Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 47.týden od 19.11. do 25.11.2012

Láska, přátelství, kariéra? Kde máte dveře otevřené a kde se vám naopak uzavřou na pořádnou petlici? Co se vám bude dařit a kde by mohl nastat problém? To vám prozradí náš horoskop…

Slunce opustí 21.11. znamení Štíra,vstoupí do Střelce, kde setrvá do 21.12.
Retrográdní Merkur je ve Štíru. Přímý směr opět bude mít v úterý 27.11.2012.  Do Střelce opět vstoupí 11.12. Setrvá zde do 31.12. kdy odpoledne vstoupí do Kozoroha.
Venuše je ve Vahách. Ve čtvrtek 22.11. vstoupí do Štíra, a setrvá zde do 16.12.
Mars je v Kozorohu. Do následného Vodnáře vstoupí 26.12.
Retrográdní Jupiter je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013. Přímý směr opět nabere 3.2.2013.
Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.
Retrográdní Uran je v bojovném znamení Berana. Přímý směr opět bude mít od 13.12.2012.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
Pluto je ve znamení Kozoroha.
Fáze Luny…
Měsíc přibývá…Ve středu 28.11. nastane v 15.46 hodin Úplněk v Blížencích.
Poté měsíc začne ubývat.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang
Se svým podvědomým budete neviditelnou nití propojeni v první polovině týdne. Možná začnete přemýšlet o karmě, magii, v každém případě si skvěle psychicky odpočinete. Ve dnech okolo čtvrtka sice narazíte na nějakégo despotu, který vám zvedne krevní tlak, ale ve dnech víkendu se můžete pustit prakticky do čehokoliv. Elánu v sobě budete mít tolik, že se můžete klidně účastnit sportovního klání, vyhrajete!

Mohlo by vás zajímat: Bydlení podle zvěrokruhu.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin
V první polovině týdne dostanete malou lekci, protože zjistíte, že jste se v minulosti v jisté záležitosti pořádně spletli. Uprostřed týdne věřte jenom sami sobě, mlžit bude vaše drahá polovička i někdo z kolegů, a vy byste se díky nim zamotali do problémů. Když si v pátek večer napustíte vanu a budete relaxovat, uvědomíte si, že za sebou máte mírně kritické dny a tak víkend strávíte relaxací. U televize budete podřimovat a vyrovnáte tak skóre spánkového deficitu.

Vyzkoušejte: Zhubněte podle svého znamení!

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Menší zdravotní indispozice okolo úterý vás mnohé donutí trávit několik dnů na lůžku. V druhé polovině týdne pečlivě poslouchejte, co se okolo vás šustne. Zahlédnete nebo uslyšíte něco, co se vám bude hodit. Následně se někdo vám hodně blízký dostanete do pěkné šlamastyky, a vy náhodně získané informace použijete. Sice to nebude úplně fér, ale přátele nebo rodinu zbavíte problému, a jednomu zákeřnému člověku pěkně vypálíte rybník.

Víte, která květina je pro vaše znamení ta pravá? My ano!

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Všechny finanční resty se snažte smést ze stolu hned počátkem týdne, uhraďte i všechny složenky. V opačném případě se začnete v druhé polovině týdne potýkat s problémy, které se úplně vymknou vaší kontrole. Mocenských bojůvek okolo pátku si nevšímejte, ani se nesnažte zaujmout nějaké stanovisko. Bude to néfér hra několika lidí, a vy u toho nemusíte asistovat!

Jak zvládáte řízení? Kdo nejvíce bourá podle znamení?

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Když vám zkraje týdne něco nepůjde dokončit, věc na chvilku odložte a zabývejte se něčím jiným. Na řešení přijdete, jen to bude chtít hodně trpělivosti. Od středy až do pátku se ani nesnažte obhajovat své jednání a názory. Lidé budou mírně natvrdlí, bylo by to plýtvání energie. Ve dnech víkendu se připomeňte, že všechno vysvětlit racionálním rozumem nejde. Jsou prostě věci mezi nebem a zemí, a vy na něco záhadného narazíte při cestování.

[[related]]

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Snažte se v tomto týdnu myslet pozitivně. Tím pomůžete z menší deprese někomu v rodině. Možná to bude vaše ratolest, kdo bude mít plnou hlavu naprosto zbytečných obav z budoucnosti. Ve dnech okolo pátku se vám vyplatí použít svůj vrozený talent vnímat i zdánlivě malicherné detaily. Možná díky tomu vyděláte na banální koupi majlant, ale bude chtít nebát se riskovat.

Stydlín nebo zvíře? S Pannou v posteli.

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení  ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang
Neblahou finanční situací se nenechte otrávit počátkem týdne. Nakonec totiž díky schopnosti vidět i za roh vyděláte okolo čtvrtka slušné peníze. V závěru týdne byste se měli snažit mírnit hned v zárodku konflikty v rodině. Jinak budete víkend trávit sami. Napětí se přenese do vašeho intimního vztahu, a se svou drahou polovičkou k sobě opět najdete cestu až v dalším týdnu.

Co ovládáte a co ne? S Váhami v posteli.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Váš jednostranný pohled může na domácí půdě vyvolat ostré spory, takže se snažte v první polovině týdne dělat kompromisy! Rodinu budete potřebovat, protože od pátku se nebudete cítit zdravotně nejlíp, a péče nejbližších se vám samozřejmě bude hodit. Kritickými dny jsou pro vás středa a čtvrtek, kdy Slunce bude opouštět vaše znamení. Budete nepozorní, a ztráta peněženky by vás mrzela hodně dlouho.

Víte, jak jste na tom? Se Štírem v posteli.

Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Situaci, kdy se vám připomene něco méně příjemného z minulosti, berte v první polovině týdne jako ponaučení, abyste stejnou chybu neudělali v budoucnu. Ve středu před půlnocí vstoupí Slunce do vašeho znamení, což vás naplní optimismem. Jenže právě hned další den můžete narazit na nějakou záhadu, možná se provalí i nějaké rodinné tajemství. Jednou by pravda stejně vyplula na povrch, tak se tím netrapte, a hlavně nezahánějte špatnou náladu alkoholem.

Hodíte se k sobě? Partnerský horoskop.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Euforii přátel nepodléhejte počátkem týdne. Nemusíte totiž asistovat u všeho, co je napadne. Díky jejich flámům byste totiž museli sáhnout pořádně hluboko do peněženky, což by vás štvalo ještě během víkendu. Slunce totiž ve středu v noci vpluje do vašeho sektoru podvědomí, a vy začnete zpytovat svědomí pěkně do hloubky. V pátek dokonce budete na ostatní tak protivní, že to s vámi bude k nevydržení. Naštěstí se ve dnech víkendu někdo z rodiny nebude cítit zdravotně v pohodě, a vy svou péčí opět rodině ukážete, že máte i vlídnou tvář.

Květinový horoskop pro vás.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Počátkem týdne se budete držet hesla, co se vleče, neuteče. Možná svou pomalostí začnete rozčilovat nadřízené, ale to vás nevyvede z rovnováhy. Ve dnech okolo středy si hlídejte ve společnosti osobní věci, snadno někde něco zapomenete. Horší ale budou hádky sousedů, které vás začnou budit i v noci. Nesnažte se je usmiřovat, protože jejich agresivita by se otočila proti vám! Víkend strávíte na nohách, a to doslovně. Vrazíte na výlet a budete se kochat přírodou ukládající se k zimnímu spánku.

Jací jste podle Keltského horoskopu?

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Na tvrdou realitu narazíte počátkem týdne. Jeden životní sen se vám rozplyne, a od píky změníte svou životní filozofii, pravidla, dle kterých jste se doposud řídili. Ve dnech okolo čtvrtka se snažte odevzdávat svou práci v časovém předstihu. Někdo z kolegů na vás ušije menší boudu, tak ať dobrovolně nespadnete do pasti, ohrozilo by to vaši kariéru! Pokud vám někdo dluží peníze, v druhé polovině týdne vytáhnete do boje a nedáte pokoj, dokud je nebudete mít v peněžence nebo na účtě.

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz
19.11.2012 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist