Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 7.týden od 11.2. do 17.2.2013

Nový týden – nové možnosti. Kdo má šanci na nový začátek, komu se podaří skvělý tah v práci a komu zase potkat svou osudovou lásku? To a mnohem více najdete v našem horoskopu na další týden.

Slunce je ve Vodnáři. Do znamení Ryb vstoupí 18.2.
Merkur je v Rybách. Do Berana vstoupí 14.4.
Venuše je ve Vodnáři, kde setrvá do 26.2.
Mars je v Rybách. Do Berana Mars vstoupí 12.3.
Jupiter je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.
Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.
Uran je v bojovném znamení Berana.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
Pluto je ve znamení Kozoroha.
Fáze Luny…
Měsíc přibývá…V neděli 17.2. nastane v 21.33 hodin první lunárni čtvrť v Býku.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang
Velmi často se v následných sedmi dnech vymluvíte, a místo řádění na mejdanech a plesech dáte přednost soukromí. Vždy si najdete záminku, abyste nemuseli vytáhnout paty z bytu. Možná si ani nebudete vymýšlet, když se jednou vymluvíte na spoustu práce, podruhé na nevolnost. Jenže je otázkou, zda za vším nebude platonická zamilovanost, o které si budete snít a vyčkávat, až dostanete příležitost k seznámení.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin
Vám bude lichotit, že se na vás obracejí o radu i pomoc jak kolegové, tak nadřízení. Budete v tomto týdne na výsluní, a to nejen co se týče kariéry, ale i ve společnosti. Svým ostrovtipem si získáte každého, a dokonce se seznámíte se spoustou zajímavých lidí. Moc to ale nepřehánějte, příliš často neponocujte, neflámujte, protože by vám to rodina spočítala i s úroky ve dnech víkendu!

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Svou vrozenou hubatostí a šarmem si v tomto týdnu získáte na svou stranu i svoje konkurenty. Naopak se patrně zakousnete občas s lidmi, kteří mají vyšší postavení než vy. Pravdu totiž budete říkat do očí každému, kdo vás naštve. Pořádně vás bude rozčilovat jakékoliv bezpráví, a zastávat se budete hlavně slabších jedinců. Jazyk za zuby držte během víkendu. Můžete naštvat člověka, který se vám začne zákeřně mstít!

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Počátkem týdne vás může šokovat nabídka, zda byste se nechtěli zapojit do politiky. V dalších dnech týdne budete muset usebrat všechnu sílu. Někdo z rodiny se ocitne ve velmi nepříjemné situaci, a bude potřebovat vaši podporu, ochranu, možná i zastání. Nelze ale ani vyloučit, že budete několik dnů navštěvovat jednoho příbuzného v nemocnici. Když si do vás během víkendu rýpne někdo z přátel, nevěřte dotyčnému či dotyčné ani slovo. Za vším bude závist na váš intimní vztah.

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Kontrakty, smlouvy a ujednání, která uzavřete v tomto týdnu, vám budou přinášet finanční prosperitu v budoucnu. Co je zajímavé, patří do toho například i uzavření manželství. To ale neznamená, že byste si někoho vzali z prospěchu, prostě vám vztah, který legalizujete smlouvou přinese materiální prospěch. Pokud tedy plánujete v tomto týdnu podepsat například smlouvu s novým obchodním partnerem nebo uzavřít sňatek, toto spojenectví vám pomůže zvýšit příjmy a zlepší se i vaše sociální postavení.

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Jste znamení, které je pečlivé doma i v práci, ale v tomto týdnu vás to potáhne k vaší drahé polovičce, takže je možné, že pořád budete v zaměstnání netrpělivě koukat na hodinky, a sem tam nějakou práci doslova odfláknete. Naštěstí se najde vždycky někdo solidární, kdo vás upozorní na případnou chybu. Ve dnech víkendu si nehrajte na právníka. Když někdo v rodině bude mít problém s paragrafy, rozumné bude najmout si advokáta, zejména když se bude jednat o pracovně-právní problém.

[[related]]

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení  ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang
Slovním půtkám se obvykle vyhýbáte, ale v tomto týdnu to bude přesně naopak. Pokud je vaše pracovní prostředí neharmonické, nevyhovující, obujete se do nadřízených, a nedáte jim pokoj, dokud s tím něco neudělají. Dokonce budete i přehánět, a naznačovat jim, že ohrožují zdraví všech, a na to budou slyšet! Máte-li dospělé děti, ve dnech víkendu se obrňte trpělivostí. Možná totiž zjistíte, že mají dluhy kam se podívají, a vy za ně budete muset něco zaplatit, aby jim na dveře nezaťukal exekutor.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Nezadaní si v tomto týdnu začnou libovat. Seznamovat se totiž budete snadno, a nakonec možná budete mít problém rozhodnout se, s kým jít na rande, a které číslo vymazat z telefonu. Naopak v dlouhodobých vztazích to může mírně jiskřit na domácí půdě během víkendu. Pokud to ve vašem manželství již několik týdnů neklape, nedá se vyloučit, že si na určitý čas poskytnete vzájemně svobodu. Se svou drahou polovičkou si totiž navzájem polezete na nervy.

Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Vy se v tomto týdnu budete držet rodiny jako klíště. Hlavu budete mít plnou kreativních nápadů, tak je možné, že úplně změníte interiér bytu. Ke konci týdne vám prospěje nepřejídat se, a nejíst jídlo, se kterým nemáte žádnou zkušenost. Pro svůj klid mějte po ruce zejména v neděli večer jedlou sodu. Potrápit vás může pálení žáhy, ale horoskop nevylučuje, že úplně přijdete o hlas, a hned v pondělí budete nuceni navštívit lékaře.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Pokud jste se poslední dobou nebavili se sousedy nebo sourozenci, v tomto týdnu to napravíte. Navzájem se začnete navštěvovat, popíjet dobré víno a klábosit do noci. Dokonce společně vyrazíte na bujarou kulturní akci. Nicméně během víkendu mnohé z vás čeká menší šok. Možná vám ratolest oznámí, že se školou jedou na hory, a když zjistíte, na kolik vás přijde nutné vybavení, budete potřebovat štamprli a studený obklad na hlavu.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Nákupy se v tomto týdnu stanou vašim denním rituálem. Měly byste ale udělat jednu zásadní věc. Neutrácet za drobnosti, investovat peníze do dražší věci, ze které bude mít užitek celá rodina. Jinak si během víkendu vyslechnete na svou adresu narážky, že myslíte jenom na sebe. Oni si trošku rýpnou i vaši rodiče nebo tchyně, a vy se dozvíte, že jste široko daleko jediní, kdo ještě nemá myčku na nádobí.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Svým šarmem, vtipností, duchaplností a obětavostí k sobě v tomto týdnu budete soustředit pozornost ostatních, aniž to bude váš záměr. Navíc si budete počínat jako zkušení psychologové, což se bude hodit některým jedincům, kteří se ocitnou na dně. Je ale možné, že cizí lidé vás budou opěvovat, ale ve dnech víkendu někdo z rodiny, patrně sourozenců, vás na základě nepravdivých, lživých informací, bude zatracovat.

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz
11.2.2013 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist