Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 2.týden od 7.1. do 13.1.2013

Kdo bude mít energie na rozdávání a nápadů ještě víc, a kdo naopak bude chtít strčit hlavu pod polštář a celý týden jí nevystrčit? Bude se vám dařit ve vztazích a kariéře? To vše a mnohem více vám prozdradí náš horoskop na tento týden…

Slunce je v Kozorohu.
Merkur prochází znamením Kozoroha. Do Vodnáře vstoupí 19.1.2013.
Venuše je v Kozorohu, kde setrvá do 2.2.
Mars je ve Vodnáři. Do Ryb Mars vstoupí 2.2.
Retrográdní Jupiter je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013. Přímý směr opět nabere 3.2.2013.
Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.
Uran je v bojovném znamení Berana.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
Pluto je ve znamení Kozoroha.
Fáze Luny…
Měsíc ubývá…V pátek 11.1. nastane v 20.44 hodin novoluní v Kozorohu.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang
Rodina ani přátelé nebudou v první polovině týdne tušit, co se to s vámi děje. Chvilku nevydržíte sedět v klidu, pořád budete vyhledávat nějakou aktivitu, dokonce i jindy líní jedinci se například rozhodnout ze dne na den sportovat. Víkendové večery budete trávit ve společnosti, přes den pravidelně vyrazíte s rodinou i přáteli na čerstvý vzduch, a ostatním dáte pořádně do těla dlouhými pěšímu tůrami.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin
Pořádně rozbouřené emoce budete mít v první polovině týdne. Jste-li zadaní, vaše srdce to potáhne jinam, ale nevěra bude s velkou pravděpodobností špatná volba. Hned další dny se totiž můžete stát terčem pomluv! Ve dnech víkendu možná budete muset pracovat, věnovat se své kariéře, ale odměnou vám bude tučná, lukrativní finanční odměna.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Pořádné překvapení vám v první polovině týdne připraví někdo z přátel. Možná například zjistíte, že opustili zaměstnání a začali podnikat. Dokonce nelze vyloučit, že vám nabídnou spolupráci. Během víkendu buďte připraveni na všechno. Je například možné, že se vám ozvou známi ze zahraničí, a vy se k nim rozjedete na návštěvu.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Pořádně krotit byste se měli v první polovině týdne. Občas budete dělat dojem, že jste snědli všechnu moudrost, a že pro vás neexistují žádné hranice. Ty vám ale obratem vytyčí vaše drahá polovička, protože to se svým bouřliváctvím budete pořádně přehánět. U intimního partnera si vše vyžehlíte originálním dárkem, a hlavně tím, že ve dnech víkendu neuděláte bez partnera potažmo partnerky ani krok.

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Na domácí půdě se budete v tomto týdnu chovat jako mírní diktátoři, despotové, ale je pravdou, že se vám podaří zkrotit mladší generaci, a seniory přesvědčíte, že za jejich únavou nevězí nemoc, ale nedostatek Slunce a málo pohybu na čerstvém vzduchu. Jste-li zadaní, ve dnech víkendu naopak budete potřebovat vy, aby vás někdo zkrotil. Nebudete mít totiž daleko k nevěře!

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Spoléhat se v tomto týdnu můžete nejen na svůj rozum, ale i intuici. To prospěje hlavně nezadaným, protože horoskop nevylučuje seznámení, což se týká zejména narozených okolo 27.8. V druhé polovině týdne si občas uvařte kopřivový nebo zelený čaj, a když vás začne pobolívat v oblasti lýtek, nic nepodceňujte a zajděte k lékaři. Může se jednat o zánět křečových žil.

[[related]]

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení  ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang
Buďte v první polovině týdne velmi obezřetní, pozorní, hlavně v ničem neriskujte! Během chvilky totiž můžete přijít o peníze, ale stejně tak nezávazným koketováním o důvěru své drahé polovičky. Víkend přeje nezadaným. Nepospíchejte ale s tělesným sblížením, protože váš horoskop nevylučuje početí potomka!

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Až do pátku byste měly být velmi opatrní při kontaktu s elektřinou. Ideální bude, když si necháte na domácí půdě provést revizi elektroinstalace. V druhé polovině týdne šokujete příbuzné i sousedy. Koupíte si totiž nějaký neobvyklý dopravní prostředek. Možná to bude například sněžný skútr, nad kterým mladší generace bude jásat, naopak dříve narození to pojmou jak recesi, a hned vám někdo vmete do tváře, že utrácíte za zbytečnosti.

Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Středobodem následných sedmi dnů se pro vás stanou peníze. Dokonce si i drobný nákup promyslíte dopředu, abyste za zbytečnosti nevyhazovali finance oknem. Vůbec nelze vyloučit, že v honbě za vyššími zisky si například sjednáte brigádu. Ve dnech víkendu raději nezapínejte počítač, protože vás zaujme nějaká internetová diskuse a vy místo procházek v přírodě budete do noci diskutovat na sociálních sítích.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
O svých plánech do budoucna se svěřte přátelům. Upozorní vás na rizika, a jejich postřehy vás ochrání před finanční ztrátou. Za přispění Venuše ve svém znamení si začnete v druhé polovině týdne užívat života plnými doušky, což na domácí půdě vyvolá pozdvižení. Dokonce vám začne připadat, že vás ostatní omezují v rozletu. Že se mýlíte zjistíte během víkendu. Zejména pokud slavíte okolo 13.1. narozeniny, dostanete dárek, ze kterého se vám zatočí štěstím hlava!

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Podezřívaví budete v první polovině týdne. Začne vám připadat, že před vámi ostatní něco tají. Pravda to nebude, vy totiž začnete narážet na lidi, kteří prostě díky velkému pracovnímu vytížení nebudou mít chuť ani čas si povídat. Na víkend si naplánujte nějakou náročnější fyzickou aktivitu. Budete totiž majitelé obrovského množství energie, takže zvládnete práci za dva.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Dravost a sobeckost některých lidí vás v tomto týdnu pořádně zaskočí.
Tím byste se ale neměli nechat vyvést z rovnováhy. Tím víc totiž vynikne vaše beránčí, dobrácká povaha, kterou k sobě soustředíte pozornost ostatních. Vy se totiž rozhodnete konat dobré skutky, a pomůžete nejednomu zoufalému člověku odrazit se od dna. Nezištná pomoc se vám vrátí i s úroky v ten správný okamžik v následných týdnech!

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz
7.1.2013 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist