Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 33.týden od 13.8. do 19.8.2012

Berani budou oplývat energií, Býci by měli omezit řešení cizích problémů, Blíženci by měli více odpočívat a Vahám přejí hvězdy, aby konečně vystoupily ze svého stínu a pustily se do vlastní obrany. A co říkají hvězdy vám?

Slunce putuje znamením Lva. Do praktického znamení Panny vstoupí 22.8.
Merkur je ve Lvu, do pečlivé Panny vstoupí 1.9.
Venuše je v Raku,kde setrvá do 6.9.
Mars je v diplomatickém znamení Vah, kde setrvá do 23.8.2012.
Jupiter je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.
Saturn je ve Vahách,a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 19.10.
Retrográdní Uran je v bojovném znamení Berana.Přímý směr opět bude mít až od 13.12.2012.
Retrográdní Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
Retrográdní Pluto je ve znamení Kozoroha.Přímý směr nabere 18.9.2012.
Fáze Luny…Měsíc ubývá. V pátek 17.8. nastane v 16.54 hodin novoluní ve Lvu.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang
Energie máte v tomto týdnu tolik, že byste mohli skály lámat. Chybou bude, když sami na sebe budete až příliš nároční. Můžete totiž na svá bedra převzít až příliš povinností, které prostě stihnout nedokážete. Budete v jednom kole, a rodina si začne šuškat, že se z vás stávají workholici. Tak si plánujte aktivity rozumně, a hlavně se nevrhejte do změn, které si pořádně nepromyslíte. Byla by to práce kvapná, málo platná!

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin
Hned zkraje týdne si uvědomte, že váš domov není středobodem vesmíru. Se svou péčí to můžete pořádně přehánět, a ostatní toho začnou využívat. Když se někdo z vašich nejbližších dostane do problémů, obrátí se na vás a bude čekat, že za něho trable vyřešíte. Tak obětavostí šetřete jako šafránem, neřešte problémy druhých ale svoje. V opačném případě vás všechny nedokončené aktivity zavalí jako lavina během víkendu.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Snažte se přehodnotit svůj denní režim, a to hned počátkem týdne. Střídejte procházky v přírodě s relaxací v leže, jinak se uštvete! Stěžejní jsou pro vás dny okolo novoluní, které nastane v pátek. Nápad přihlásit se do vzdělávacího kurzu okamžitě realizujte a podejte přihlášku. Rodině se ale nesvěřujte. Ve dnech víkendu u vás zavládne divná nálada, nedůvěra, a někdo by vám mohl vyčíst, že je vám kariéra a osobní ambice přednější než rodina.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Narozeným okolo 28.6. může do cesty vstoupit osůbka, která vás dokonale omámí. Nelze vyloučit, že to bude váš budoucí partner či partnerka! Dny okolo novoluní ve Lvu vás začnou nutit řešit finance. Pokud nejste spokojení se svou odměnou za práci, nekrčte se v koutě, a v pátek nadřízené požádejte o zvýšení platu. Je i možné, že se vám naskytne lukrativní brigáda, která bude mít nějaký vztah k umění.

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Méně příjemná změna na vás čeká v první polovině týdne. Je možné, že se budou stěhovat vaši oblíbení sousedé, tou horší variantou je možnost, že se budete muset nečekaně stěhovat vy. Naštěstí v pátek proběhne ve vašem znamení novoluní, což je skvělá příležitost pro odstartování něčeho nového. Tak se snažte udržet psychiku v pohodě, a berte věci, které vám zpočátku budou připadat nepříjemné, s nadhledem. Ono totiž platí, že všechno špatné je vždy k něčemu dobré, ale to zjistíme obvykle až s časovým odstupem.

[[related]]

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Jste znamení, které každé rozhodnutí vždy zváží pečlivě ze všech stran, což vám v tomto týdnu prospěje. Díky tomu neuděláte ústupek, který by vás připravil o docela slušnou sumičku peněz. Spoléhejte se na svůj rozum a lidi, které dobře znáte, hlavně nedejte na sladká slovíčka, sliby. Ideální bude, když od čtvrtka nebudete podepisovat žádné listiny, smlouvy. Vše přeložte na příští týden, však ono vám nic neuteče.

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení  ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang
Své názory si v následných sedmi dnech obhajujte nahlas! Lidé jsou zvyklí, že jim převážně ustupujete, jenže v tomto týdnu vám dojde trpělivost, protože okolo sebe zjistíte intriky, manipulaci, možná dokonce i malý podvůdek. Je dokonce možné, že se postavíte na zadní i v intimním partnerství, ale to vašemu vztahu prospěje. Vaše drahá polovička si uvědomí, že se nenecháte opít rohlíkem.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Nebojte se nových projektů, nebo změnit profesi, kterou se živíte. Vše co v tomto týdnu odstartujete, vám v budoucnu přinese zisk! Nejdřív ale budete muset něco obětovat, možná svůj volný čas, anebo vás okolnosti přinutí opustit teplé místečko, ve kterém jste se zahnízdili, ale nemělo perspektivu. Pokud například máte umělecký talent, může vás změna katapultovat na vrchol mezi nejlepší!

Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Pokud jste ještě nebyly na dovolené, nápad podniknout dobrodružnou cestu vám vnukne ve dnech okolo pátku novoluní ve Lvu. Je ale i možné, že vás nedostatek financí přinutí zamyslet se nad svou budoucností, a vy si uvědomíte, že bez dalšího vzdělání se vaše kariéra dopředu nepohne, a přihlásíte se do večerní školy. Ve dnech víkendu se věnujte rodině, a nevěřte fámě, kterou vám zavolá někdo ze spolupracovníků.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Konečně ucítíte pevnou půdu pod nohama ve své kariéře, ale na postup si budete muset chvíli počkat. Jste trpělivé znamení, takže malá prodleva v povýšení vás nerozhodí, naopak staršímu kolegovi, který se konečně dočká postupu v hierarchii firmy, upřímně pogratulujete. Čekáte-li na informaci, zda vám banka poskytne úvěr, hypotéku, nebo zda dostanete dotaci pro své podnikání, odpověďi se dočkáte ke konci týdne.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Nejste-li spokojeni ve stávajícím partnerství, anebo se svou drahou polovičkou bydlíte odděleně, v první polovině týdne může dojít k nečekanému rozchodu. Je jasné, že vás to citově zasáhne, ale novoluní ve Lvu vám dává šanci ujasnit si, co od partnerství očekáváte, a na jakých principech by mělo fungovat. Takže se nedá vyloučit rozchod a znovuobnovení vztahu, anebo navážete vztah nový. Ti kteří žijí ve vztahu pouze na psí knížku se konečně rozhoupou, a začnou zvažovat legalizaci partnerství.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Zakoupená věc pro radost zafunguje přesně opačně, budete mít problém, protože přestane fungovat. Tak si nepromyšlené investice raději odpusťte, nevyhazujte peníze oknem! Konec týdne přeje těm, kteří hledají práci. Novoluní ve Lvu je příslibem nabídky zaměstnání, která vás nadchne, a nelze vyloučit, že bude mít něco společného s uměním, kreativitou.

e-mail:  nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

13.8.2012 8:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist