle, kterou jste s nimi netrávili v minulých týdnech. Dozvíte o jejich nějakém úspěchu, který jste díky velkému pracovnímu vytížení ani nezaznamenali.

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení  ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang

Máte-li v plánu provést na domácí půdě nějaké dekorační potažmo interiérové úpravy,  odstartujte je v tomto týdnu. Budete kreativní, šikovní, práce vám půjde od ruky! Pozorně ale nakládejte s financemi. Budete mít tendenci utrácet po drobných, platit kartou, tím přestanete mít přehled kolik skutečně máte peněz k dispozici a snadno se na účtu dostanete do debetu.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin

Máte-li na ostří nože vztahy s příbuznými nebo sousedy, v tomto týdnu se vám podaří opět s nimi najít společnou řeč, a horoskop naznačuje, že na vašem usmiřování bude mít nějaký podíl alkohol. Ten patrně všem zainteresovaným rozváže jazyk, vyříkáte si vzájemně všechny křivdy, tím se vyčistí vzduch a další dny se opět budete srdečně zdravit. Dokonce nelze vyloučit, že během víkendu společně podniknete nějakou akci, zajdete do divadla nebo na ples.

článek

Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang

Zamilovat se v tomto týdnu mohou i zadaní a milenecký trojúhelník vyřešíte odchodem za novou láskou. Zda to nebyla chyba ukáže budoucnost, ale v každém případě na romantické chvilky a skvělý sex patrně nikdy nezapomenete! Druhá polovina přeje rodinnému životu. Sedět doma vás možná přinutí výročí někoho ze seniorů, ale oslava se povede, a co je důležité, tahouny zábavy budete vy.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin

Svým novým image ohromíte hlavně přátele. I když to žádná divočina nebude, nový účes, jiný styl oblečení a u žen i změna líčení vás promění k nepoznání. V druhé polovině týdne budete velmi často cestovat na  krátké vzdálenosti, chodit pravidelně na procházky do přírody, což by nevadilo, ale vy se velmi často někde zapovídáte, a vůbec nelze vyloučit, že díky své upovídanosti něco důležitého prošvihnete!

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang

Pokud jste hákliví na životní prostředí, v tomto týdnu někomu pořádně od plic vynadáte. Zejména když někoho načapáte, že netřídí odpad, začnete slovně hartusit, jenže dotyčný si na vás půjde stěžovat. Nicméně vám to bude srdečně jedno. Bez mrknutí oka ostřejší slovíčko zalžete, z problému vybruslíte. V druhé polovině týdne budete mít důvod k oslavě. Konečně se totiž pohnou stojaté vody okolo vašich financí potažmo příjmů.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin

Nepodceňujte v následných sedmi dnech informace z druhé ruky, zejména když se budou týkat vaší profese a možnosti přivydělat si. Mnozí totiž zjistíte, že například za stejnou práci vám konkurence zaplatí dvojnásobný obnos! Svým způsobem ale bude nebezpečné, že se dovede v klidu bavit i se svými nepřáteli, s lidmi, kteří vám v minulosti ublížili. Bavit se ale neznamená kamarádit se, svěřovat se! To si zapište za uši, protože by vás s velkou pravděpodobností opět podrazili!

e-mail: nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/

Foto zdroj: profimedia.cz

24.2.2014 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist