Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 12. týden od 17. 3. – 23. 3. 2014

Koho čeká tento týden pracovní úspěch, a kdo bude mít v práci naopak problémy? Komu se povede v osobním životě a kdo bude s láskou na štíru? To a mnohem více si přečtěte v našem horoskopu pro příští týden…

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Po celý týden se můžete těšit na velmi dobré podmínky pro práci a není vyloučen ani pořádný úspěch. Dokonce i nadřízený ocení vaši snahu a píli. V závěru týdne buďte velmi opatrní na hádky s opačným pohlavím. Nehádejte se, buďte moudřejší a ustupte. Vaše diplomacie se vám vyplatí, v opačném případě prohrajete.

Jaký kámen vás naladí? Vyzkoušejte magickou moc jaspisu. Harmonizuje a léčí čakry, usnadňuje myšlení, urychluje dokončování různých projektů. Barvu vybírejte intuitivně, kámen si umí nalézt svého nového majitele.

Býk (21. 4. – 21.5)

Tento týden přeje hlavně ženám. Máte ideální čas na srovnání myšlenek, meditaci i odpočinek. Pokud nelenošíte ráda, klidně odpočívejte aktivně, dělejte vše, co vám činí radost a uvolnění. Muži, pozor na své něžné polovičky – ženy od vás budou požadovat výkony. Snažte se je uspokojit, vyplatí se vám to.

Jaký kámen vás naladí? Smaragd vás zaručeně nezklame. Právem se mu říká srdeční kámen, nejenže léčí, ale pomáhá také ke klidnému spaní a meditaci.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Tento týden je ve znamení velké zkoušky. Jako by vás Vesmír zkoušel, co vydržíte. Očekávejte hodně psychických problémů, napovrch vylezou zranění, která byla ukryta v podvědomí, a vy už jste na ně téměř zapomněli. Díky další nepříjemné zkušenosti, jste si vzpomněli a připadá vám, že víc nezvládnete. Zkuste se na to podívat z jiného úhlu a věřte, že každý problém má své řešení, stejně tak jako když přijdou na oblohu mraky a chvíli trvá, než se rozplynou.

Jaký kámen vás naladí? Akvamarín vám pomůže zvládnout psychickou zátěž tohoto týdne. Žmoulejte kámen v dlani tak dlouho, dokud vám to bude příjemné.

článek

Rak (22.6. – 22.7.)

Ráčci, těšte se, čeká na vás výborné období na prosazení se v zaměstnání i v rodině. Jestli jste stále čekali na vhodnou příležitost, tak je právě tu. S klidem prosazujte své nové plány v práci, šéf vám vyjde vstříc a ještě vás podpoří. Bát se nemusíte ani doma, s klidem řekněte cíl vaší společné dovolené a partner vás s láskou podpoří.

Jaký kámen vás naladí? Vyzkoušejte měsíční kámen, úžasný pomocník při náročných cestách a výborný talisman pro štěstí.

Lev (23.7. – 22.8.)

Pozor na přemíru starostí a problémů, hlava v těchto dnech s vámi moc kamarádit nebude. Vyhýbejte se proto, složitým myšlenkovým záležitostem a raději se obraťte na přátele, rádi vám pomohou a vnesou do vašeho života nový rozhled. Nakonec zjistíte, že problém nebyl ani tak velký, jak se na začátku týdne zdálo.

Jaký kámen vás naladí? Negativní emoce, které souvisí s náročným týdnem, vám pomůže zahnat černý obsidián.

Panna (23.8. – 22.9.)

Jestli někomu hvězdy opravdu přejí, tak jste to vy. Tento týden je vám velmi příznivě nakloněn. Vůbec se nemusíte snažit, vše vám přijde do života téměř zadarmo. Užívejte všech darů, které vám Vesmír posílá do cesty, nic neodmítejte.

Jaký kámen vás naladí? Turmalín, dokonale propojí vášeň i soucit, aby se vaše láska spojila nejen na fyzické úrovni, ale také na duchovní.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Nejvyšší čas na plnění vašich přání a plánů. Čemukoliv v tyto dny věnujete úsilí, tak to dopadne nad očekávání příznivě. Nebojte se a jděte za svým cílem, byla by škoda promeškat tak vhodnou příležitost.

Jaký kámen vás naladí? Máte hodně přání a nevíte, které je to správné? Safír vaši mysl naladí a pročistí, zlepší intuici a vy budete naprosto přesně vědět jak se rozhodnout.

Štír (24.10. – 22.11.)

Nastává pro vás období učení, vzdělávání se a zvyšování schopností. Přijde vám nabídka, kterou určitě využijte, týká se vašeho postupu. Bez problémů zvládnete rekvalifikaci, i další studium, klidně si podejte přihlášku na vysokou školu, vše zvládnete.

Jaký kámen vás naladí? Malachit, úžasný pomocník, léčitel, který posiluje srdce a přitáhne do vašeho života hojnost.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Neuvěřitelné, máte své typicky šťastné období, ať přijdete do jakékoliv situace, štěstí je stále při vás. K tomu není co dodat, štěstí vás provází na každém kroku.

Jaký kámen vás naladí? Pomůže vám otevřít sedmou čakru a tím vás naladí na klid, harmonii a lásku. Dokáže vyvolat radostné pocity a propojí vás s neviditelným světem. Všímejte si svých snů, jsou obrazem naší duše.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Je nejvyšší čas všímat si zdraví, prevence se vám určitě vyplatí a nic nestojí. Pokud již jste nemocní, odpočívejte a relaxujte, ať vás vůbec nenapadne, chodit s horečkou do práce. Tentokrát by se vám to nemuselo vyplatit.

Jaký kámen vás naladí? Úžasný tyrkys dokáže propojit Zemi i Vesmír v jeden celek. Dodává moudrost, a pokud se chystáte mluvit před svým nadřízeným, pomůže vám také při komunikaci.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Čeká na vás čas velkých úspěchů. Velká pravděpodobnost i výhry v loterii. Pokud si nechcete vsadit, zkuste si koupit, alespoň stírací los. Ženy Vodnářky, budou na své okolí působit neodolatelně a muži z nich budou šílet.

Jaký kámen vás naladí? O křemenu se říká, že dokáže do života přitáhnout ta největší požehnání a přináší také hvězdy do duší. Vyzkoušejte jeho magickou moc.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Pozor na hádky, nenechejte se nikým a ničím vyprovokovat. Hlavně se s nikým nehádejte. Buďte velmi opatrní na své věci, hrozí ztráty. Mobily, peněženky, kabelky vše mějte pod kontrolou, vyplatí se vám to.

Jaký kámen vás naladí? Černý obsidián vám pomůže zvládnout náročný týden, ochrání vás a pomůže zahnat negativní emoce.

článek

Lunární kalendář v kostce:

17. 3. – Měsíc vstupuje do znamení Panny, která velmi intenzivně působí na trávicí orgány, slinivku břišní, slezinu a nervy. Pokud chcete zkrásnět, pečujte o sebe, jak se říká od hlavy až po paty. Luna ve Vahách dokáže zázraky a péče o celé tělo, se vyplatí. Nezapomeňte také na vlasy. Dopřejte si raději odlehčený jídelníček a vyhněte se raději soli a ostrému koření. Víte, že Luna, působí také na rostlinky? Vysévejte semínka letniček, pokud už máte rostlinky, přesaďte je do truhlíků, Luna se postará o jejich krásu.

18. 3. – 19. 3. – Měsíc vstupuje do znamení Váhy, která působí na močový měchýř, ledviny a kyčle. Nezapomínáte na dostatečný přísun tekutin? Víte, že právě v tyto dny, podpoříte správnou činnost ledvin, dostatkem tekutin? Chybu neuděláte, pokud zařadíte čaj z šípku nebo hluchavky. Pozor, na prochladnutí, ještě je brzy dělat si piknik na trávě nebo jen tak odpočívat na vyhřáté louce. Země je stále studená. Na závěr dne relaxujte a odpočívejte v teplé vaně, kápněte do vody vonný olejíček, pokud máte trápení, voda vše vyčistí a spláchne.

20. 3. – 21. 3. – Měsíc vstupuje do znamení Štíra, který velmi intenzivně působí na pohlavní orgány a močovod. Pořád vás trápí nějaké kilo navíc? Nezoufejte a místo hladovění, jezte malé porce a zkuste naslouchat tělu, řekne vám, nač má chuť a co mu nejvíc vyhovuje. Budete překvapení, jak málo stačí k zasycení. Dopřejte si raději kvalitní potraviny od farmářů, než kvanta různých pochutin, které tělo nezasytí, ale jen obalamutí chuťové buňky.

22. 3. – 23. 3. – Měsíc vstupuje do znamení Střelce, který velmi intenzivně působí na žíly a stehna. Dopřejte si, zasloužený odpočinek, náročný týden skončil a vy si zasloužíte pořádně rozmazlovat. S alkoholem to raději nepřehánějte, játra i žlučník velmi citlivě reagují na stres, který jste museli zvládat celý týden. Pokud vyrazíte za sportem, neprohloupíte a skvěle si vyčistíte hlavu. Zkuste se podívat, jestli již rostou kopřivy, mladé jsou nejúčinnější. Pokud vám nechutná čaj, vyzkoušejte špenát nebo nádivku.

Foto zdroj: profimedia.cz

17.3.2014 12:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist