Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 35.týden od 27.8. do 2.9.2012

Kdo nebude mít v zaměstnání konkurenci? Komu se povede naštvat nadřízeného a bude toužit po společnosti rodiny? Komu se povede zrealizovat i nemožné a komu se po dlouhé době vrátí ztracená energie? To vše a mnohem více najdete v horoskopu na tento týden.

Slunce je v praktické znamení Panny,kterým bude procházet do 22.9.
Merkur je ve Lvu, do pečlivé Panny vstoupí 1.9.
Venuše je v Raku, kde setrvá do 6.9.
Mars je v ve Štíru, kde setrvá do 7.10.2012.
Jupiter je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.
Saturn je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 20.10.
Retrográdní Uran je v bojovném znamení Berana.Přímý směr opět bude mít od 13.12.2012.
Retrográdní Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
Retrográdní Pluto je ve znamení Kozoroha. Přímý směr nabere 18.9.2012.
Fáze Luny…
Měsíc dorůstá.V pátek 31.8. nastane v 14.58 hodin Úplněk v Rybách.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang
Pořádně do pedálů šlápnete hned první den týdne. V zaměstnání se nenajde nikdo, kde by vám mohl konkurovat, ale určitě víte, že jet na plný plyn nejde do nekonečna. V pátek se ukáže, jak jste hospodařili s energií. I menší nevolnost nebo oteklé nohy mohou být signálem, že musíte začít brzdit, odpočívat. Naštěstí v sobotu vás skvěle odreagují rodinné oslavy, a v neděli se vám za přispění Luny ve vašem znamení vrátí elán, energie!

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin
Máte před sebou sedm dní, které by měly být ukázkou vaší vrozené trpělivosti. Narazíte totiž opakovaně na lidskou hloupost, nevzdělanost, bezohlednost. Jak se chovají druzí by vás mělo nechat v klidu, protože to je jejich ostuda, nikoliv vaše! Okolo pátku nastane  chaos ve vaší rodině. Rozumné bude, když se nebudete svěřovat přátelům, a sami přijdete na taktiku jak přinutit jednoho člena rodiny, aby vám nelhal.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Až do středy byste se v zaměstnání neměli nechat vyprovokovat ambiciózním kolegou. Do všeho bude strkat nos, hrát si na velitele, což vám bude samozřejmě vadit, ale zůstaňte v klidu. Nakonec naštve někoho z nadřízených a sami ho zpacifikují. Ve dnech víkendu rodinu překvapíte. Vůbec vás to nebude lákat ven, vyrazit na houby, do přírody. Naopak budete sedět doma a dokonce nutit ostatní, aby vám dělali společnost.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Daleko víc pozornosti věnujte své drahé polovičce až do středy, a to i na úkor svých rodičů. Sami vycítíte, že je něco ve vzduchu, potrápit vás může i nepříjemný pocit, že se z vašeho partnerství vytrácí láska, vášeň. V druhé polovině týdne bude rozumné, když si nebudete hrát na Všeználky, a klidně přiznáte, že si s něčím nevíte rady, že něčemu nerozumíte. Ve dnech víkendu byste neměli sedat za volant, a když vyrazíte do přírody, držte se v blízkosti rodiny, protože budete zamyšlení, a snadno zabloudíte!

[[related]]

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Začátek týdne bude velkolepý! Dokážete totiž zrealizovat i nemožné, dokonce svým nadšením budete dodávat optimismusenergii i lidem okolo sebe. Uprostřed týdne ale bude rozumné zpomalit, nedávat moc najevo své ambice, nebo vám někdo nepříjemně šlápne na váš lví ocas! Někomu totiž bude vadit, že na co sáhnete, to nese plody, a tak vás začne provokovat. Proč to dotyčný dělá zjistíte díky náhodě ve dnech víkendu. Postěžuje si totiž lidem, kteří jsou vaši přátelé, a ti vám to hned zatepla přetlumočí.

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Slunce ve vašem znamení o sobě dá tento týden vědět. Budete totiž pilní, trpěliví a pracovití jako včelky! Pro vodní znamení bude váš elán a stoprocentní nasazení dokonce vysilující, tak máte-li doma nebo v práci někoho narozeného v Rybách nebo Raku, netlačte na ně, oproti vám jim totiž velmi brzo dojde dech. Ve dnech víkendu věřte pouze tomu, co si ověříte dotykem nebo vizuálně. Okolo vás budou lítat fámy, a když nějaké podlehnete, pořádně to rozbouří atmosféru ve vašem partnerství.

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení  ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang
Sentimentální náladu budete mít až do neděle. Když splínu podlehnete, naděláte si zbytečně problémy, protože i v zaměstnání budete přemýšlet nad tím, co jste všechno pokazili v uplynulých měsících, a když se něčím neodreagujete, nezabavíte, v pátek budete mít pocit, že jste pokazili, na co jste sáhli. Navíc budete psychicky vyčerpaní, a víkend strávíte odpočinkem, což vám ale jenom prospěje! Když si zajdete do sauny, vypotíte z těla škodliviny, vyplavíte negativní emoce, a v neděli se začnete cítit jako znovuzrození.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Když bude potřeba, dokážete probudit v tomto týdnu známé i uprostřed noci, aby vám pomohli, poradili. Velkým pohonem pro vás bude touha dotáhnout všechny resty, a to se vám podaří, i kdybyste k tomu měli zburcovat k aktivitě a zapojit všechny příbuzné, přátele. Máte-li děti školou povinné, na nákupy se vydejte v pátek nebo ve dnech víkendu. Dobře se vám pro ně bude nakupovat oblečení i potřebné pomůcky, a skvělé bude to, že se podřídíte jejich přání, nikoliv svému vkusu.

Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Počátkem týdne budete nevrlí. Příčinou budou peníze, ale to odezní ve dnech okolo středy, protože nadřízení konečně splní slib, a zvýší vám plat! Ono totiž nepůjde přehlédnout, že jedete na doraz, a dokonce zvládáte práci i za ty, kteří jsou na dovolené. Upřednostnit rodinu před kariérou byste měli od pátku do neděle. Také vám prospěje navštívit rodiče, ideální bude, když uspořádáte společný oběd nebo grilování na zahradě. Jinak se dočkáte výčitek, obuje se do vás celá rodina!

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Počátkem týdne se patrně zakousnete s nadřízenými. Budou na vás chtít zázraky, a navíc zjistíte, že nadržují starším kolegům, což vám mírně řečeno odebere vítr z plachet. Uprostřed týdne se opět svobodně a pořádně nadechnete, vrátí se vám energie, a to, o co přijdete zkraje týdne, si opět vybojujete zpátky. Konec týdne věnujte procházkám, jděte i na houby, protože s Lunou v intuitivních Rybách můžete jít lesem se zavázanýma očima, a vrátíte se domů s plným košíkem.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Zkraje týdne se o nic nesnažte, netlačte na pilu. Pro vyřešení jisté záhady nebudete mít dostatek informací. Vše se začne vyjasňovat ve dnech okolo středy. Vrátí se vám energie, skvěle vám začne pracovat i intuice, a vám se podaří pěkně utajeně dosáhnout na finance, o kterých jste se domnívali, že jsou pro vás nedostupné. Může jít o dotace, stipendium, ale například i alimenty, o které marně bojujete se svou drahou polovičkou již několik měsíců.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Nespoléhejte se počátkem týdne na své známé, přátele. Do boje s byrokracií budete muset vytáhnout do boje sami. Nikomu se totiž nebude chtít pálit prsty hádkou s lidmi ve vyšším, mocenském postavení. Jenže vy budete v takové ráži, že se zakousnete, nepustíte, a nakonec svého dosáhnete! Pátek a sobotu budete trávit pod vlivem úplňku ve svém znamení. To je pro vás vždy příležitost ujasnit si v intimním partnerství a povšechně v mezilidských vztazích, kde děláte chyby, nebo zda neinvestujete energii a čas do lidí, kteří vás pouze využívají.

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz

27.8.2012 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist