Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 2.týden od 13.1. do 19.1.2014

Nový týden je tu a s ním i nové možnosti. Komu se bude dařit upevnit vztah a komu se naopak začne rozpadat? Kdo by se raději neměl vydávat na cesty a komu naopak změna prospěje? To a mnohem více si přečtěte v našem horoskopu na tento týden, který pro vás připravila astroložka Naďa Šmídová.

  • Slunce je v Kozorohu, kde setrvá do 20.1.2014.
  • Merkur je ve Vodnáři. 31.1. toto znamení opustí, ale opět se do Vodnáře vrátí díky retrográdnímu pohybu 13.2. a do Ryb vstoupí 17.3.
  • Retrográdní Venuše je v Kozorohu, kde setrvá do 5.3.2014. Přímý směr bude mít opět od 31.1.2014.
  • Mars je ve Vahách, kde setrvá do 26.7.2014.
  • Retrográdní Jupiter je v Raku, kde setrvá do 16.7.2014. Přímý směr nabere 6.března 2014.
  • Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.
  • Uran je v bojovném znamení Berana.
  • Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
  • Pluto je ve znamení Kozoroha.
  • Fáze Luny… Měsíc dorůstá. Ve čtvrtek 16.1.2014 v 5.52 hodin nastane Úplněk v Raku.

Beran (21.3. – 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé. 
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang

Máte-li ve vztahu potažmo na domácí půdě nějaký nedořešený problém z minulosti, tento týden se k němu vrátíte. Sice to ve vaší rodině vyvolá dusnou atmosféru, ale to vlastně všechny aktéry přinutí usednout k jednomu stolu, a hledat kompromis. Užitečné rady, jak nepříjemnost sprovodit ze světa, vám poskytne někdo z přátel. Dokonce nelze vyloučit, že si u vás doma někdo z nich zahraje na mediátora, tedy se postará, aby vaše hádky utichly.

Býk (22.4. – 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin

Zásadně se v tomto týdnu vyhněte cestování, a to jak na kratší, tak na delší vzdálenosti, rozumné také bude nerozvíjet politické nebo náboženské diskuse na veřejnosti. Cestování vám může zkomplikovat nečekaný zdravotní problém, zdánlivě neškodná diskuse by vám mohla přinést opletačky se zákonem. Naopak budete mít úspěch ve všem, co se bude týkat tvůrčí práce, úspěch zaznamenají i ti, kteří se živí duševní prací, výukou, pořádáním kurzů.

Blíženci (21.5. – 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné. 
Vládu drží Merkur – polarita Yang

Možná si vaše drahá polovička občas v následných sedmi dnech pomyslí, že vám sexuálně haraší, protože chuť na erotiku budete mít vlastně pořád, kdekoliv a v kteroukoliv denní i noční hodinu. Když nebudete mít kde vybít přehršle energie nebo vaše drahá polovička nebude dle vašich představ reagovat, začnete koketovat, a tím u intimního protějšku vyvoláte žárlivost. Tak se kroťte, ať ve vztahu nevyvoláte nedůvěru!

článek

Rak (22.6. – 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin

Pořádek si tento týden budete muset udělat na domácí půdě. Někteří členové rodiny totiž začnou porušovat dohodu, všechny povinnosti budou přehazovat na vás, anebo vaše drahá polovička začne upřednostňovat svoje příbuzné. Ono ale bude stačit, když si začnete symbolicky balit kufry a nestačíte se divit, jak vás všichni okamžitě začnou obletovat, pomáhat vám! V druhé polovině týdne se věnujte zábavě, zimním sportům, ideální bude, když vyrazíte na hory. Kumulovat se ve vás bude energie, kterou budete potřebovat někde vybít.

Lev (22.7. – 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé. 
Vládne Slunce – polarita Yang

Hned od pondělí začněte posilovat imunitu, například ranním sprchováním studenou vodou, a dostatečným přísunem vitamínu C. Jinak se nevyhnete pokašlávání, následovat bude pobolívání kloubů, což by vám znemožnilo normální fungování. Rozumné bude raději chodit pěšky, než jezdit hromadnou dopravou, prostě se vyhýbejte místům s větší kumulací lidí, protože viry a bacily k sobě budete přitahovat jako magnet. Dobrou zprávou je, že si budete skvěle rozumět s intimním protějškem, a když narazíte na agresivního člověka, jako pár ho okamžitě zpacifikujete, prostě světu ukážete, jak jste silná dvojka!

Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské. 
Vládcem je Merkur – polarita Yin

Pro své nejbližší uděláte v následných sedmi dnech i nemožné. Zejména dětem nedokážete nic odmítnout, ale pozor by si měli dát čerstvě zamilovaní. Nebuďte tak velkorysí, a když se svou láskou vyrazíte za zábavou, výdaje mezi sebe rozpočítejte rovným dílem, a je jedno, zda jste muž či žena. Peníze se totiž mohou stát ke konci týdne zdrojem konfliktu! Ke slušné sumičce si přijdou ti z vás, kteří mají práci propojenou s novými technologiemi, internetem, počítačem.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné. 
Toto znamení ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang

Názory a připomínky rodinných příslušníků berte až do čtvrtka vážně! I když jste znamení, které nevyvolává běžně hádky, jednu pořádně ostrou diskusi v tomto týdnu můžete rozpoutat, a to na domácí půdě! Největší zásek nastane, když si něco začnete prosazovat a podnikat na vlastní triko, a to i přesto, že zbytek rodiny bude proti. Nechají vás vykoupat se ve vlastní šťávě, protože vaše akce bude připodobitelná ke stavění vzdušných zámků. Nicméně vzpruhou na vaši psychiku budou děti a mladší příbuzní, tak se jim věnujte, protože je-li vaše práce propojena s kreativitou, jejich prostřednictvím načerpáte spoustu nových nápadů.

Štír (24.10. – 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní. 
Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin

Tamtamy pomluv si tentokrát vezmou na paškál vaše znamení, a je jasné, že příjemné vám to nebude. Stresovat vás bude hlavně pomyšlení, že se jedná vzhledem k dosti choulostivým tématům o člověka, se kterým se patrně denně stýkáte, ale kdo to je, se vám odhalit nepodaří. Nicméně vás to aspoň přinutí si důvěrné informace nechávat pro sebe, nikomu se s ničím nesvěřovat. Oporu najdete u příbuzných, takže to je jediné území, kde můžete mluvit otevřeně. Najdete u nich pochopení i zastání. Úpravy v bytě podnikněte během víkendu, za pomoci sourozenců či tet a strýců je budete mít hotové „natotata“!

Střelec (23.11. – 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé. 
Vládcem je Jupiter – polarita Yang

V následných sedmi dnech byste měli obnovit kontakty s lidmi, se kterými jste se přestali díky neshodám stýkat. A to platí jak o příbuzných, tak ve vztahu k přátelům. Přinese vám to klid do psychiky, a navíc se právě díky větší časové prodlevě, ve které jste spolu nemluvili, dozvíte spoustu zajímavých a užitečných novinek. Nicméně zapomeňte na euforii, a když vás někdo požádá o půjčku, vymluvte se. Některé vztahy obnovíte, ale o jiné byste právě díky penězům mohli přijít, protože váš horoskop naznačuje, že se s penězi již nikdy neshledáte.

článek

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské. 
Vládcem je Saturn – polarita Yin

Možná budete čelit vlastním divným pocitům, že vlastně nevíte, kam svůj život nasměrovat. To se může týkat kariéry, ale i intimního vztahu. Pocit že stojíte na rozcestí, a nevíte, kterou cestou jít dál ale berte jako dar! Občas se totiž ztratíme sami sobě, a to se stane v následných sedmi dnech vám. Ale určitě znáte ten pocit, když jde člověk v mlze, najednou se bílý opar rozplyne a objeví se před ním nádherná krajina, které dominuje jasné Slunce na obloze. Stejný pocit budete mít vy, jakmile si ujasníte, co vlastně chcete v budoucích měsících dokázat, a vedle koho chcete každý večer usínat.

Vodnář (21.1. – 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang

Nepodceňujte nové lidi, kteří vám v tomto týdnu vstoupí do života. Sice to bude dělat dojem, že jsou samá legrace, že život neberou vážně, ale to se pěkně spletete. Budou to chytří lidé, s rozhledem a hlavně s perfektními kontakty, které se vám v budoucnu budou hodit. Když budete cestovat, zejména do země s naprosto odlišným náboženstvím a pojetím rodiny, nic nekomentujte. Můžete pronést něco, čím se proviníte proti tamním předpisům. Máte silně obsazený sektor tajných nepřátel, izolace, což by mohlo skončit i několika denním vězením!

Ryby (19.2. – 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní. 
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin

O svých obavách v tomto týdnu nemluvte nahlas. Někam se vždycky zašijte a proberte, čeho se vlastně bojíte. Zjistíte, že malujete zbytečně čerta na zeď! Psychiku vám pomůže zklidnit jóga, tichá meditační muzika. I když vám to asi radost neudělá, zabývat se budete muset svým okruhem přátel. K několika lidem se začnete chovat zdrženlivě, protože se dozvíte informace, díky kterým k nim ztratíte důvěru. Nicméně si to nechte pro sebe, neunáhlujte se v závěrech. Všechno může být jenom váš subjektivní pocit, jak na tom spolu jste, se ukáže za dva týdny během novoluní.

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz 
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz
http://www.webpark.cz/nadasmidova
foto: Profimedia.cz
13.1.2014 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist