Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 48.týden od 26.11. do 2.12.2012

Naše pravidelná dávka tajemna je tu! Co vás čeká tento týden? Co se vám bude dařit a co naopak vůbec ne? Komu hvězdy předpovídají lásku a komu naopak problémy? To vše a mnohem více najdete v našem horoskopu…

Slunce je ve Střelci, kde setrvá do 21.12.
Retrográdní Merkur je ve Štíru. Přímý směr opět bude mít v úterý 27.11.2012.  Do Střelce opět vstoupí 11.12. Setrvá zde do 31.12. kdy odpoledne vstoupí do Kozoroha.
Venuše je ve Štíru, a setrvá zde do 16.12.
Mars je v Kozorohu. Do následného Vodnáře vstoupí 26.12.
Retrográdní Jupiter je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013. Přímý směr opět nabere 3.2.2013.
Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.
Retrográdní Uran je v bojovném znamení Berana. Přímý směr opět bude mít od 13.12.2012.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
Pluto je ve znamení Kozoroha.

Fáze Luny…
Měsíc přibývá… Ve středu 28.11. nastane v 15.46 hodin Úplněk v Blížencích, jehož součástí bude zatmění Luny. Poté měsíc začne ubývat.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang
Moc dobře o sobě víte, že se občas chováte unáhleně, a tento týden si může pořádně zavařit slovy, která pronesete v afektu, bez rozmyšlení. Zejména okolo středy raději zamkněte pusu na zámek, protože si proti sobě můžete poštvat sousedy i příbuzné. Když vám ke konci týdne dojde, co jste okolo sebe natropili za paseku, zavřete se ve dnech víkendu doma, a budete přemýšlet, jak si udobřit lidi, které jste naštvali.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin
Počátkem týdne si občas doma pustíte hudbu, nebo si zajdete na koncert, skvěle si díky tomu psychicky odpočinete. Zato okolo středy začnete mít díky nejasnostem okolo financí pocit, že vás snad trefí šlak. Ve dnech víkendu strávíte mnozí spoustu času na internetových diskusích. Jste-li nezadaní, výroky jedné osůbky se vám tak zalíbí, že si spolu domluvíte schůzku, a může to být počátek zajímavého, vášnivého vztahu.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Mírně hloupými výroky si můžete v tomto týdnu nadělat velké problémy v intimním partnerství. Bude vám to rychleji mluvit než myslet, navíc chybu neuznáte protože si řádné nebudete vědomi. Vše vám dojde, až když s vámi přestane vaše drahá polovička komunikovat. Naštěstí vás v druhé polovině týdne zaměstnají materiální věci. Budete muset vyrazit do obchodů a dokoupit domů spoustu předmětů, možná si pořídíte i nový nábytek, a díky tomu se napjatá atmosféra ve vašem partnerství uvolní.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Snažte se hned zkraje týdne dotáhnout všechny resty. Odpovězte na maily, zavolejte přátelům. Lidi, kteří vás podrží, budete potřebovat uprostřed týdne, protože vás popadne menší deprese. Začnete mít pocit, že se vám v ničem nedaří, ale to si s vámi bude pouze pohrávat zatmění Luny ve vašem sektoru podvědomí. Skepsi nepodlehněte, nic nepodnikejte, vyčkejte do pátku, kdy odpoledne vpluje měsíc do vašeho znamení. Hlava se vám vyčistí od negativních myšlenek, a vy zjistíte, že jste si dělali starosti o naprosto nedůležité věci.

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Pozor si dávejte na veřejnosti. I když například nebudete v nějaké diskusi souhlasit s názory, které někdo začne hlásat, buďte zticha. Když se totiž do dotyčného obujete, nikdo z přátel se za vás nepostaví, ani vás nezabrzdí, a vy si začnete připadat jako sám voják v poli. Možná si dokonce vykoledujete menší ostudu, ze které se budete léčit ještě ve dnech víkendu. Díky tomu se zařeknete, že s některými lidmi už nikdy nepromluvíte, a slovo také dodržíte.

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Zkraje týdne budete slavit úspěchy, protože svými vědomostmi pořádně zatopíte pod kotlem i zkušenějším kolegům. Jenže oni vám to vrátí uprostřed týdne a vy začnete mít pocit, že se vaše kariéra otřásá v základech. Vyčkávejte, nic co se okolo vás bude dít, nekomentujte. V závěru týdne získáte na svou stranu velmi vlivného člověka, který vám dokonce nabídne pracovní uplatnění, takže víkend strávíte přemýšlením, zda změnu máte udělat, a dokonce k tomu svoláte celou rodinu.

[[related]]

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení  ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang
Pořádně bouřlivá atmosféra bude v první polovině týdne u vás doma. Když se do toho ještě vmísí někdo z příbuzných, možná si řeknete, že se snad odstěhujete na druhý konce světa, abyste konečně měli od všech pokoj. Nakonec vás zachrání někdo z kolegů, dokonce nelze vyloučit, že to bude vaše nadřízená, kdo vám dá spoustu užitečných rad, a podrží vás, když to nejvíc budete potřebovat.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Od základů budete muset v tomto týdnu přehodnotit svoje plány a z minuty na minutu velmi často improvizovat. Patrně totiž zjistíte, že jste v minulosti podepsali jednu velmi nevýhodnou smlouvu, a tak všechno hodíte za hlavu, a energii i peníze investujete do obstarávání právníka. Ono vám totiž díky vaší geniální intuici okamžitě svitne, že můžete přijít o daleko víc, než jsou peníze, o svou čest, a tu nehodláte obětovat.

Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Menším opravám na domácí půdě se nevyhnete v první polovině týdne. Uděláte dobře, protože tím se zbavíte jedné starosti a budete mít volné ruce a hlavně čas, abyste se věnovali své drahé polovičce. Ve vašem vztahu začne být pořádně dusno, a nelze vyloučit, že to odstartuje velmi pikantní pomluva. Nic nevysvětlujte, nechte všechno na víkend, ona totiž pravda vypluje na povrch bez vašeho přičinění.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Od počátku týdne se šetřete, neberte na sebe víc povinností, než stihnete v běžné pracovní době. Uprostřed týdne totiž nadřízení nebudou vědět kde jim hlava stojí a bezmyšlenkovitě na vás přehodí tolik práce, že se možná zhroutíte, fyzicky i psychicky, protože takový pracovní nápor by nezvládla tři lidi, natož jeden. Skvěle se z relaxujete během víkendu u rodičů partnera, a když se vám vrátí i psychická pohoda, vážně začnete zvažovat změnu zaměstnání.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Pohodu, kterou si budete užívat na domácí půdě zkraje týdne, vystřídají ve dnech okolo středy velmi zvláštní události, které vám život obrátí vzhůru nohama. Zejména čerstvě zamilovaní budou mít doslova tmu před očima, a není vyloučeno, že vztah ukončíte, protože začnete mít pocit, že láska vyprchala a už si nemáte co říct. Od starostí vás odreaguje nadcházející advent a hlavně rodina. Někdo na domácí půdě začne zvažovat podnikání z domova, a vás to tak nadchne, že vyhledáváním potřebných informací strávíte celý víkend.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Počátek týdne vám zprostředkuje zvláštní, možná mystický zážitek. Proto pro vás bude malý šok, když vás okolo středy doslova zasypou problémy v rodině. Tentokrát si dupněte, protože díky rozmarům některých vašich příbuzných byste si mohli ohrozit kariéru! Hlavně se nedejte ukecat, protože lží si budete muset vyslechnout tolik, že ještě ke konci týdne vám bude zvonit v uších. Víkend přeje nezadaným, protože vám luna v Raku vytvoří příležitost k seznámení, u zadaných nelze vyloučit početí potomka.

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
26.11.2012 10:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist