Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 48.týden od 25.11. do 1.12.2013

Koho čekají starosti s penězi a koho s láskou? Komu se naopak bude dařit a čeká ho výhodná smlouva a lukrativní nabídka? To vše a mnohem více se dočtete v našem novém horoskopu pro tento týden.

  • Slunce je ve Střelci, kde setrvá do 21.12.
  • Merkur je ve Štíru. Setrvá zde až do 5.12.
  • Venuše je v Kozorohu, kde setrvá do 5.3.2014 !
  • Mars je v Panně, kde setrvá do 7.12.
  • Retrográdní Jupiter je v Raku, kde setrvá do 16.7.2014. Přímý směr nabere 6.března 2014.
  • Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.
  • Retrográdní Uran je v bojovném znamení Berana.
  • Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
  • Pluto je ve znamení Kozoroha.
  • Fáze Luny... Měsíc ubývá… V pondělí 25.11. nastane v 20.29 hodin poslední Lunární čtvrť v Panně.

Beran (21.3. – 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé. 
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang

Hned zkraje týdne můžete bez obav nakupovat nemovitosti, a máte-li dluhy, planety vám vytvoří příležitost je ještě před příchodem adventu umořit. V druhé polovině týdne se mnozí nevyhnete náročnější investici do domácnosti. Patrně se bude jednat o koupi elektrické trouby nebo jiného pomocníka, bez kterého se rodina neobejde. Když nebude muset sáhnout na půjčku, vystačíte se s úsporami, můžete si pogratulovat, že jste výborní hospodáři!

Býk (22.4. – 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin

Počátek týdne otestuje vaše mezilidské vztahy, které mají vliv na váš osobní život, ale i práci. Může to i znamenat, že se s konečnou platností rozhodnete odejít z nefunkčního partnerství, anebo ukončíte spolupráci s nesolidními obchodními partnery. Mnozí si v druhé polovině týdne vyřídíte účty s člověkem, který vám v minulosti ublížil a domníval se, že mu to prošlo. Jenže vy jste na křivdu nezapomněli, pouze jste čekali na vhodnou příležitost, a tu vám vytvoří planety ve dnech okolo pátku.

Blíženci (21.5. – 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné. 
Vládu drží Merkur – polarita Yang

V následných sedmi dnech se vám podaří zklidnit bouřlivé emoce. Předcházet tomu ale bude vaše opakovaná hysterická scéna, a právě to vás přinutí se svou psychikou a neadekvátními reakcemi něco udělat. Jste totiž znamení, které si potřebuje povídat, ale lidé si od vás po vašich výstupech začnou držet odstup, budou se vás stranit, a samota pro vás bude velkou motivací, na svém chování něco změnit.

Rak (22.6. – 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin

Máte před sebou vcelku úspěšný týden, ale nečekejte, že výsledky svého stoprocentního nasazení uvidíte hned. Nejdřív budete muset obětovat rodinný a citový život, což se týká i podnikatelů, a pracovat i do noci, abyste dosáhli vytyčeného cíle. Nicméně i vy máte své hranice, a někdy odpočívat musíte. Je jasné, že pro to je stvořený víkend, ale to tentokrát pro vaše znamení platit nebude. Pojedete na doraz i ve dnech volna, a co to s vámi udělá, se dozvíte v horoskopu na další týden.

článek

Lev (22.7. – 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé. 
Vládne Slunce – polarita Yang

Neberte nijak tragicky, když v tomto týdnu zjistíte, že okolo sebe máte několik lidí, kterým nemůžete důvěřovat. Nic neřešte, prostě se od nich odstřihněte, a budete mít pokoj. Klid najdete v kruhu rodiny, ale velký podíl na tom, že se nepropadnete ke konci týdne do menší deprese, bude mít někdo z přátel. Jako jestřábí oko nad vámi bude bdít jedna osůbka, a vy se opět přesvědčíte, že dobří přátelé a stabilní domácí zázemí jsou k nezaplacení.

Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské. 
Vládcem je Merkur – polarita Yin

Máte před sebou sedm dnů, ve kterých vám i z problémů pomůže váš vrozený smysl pro detail a pečlivost. Jenom si dejte pozor na jednu věc. Můžete mít v hlavě tolik plánů, že se v nich ztratíte, a začnete se honit za něčím iluzorním, čeho nikdy dosáhnout nemůžete, protože to nebude v lidských silách. Když začnete tápat, zeptejte se osůbky narozené ve Štíru, protože toto znamení vidí i pod povrch, a problém vycítí díky skvělé intuici s předstihem.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné. 
Toto znamení ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang

Kdyby to šlo, sekli byste v tomto týdnu s prací, a věnovali se jenom zábavě. To samozřejmě nejde, protože i vy potřebujete nakupovat, k tomu je nutné mít peníze, a ty vám bez práce samy do klína nespadnou. Tak si života užívejte plnými doušky, ale občas si připomeňte, že zdraví máte jenom jedno, a vaše peněženka také není bezedná. Jinak se v následných týdnech začnete potýkat se zdravotními problémy, a s tím samozřejmě souvisí i nedostatek peněz, protože nemocenská vám bude připadat jako almužna.

Štír (24.10. – 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní. 
Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin

Peníze v tomto týdnu budete skloňovat pořád dokola ve všech pádech. Bohužel touha zabezpečit si dostatek financí mnohé z vás úplně oslepí, a odstřihnete se od přátel, příbuzných. Najde se ale odvážlivec, který vám do očí řekne, že jste se stali zajatci hmotného světa, a to vás opět vrátí zpátky na zem. Budete muset uznat, že peníze nejsou všechno, a když se nevzpamatujete, neměli byste je ani s kým utratit.

článek

Střelec (23.11. – 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé. 
Vládcem je Jupiter – polarita Yang

Hned zkraje týdne si uvědomte, že máte svobodnou volbu. Buď si budete vážit domácího krbu a rodinného zázemí, anebo podlehnete velké touze po svobodě, budete si dělat, co si zamanete, ale to by samozřejmě nezůstalo bez odezvy. Blíží se advent, a pokud ho chcete trávit po mejdanech s přáteli, zvolte svobodu. Až vás ale ponocování přestane z jakýchkoliv důvodů bavit, nečekejte, že vás doma přivítají s otevřenou náručí. Je možné, že za dveřmi najdete sbalené kufry.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské. 
Vládcem je Saturn – polarita Yin

O své místo na Slunci budete muset v následných dnech opakovaně zabojovat. Ono ale bude jenom dobře, že se nebudete krčit v koutě, protože dostanete příležitost předvést a možná výhodně zpeněžit svoje schopnosti. Dokonce horoskop naznačuje seznámení s člověkem, který se pro vás stane jakýmsi ochráncem i rádcem. Tak po večerech neseďte doma, choďte do společnosti, na firemní akce, ať je na vás hodně vidět!

Vodnář (21.1. – 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang

Nesnažte se v tomto týdnu nic dopředu plánovat. Vsaďte na své vrozené improvizační schopnosti, protože opakovaně budete muset jednat podle momentální situace. Co se stane za chvilku, pro vás bude jedna neznámá, ale to neznamená, že to bude špatně. Nikoliv! To co v tomto týdnu dokážete, a kolik práce stihnete, předčí vaše očekávání. Navíc se díky náhodě a menším zmatkům seznámíte se spoustou nových lidí, a jste-li nezadaní, může být mezi nimi vaše budoucí láska!

Ryby (19.2. – 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní. 
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin

To, že vás pracovní povinnosti přinutí cestovat, vás asi rozhodí, ale s výsledkem budete spokojeni. Merkur dokonce naznačuje podepsání smlouvy, nebo dohody o spolupráci, která sehraje pozitivní roli ve vaší budoucnosti. Dokonce se před vámi v následných sedmi dnech otevřou dokořán dveře, za kterými najdete příležitost vycestovat pracovně nebo studijně do zahraničí. Jediná věc, kterou byste si všechno mohli pokazit, je alkohol. Ale když to dopředu víte, určitě jste natolik rozumní, že se ohnivé vody ani netknete.

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz 
horoskopynadasmidova.mysteria.cz
www.webpark.cz/nadasmidova
Foto: Profimedia.cz
25.11.2013 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist