Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 50.týden od 9.12. do 15.12.2013

Máte pocit, že nic nestíháte? Vánoce se blíží a vy nemáte žádný dárek, chybí vám ještě deset druhů cukroví a v práci se na vás všechno valí? Třeba bude tento týden lepší. Přečtěte si, jak to vidí hvězdy…

  • Slunce je ve Střelci, kde setrvá do 21.12.
  • Merkur je ve Střelci a zde setrvá až do 24.12.
  • Venuše je v Kozorohu, kde setrvá do 5.3.2014
  • Mars je ve Vahách, kde setrvá do 26.7.2014.
  • Retrográdní Jupiter je v Raku, kde setrvá do 16.7.2014. Přímý směr nabere 6.března 2014.
  • Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.
  • Retrográdní Uran je v bojovném znamení Berana.
  • Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
  • Pluto je ve znamení Kozoroha.
  • Fáze Luny…Měsíc přibývá. V pondělí 9.12. nastane v 16.12 hodin první Lunární čtvrť v Rybách.

Beran (21.3. – 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang

Čekejte v následných sedmi dnech změny, které vás mohou zpočátku vyvést z rovnováhy, ale výsledek bude skvělý a vy nadšení! Budete mít pocit, že jste objevili nový svět, a pokud jste se doposud křečovitě drželi nějakých dogmat, v tomto týdnu se jich zbavíte, od základů změníte svou životní filozofii. Během víkendu mnohé dokonce políbí tvůrčí, možná umělecká múza.

Býk (22.4. – 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin

Emoce si s vámi v tomto týdnu budou dělat, co se jim zamane. To je malé varování pro zadané, protože žárlivost může vygradovat až v agresi! Nezadaní by si měli dát pozor, protože váš odhad lidí bude velmi zkreslený. Zamilovat se můžete až po uši, ale během víkendu přijde vystřízlivění, a možná rozchod z minuty na minutu.

Blíženci (21.5. – 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang

Možná budete mít pocit, že se ve vašem životě vlastně nic neděje, že jste jakoby ustrnuli na mrtvém bodě. To bude ale pouze váš subjektivní pocit, protože jste znamení, které je zvyklé dělat několik věcí najednou, ale adventní atmosféra a klid ostatních přinutí zpomalit i vás. Nicméně vám to prospěje, protože si najdete čas na nákup dárků, a nebudete je shánět, jak je vašim zvykem, na poslední chvíli a samozřejmě ve velkém stresu.

článek

Rak (22.6. – 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin

Čelit budete v tomto týdnu hádkám na domácí půdě, které budou vyvolávat hlavně ženy. Máte-li v rodině nebo příbuzenstvu člověka, který se běžně rozčiluje, tentokrát se promění v pořádně agresivní osůbku, a nejen vy, ale i ostatní v rodině budou muset vynaložit hodně trpělivosti, tolerance a diplomacie, abyste výpadky dotyčného ustáli. Nicméně ke konci týdne se atmosféra uklidní, a to bude dobře, protože všichni budete potřebovat v klidu psychicky relaxovat.

Lev (22.7. – 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang

Vaše sebevědomí bude mít v tomto týdnu neustále vzestupnou tendenci. To vám pomůže snad ve všech oblastech života! Dokonce byste měli trošku riskovat a například si vsadit, protože váš horoskop nevylučuje výhru! Svým optimismem okolo sebe vybudujete virtuální kruh, do kterého nepustíte nepříjemné ani agresivní lidi, a je možné, že až budete v neděli usínat, v duchu si řeknete, že jste vlastně prožili pohádkový týden!

Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin

Energii a péči v tomto týdnu nasměrujete na svou rodinu, a vlastně nic jiného vás nebude zajímat, hlavně se v žádném případě nebudete zabývat cizími problémy. Pouze podnikatelé potažmo podnikatelky uprostřed týdne začnou šlapat do pedálů a odstartují nějakou novou aktivitu, ale pohoda a citová rovnováha vás neopustí ani během víkendu.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení  ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang

Celý týden vám prospěje řídit se rozumem, nikoliv svými pocity. Nadměrnou emocionalitou si můžete nadělat problémy, dokonce se dostat do naprosto absurdní situace. Například se někoho na ulici zastanete, a až následně zjistíte, že jste si vlastně pálili prsty za člověka, který se choval jako hulvát. Horoskop má pro vás jedinou radu – nehaste, co vás nepálí, a budete mít pokoj!

Štír (24.10. – 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin

Hned od počátku týdne se snažte pravidelně rozhýbat tělo na čerstvém vzduchu. Jinak budete permanentně jakoby ospalí, unavení, bez energie. K akci vás ale vždy přinutí materiální záležitosti, V těchto dnech totiž pro vás budou peníze prioritou, a vůbec nelze vyloučit, že ke konci týdne se mnozí rozhodnou podnikat, a otevřít si například na vánočních trzích stánek.

článek

Střelec (23.11. – 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang

Máte před sebou sedm dní, ve kterých nebudete vědět, co to je lenost. Objevíte v sobě vnitřní sílu, budete mít pocit, jako kdyby se otevřel rezervoár, kterým k vám neustále proudí energie. Opět začnete důvěřovat sami sobě, svým schopnostem, a pokud jste měli v minulých týdnech nějaké psychické problémy, vrátí se vám sebevědomí, dokonce z vaší ložnice odletí i noční můry!

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin

Sice si v tomto týdnu moc neodpočinete, ale uděláte neuvěřitelné množství práce. Energií vás bude doslova dopovat Mars z Vah, ale zároveň vám propůjčí i úžasný klid a nadhled, takže i problémy a stresové situace budete řešit v klidu. Svou aktivitou se budete dostávat do popředí v zaměstnání, a aniž to budete tušit, možná si v tomto týdnu svou akčností otevřete dvířka k povýšení.

Vodnář (21.1. – 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang

Materiální svět pro vás v tomto týdnu bude až na druhém místě. Lákat vás bude vše okolo mystiky, nadpřirozeného světa. To vás svým způsobem mírně izoluje od okolního světa, což ale ničemu a nikomu neuškodí. Přátelům se totiž věnujete celý rok, a tentokrát se budete věnovat sobě, svému duchovnímu rozvoji.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin

Čeká na vás hodně aktivních sedm dnů, které určitě neprosedíte s rukama v klíně. Sice se skoro pravidelně budete setkávat s přáteli a svoje kroky a rozhodnutí s nimi probírat, ale nakonec se vždy rozhodnete podle svého rozumu, nikoliv podle rad lidí zvenčí. Uprostřed týdne se seznámíte s novými lidmi, kteří vás nejprve něčím nadchnou, ale během víkendu váš zájem opadne. Zjistíte, že by nebyli pro váš život žádným přínosem, spíše naopak.

e-mail: nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/

Foto zdroj: profimedia.cz

8.12.2013 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist