Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 54.týden od 30.12. do 5.1.2014

Jaký bude Silvestr? Měli byste vyrazit za zábavou, nebo vám hvězdy radí zůstat raději doma? Kdo se může těšit na slušnou sumu peněz a kdo by měl naopak začít trošku myslet na zadní vrátka? Přečtěte si, co vám přejí hvězdy v našem novém týdenním horoskopu.

  • Slunce je v Kozorohu, kde setrvá do 20.1.2014.
  • Merkur je v Kozorohu a setrvá zde do 11.1.2014.
  • Retrográdní Venuše je v Kozorohu, kde setrvá do 5.3.2014. Přímý směr bude mít opět od 31.1.2014.
  • Mars je ve Vahách, kde setrvá do 26.7.2014.
  • Retrográdní Jupiter je v Raku, kde setrvá do 16.7.2014. Přímý směr nabere 6.března 2014.
  • Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.
  • Uran je v bojovném znamení Berana.
  • Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
  • Pluto je ve znamení Kozoroha.
  • Fáze Luny… Měsíc ubývá. Ve středu 1.1.2014 nastane v 12.14 hodin novoluní v Kozorohu. Poté měsíc začne přibývat.

Beran (21.3. – 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé. 
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang

Oslavy vítání nového roku vám úplně popletou hlavu. Horoskop vám doporučuje pečlivě si vést evidenci slibů a termínů. Hned první dny nového roku vás totiž může zaskočit, že jste zapomněli odevzdat například uzávěrku, nějakou zakázku, nebo jste na úřadech nedoložili k žádosti důležité potvrzení. Bavte se, ale nic neodkládejte „na potom“! Hlavně nezapomínejte na seniory v rodině. Velmi těžce ponesou, když zrovna jim popřejete pevné zdraví a štěstí v roce 2014 jako posledním!

Býk (22.4. – 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin

Prioritou by pro vás mělo být v následných sedmi dnech zdraví. Když budete střídat ponocování s pitím alkoholu, obžerstvím a nedostatkem spánku, oslabí se vám imunita, což by mohlo skončit celkovým zhroucením organismu. Tak se snadno může stát, že místo bujarých oslav prožijete Silvestr i Nový rok v posteli! Stejným nebezpečím pro vás jsou i dlouhé túry, protože promoknutí by mohlo skončit vysokými horečkami. Jak se tomu předejít? Vyhýbejte se větší fyzické zátěži, jezte do polo-syta, pijte do polo-pita!

Blíženci (21.5. – 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné. 
Vládu drží Merkur – polarita Yang

Vzestupnou tendenci budou mít v následných sedmi dnech vaše sexuální potřeby. V tom je skrytý problém hlavně pro zadané, protože erotické hrátky budete vyžadovat v kteroukoliv denní i noční hodinu, bez ohledu na pocity a hlavně povinnosti své drahé polovičky. Když se nebudete snažit o toleranci, kupodivu sex by mohl být zdrojem vašich partnerských konfliktů! Pokud dostanete chuť zahrát si, kupte si los, ale nestrkejte nos do heren, kasina, proděláte kalhoty!

Rak (22.6. – 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin

Když to půjde, občas si zajděte na masáž, do sauny, zaplavat, protože tyto aktivity vás uklidní, a daleko snadněji budete čelit konfliktům, kterých na vás v tomto týdnu čeká víc, než je zdrávo. Možná to bude spolupracovník, obchodní partneři nebo někdo z rodiny, kdo bude dělat dojem, že vám chce z konce roku a prvních dnů nového roku udělat peklo na zemi. Někdo z nich si bude zvyšovat sebevědomí tím, že vás opakovaně tne do nejcitlivějšího místa. Jakmile zaznamenáte, že se někdo opakovaně snaží vtáhnout vás do konfliktu, držte si tohoto člověka dál od těla, a budete mít pokoj!

článek

Lev (22.7. – 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé. 
Vládne Slunce – polarita Yang

Během následných sedmi dnů budete cestovat na kratší vzdálenosti daleko víc, než v předchozích měsících. Navíc se vám nejeden večer pořádně protáhne, protože diskuse s vámi budou nejen zábavné, ale i zajímavé, a svým způsobem poučné. Snažte se ale rozhovory vést na neutrální půdě, třeba v kavárně, choďte na návětěvy vy, nikoliv aby lidé chodili k vám domů. Rodinu byste tím obírali o soukromí, a hádka na domácí půdě by na sebe nenechala dlouho čekat. Podceňovat byste neměli v tomto týdnu počasí. Jedno promoknutí potažmo prochladnutí by mohlo vyvolat dlouhodobější problémy s klouby!

Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské. 
Vládcem je Merkur – polarita Yin

Jediné, co vám může zabránit řádit a slavit od pondělí do neděle, mohou být peníze. Ale to vás nijak nerozhodí! Vlastně tento týden ukáže, že je pravda, co se o vás píše v astrologických příručkách, tedy že jste skutečně spořivé, šetrné, a hlavně chytré znamení. Vy totiž dáte přednost zábavě na ulicích, v davu, procházkám v přírodě a sportovním aktivitám, které vás kromě energie nebudou nic stát!

Váhy (23.9. – 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné. 
Toto znamení ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang

Horoskop na tento týden vám doporučuje nepodnikat nic na vlastní pěst, každou akci či změnu nejdřív prodiskutovat s rodinou, intimním protějškem. Hlavně bez předchozího avíza nezvěte k sobě domů nikoho z přátel či kolegů potažmo kolegyň z práce! Vyvolali byste mezi členy rodiny napětí, které by vygradovalo v konflikt, a vy byste během víkendu byli z neustálých hádek na pokraji zhroucení.

Štír (24.10. – 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní. 
Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin

Nové známé, prostě lidi, se kterými se tento týden seznámíte, si nepouštějte příliš k tělu, natož k sobě domů. Chtaňte si před nimi své soukromí, protože se sice budou tvářit mile, ale jakmile dostanou příležitost, začnou vám škodit, pomlouvat za zády. To se týká i lidí, se kterými se setkáte během cestování, a třeba při silvestrovském pobytu na horské chatě. Hlavně držte jazyk za zuby, informace, které vypustíte do éteru, někdo z nich překroutí a použije jako zbraň proti vám!

článek

Střelec (23.11. – 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé. 
Vládcem je Jupiter – polarita Yang

Sice budete bojovat s penězi, protože příprava Silvestra a oslava vítání nového roku vás bude stát daleko víc, než bude váš předběžný rozpočet, ale to vás nerozhodí. Intuice vám napoví, že nějaké peníze jsou na cestě, a skutečně vám slušná sumička přibude na účtu na poslední chvíli. Hlavně nepanikařte, protože když si například budete chtít půjčit od známých, oni vám ochotně vyjdou vstříc, ale jen zdánlivě. Budou požadovat vrátit obnos o hodně vyšší, požadovat budou bonus navíc. Tím vás tak naštvou, že se s nimi pohádáte do krve, a jedním z vašich novoročních předsevzetí bude slib, že vám již nikdy nepřekročí práh bytu.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské. 
Vládcem je Saturn – polarita Yin

Jste jedno z mála znamení, které vlastně okolí bude dobíjet energií i pozitivní náladou od pondělí do neděle. Jediným úskalím bude vaše hubatost. Dělat si například šprťouchlata z příslušníka policie nebo úředníka na finančním úřadu by vám totiž neprošlo. Při kontaktu s mocí se chovejte hrdě, ale skromně. Jakékoliv slovní bojůvky vám přinesou pouze potíže, následně stres. Od úterý do pátku si pravidelně zajděte do infra sauny, vaše klouby budou potřebovat suché teplo!

Vodnář (21.1. – 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang

Jste jediné znamení, které nebude mít náladu na hlučné oslavy. Silvestra prožijete se steliem planet ve svém sektoru podvědomí, takže občas někoho šokujete, protože místo za zábavou zamíříte například do kostela. Vy si všechno vynahradíte, a to v druhé polovině týdne. To budou mít přátelé pocit, že když vám nenasadí svěrací kazajku, proflámujete i úspory!

Ryby (19.2. – 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní. 
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin

Do tohoto týdne vkročíte bez jakékoliv představy či plánování, jak oslavíte příchod nového roku. Vám to bude srdečně jedno! Vše co podniknete, bude spontánní, dáte na momentální nápad, což vlastně bude fajn, protože vždy rodinu i přátele něčím nečekaně překvapíte. V druhé polovině týdne si ujasněte, co je pro vás prioritou. Začnete daleko víc času trávit s přáteli, neobejde se to bez popíjení, což by mohlo ztížit fungování hlavně podnikatelům. Když na něco díky únavě zapomenete, hned počátkem roku si zaděláte na malý problém, který by ohrozil vaši profesní pověst!

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz 
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz
http://www.webpark.cz/nadasmidova
Foto: Profimedia.cz
30.12.2013 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist