Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 49.týden od 2.12. do 8.12.2013

A je tu první adventní týden a s ním i další várka horoskopů. Co vás v tomto týdnu čeká, kdo dokáže okouzlit každého na potkání a kdo by se naopak měl držet zpátky? Komu se bude dařit v kariéře a komu spíše na poli soukromém? To a mnohem více si přečtěte v našem novém horoskopu.

  • Slunce je ve Střelci, kde setrvá do 21.12.
  • Merkur je ve Štíru. V pátek 5.12. toto znamení opustí, vstoupí do Střelce, a zde setrvá až do 24.12.
  • Venuše je v Kozorohu, kde setrvá do 5.3.2014 !!!
  • Mars je v Panně. V sobotu 7.12. toto znamení opustí, vstoupí do Vah, kde setrvá do 26.7.2014.
  • Retrográdní Jupiter je v Raku, kde setrvá do 16.7.2014. Přímý směr nabere 6.března 2014.
  • Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.
  • Retrográdní Uran je v bojovném znamení Berana.
  • Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
  • Pluto je ve znamení Kozoroha.
  • Fáze Luny…V úterý 3.11. nastane v 1.22 hodin novoluní ve Střelci. Poté měsíc začne přibývat.

Beran (21.3. – 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang

V první polovině týdne se za pomoci skvělé intuice dokážete vypořádat s problémy, na kterých by si jiná znamení doslova vylámala zuby. Vy vůbec v tomto týdnu budete hybateli, protože oproti spoustě jedinců dokážete oddělit pravdu od lži, což vás ochrání od trapasů, ale i průšvihů! Konec týdne je vhodný k papírování, podepisování dokumentů, ale i k řešení a uzavření právních záležitostí.

Býk (22.4. – 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin

Možná budete mít v následných sedmi dnech pocit, že vás snad osud za něco trestá, a do života vám poslal závistivé, chamtivé, a hlavně nestřídmé osůbky. Možná i to bude důvod, proč se obrátíte o pomoc k esoterice, třeba navštívíte astrologa, nebo zručného kartáře, ale na pomoc zvenčí byste se neměli spoléhat až příliš. Protože jenom vaše striktní jednání dokáže od sebe odehnat lidi, kteří vás budou svým chováním iritovat, to za vás totiž nikdo neudělá!

Blíženci (21.5. – 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang

Nabídky, které v tomto týdnu dostanete, si nechte projít hlavou, dejte si čas na konečné rozhodnutí, zejména pokud začnete zvažovat změnu zaměstnání. Posléze totiž zjistíte, že všechno zas až tak růžové není, jak jste si ve své fantazii malovali. Konec týdne přeje nezadaným. Vypadá to na pořádně romantický víkend, ale pozor si budete muset dát na někoho z přátel, dobrých známých. Začne se vám plést do života a vtah by mohl skončit díky tomu dřív, než dostane možnost se rozvinout.

článek

Rak (22.6. – 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin

V první polovině týdne čerpejte síly, odpočívejte, protože druhá polovina týdne bude pracovně náročná. Je dokonce možné, že budete muset v práci trávit nejen večery, ale i víkendové dny. Nicméně to bude vaší zásluhou. Vycítíte, že máte šanci ukázat, jak dokážete tvrdě pracovat, nadřízeným na všechno přikývnete, a poté se nestačíte divit, protože jakmile někdo onemocní, jeho povinnosti přehodí na vás.

Lev (22.7. – 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang

Když vás situace přinutí sedět v klidu na jednom místě, začnete být nervózní, možná i vzteklí, a dokonce budete účelově vyvolávat konflikty, jen aby se okolo vás něco dělo. Máte před sebou totiž týden, kdy vám bude vyhovovat pohyb, změna, cestování, diskuse během chůze po ulici. Máte-li stereotypní práci, vemte si dovolenou, vyrazte na hory, a když to není možné, každý den si dopřejte delší procházku v přírodě, tím vybijete nahromaděnou energii.

Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin

Ať se okolo vás v následných sedmi dnech bude dít cokoliv, vy se ničím a nikým nenecháte připravit o dobrou náladu. Konečně se vám totiž podaří realizovat vysněné změny na domácí půdě, a to vás bude dobíjet energií i optimismem. Nicméně ve dnech víkendu byste aspoň jeden večer měli věnovat přátelům. Další týden je budete potřebovat, a museli byste si vyslechnout, že se jim ozvete jenom v případě, když něco potřebujete.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení  ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang

Spoustu situací i informací si v následných sedmi dnech budete vysvětlovat po svém, a patrně tím začnete nechtěně klamat nejen ostatní, ale hlavně sami sebe. Jakmile zaznamenáte, že z jednoho problému jste vkročili do druhého, nelitujte se, ale zapněte mozkové závity. Jen tak zjistíte, co za dalším problémem vězí. Když například dorazíte do restaurace, ale přátele tam nenajdete, oni na to nezapomněli, ale vy jste nepozorně naslouchali, takže vás budou s velkou pravděpodobností čekat na opačném konci města.

Štír (24.10. – 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin

Pokud se v tomto týdnu zamilujete, neznamená to, že se musíte k vůli nové lásce finančně zruinovat! I zadaní by si měli pečlivě kontrolovat svoje výdaje, protože se snadno dostanete na účtu do mínusu, a určitě se nechcete poslední měsíc v roce zadlužit! Ke konci týdne vám prospěje nepopíjet punč na ulici. Všichni budou mít v ruce kelímek, ale pouze vy pronesete něco vtipného, tím na sebe upozorníte, a hned se najde človíček, který o vás začne mezi sousedy trousit pomluvu, že jste ochmelkové!

článek

Střelec (23.11. – 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang

Když si nebudete dělat starosti o druhé, prožijete klidný týden. Řešili byste totiž problémy, které nijak nemůžete ovlivnit, navíc nebudete mít správné informace, protože vlastnost lidí je dělat se lepší než jsou, a tím byste si pouze zkomplikovali život. Osůbky, o které byste se starali, by měli klidný spánek, naopak na vás by čekala nejedna bezesná noc. Takže emocím a soucitu dopřejte dovolenou a budete mít pokoj!

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin

Pracovně budete zkraje týdne tak vytížení, že se vám na domácí půdě začnou hromadit povinnosti. Dokonce si začnete vyčítat, že nemáte nakoupené skoro žádné dárky. Uprostřed týdne dostanete chuť pracovní povinnosti hodit za hlavu, a věnovat se svým záležitostem. A víte, že to nebude špatný nápad?! Aspoň si šéf i kolegové díky vaší kratší dovolené uvědomí, kolik práce zastanete, a vlastně během vaší nepřítomností stoupne váš respekt, autorita!

Vodnář (21.1. – 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang

Únava vás v tomto týdnu skolí tak nečekaně, že možná ulehnete i na lůžko, a necháte se rodinou opečovávat. Špatné svědomí mít ale nebudete. Když se totiž podíváte za sebe, v paměti si projdete předchozí měsíce, dojde vám, kolik práce máte za sebou, a několika denní nic nedělání si prostě zasloužíte!

Ryby (19.2. – 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin

Vaše psychické potažmo duchovní schopnosti budou mít v tomto týdnu neustále vzestupnou tendenci. Díky tomu dokážete hravě poradit přátelům, příbuzným, prostě každému, ale sami sobě nikoliv. Vy se totiž tak soustředíte na budoucnost, že z dalších týdnů a měsíců dostanete strach. Když si ale projdete, co všechno umíte, tak se obavy rozplynou. Bude to chtít jediné, nevěnovat se pořád ostatním, ale dopřát si i chvilku sami pro sebe!

e-mail: nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz
http://www.webpark.cz/nadasmidova

Foto zdroj: profimedia.cz

2.12.2013 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist