Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 1.týden od 31.12. do 6.1.2013

První týden nového roku je plný očekávání. Jaký bude ten letošní? Bude se vám dařit v lásce, v budování kariéry, v přátelství? Kdo se má vrhnout na politiku a kdo se zaměřit raději na rodinu? To vše a mnohem více najdete v našem horoskopu…

Slunce je v Kozorohu.
Merkur prochází znamením Kozoroha. Do Vodnáře vstoupí 19.1.2013.
Venuše je ve Střelci, kde setrvá do 9.1.2013
Mars je ve Vodnáři.
Retrográdní Jupiter je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013. Přímý směr opět nabere 3.2.2013.
Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.
Uran je v bojovném znamení Berana.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
Pluto je ve znamení Kozoroha.
Fáze Luny…
Měsíc ubývá…V sobotu 5.1. nastane v 4.48 hodin poslední Lunární čtvrť ve Vahách.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang
Příchod roku 2013 budete slavit ještě v úterý. Uprostřed týdne ale začněte brzdit sami sebe, jinak občas do něčeho narazíte, navíc nadřízení budou vyžadovat precizně odvedenou práci! Během víkendu se konečně dozvíte, zda na vás čeká postup v kariéře. Podnikatelé se rozhodnout spojit síly s někým dalším, a je možné, že ve dnech volna podepíšete smlouvu o spolupráci.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin
Okolnosti vás v tomto týdnu donutí zamyslet se nad dalším studiem, protože vám několik lidí naznačí, že bez toho si budete kariéru budovat problematicky. Pokud zvažujete odjet pracovat do zahraničí, uprostřed týdne si začnete zařizovat vše potřebné, a o svém rozhodnutí informujete rodinu během víkendu.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Pokud v práci něco před Silvestrem odfláknete, nedotáhnete do konce, hned po Novém roce si vás nadřízení pozvou na kobereček. Ve dnech víkendu čeká seznámení na nezadané, a nový partner potažmo partnerka vám obrátí život vzhůru nohama. Od počátku vám bude jasné, že se nejedná o povrchní vztah, a navíc nelze vyloučit, že při první tělesném sblížení zplodíte potomka.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Pluto v protilehlém znamení na vás v tomto týdnu bude tlačit, možná že prostřednictvím vaší drahá polovičky s vámi bude i manipulovat. Pokud například žijete v partnerství na divoko, bude vás směrovat do manželského chomoutu. Když do něj hlavu strčíte, ale přitom to bude díky nátlaku, nikoliv vaše svobodné rozhodnutí, zaděláte si na budoucí partnerskou krizi!

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
V prvních dnech týdne si budete mírně řečeno testovat, co rodina a všichni okolo vás vydrží. A oni toho vydrží opravdu hodně, i vaše vtipkování a nekonečné flámování! Zpátky na zem vás vrátí uprostřed týdne nutnost pracovat, ale je i možné, že se objeví menší zdravotní problém, který vás přinutí zpomalit tempo. Díky tomu si ve dnech víkendu budete dopřávat pravidelné procházky, a možná začnete držet dietu.

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Jste jedno z mála znamení, které možná oslavy příchodu roku 2013 prospí. Díky tomu budete první pracovní den energičtí, soustředění, a patrně začnete mírně řečeno prudit kolegy či podřízené. Sklidí od vás  kritiku i za naprosto banální chyby. Všechno si vynahradíte během víkendu. Dokonce k vůli zábavě sáhnete hlouběji do kapsy.

[[related]]

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení  ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang
Příchod roku 2013 budete slavit ve společnosti, a to tak bujaře, že možná první pracovní den místo do práce zamíříte k lékaři, a uprostřed týdne strávíte několik dnů na lůžku. Během víkendu se nevyhnete menšímu střetu na domácí půdě. Možná si budete muset vyslechnout kázání od seniorů. Sice se budete tvářit kysele, ale jejich výtky si vezmete k srdci.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Během silvestrovských oslav se nechtěně stanete středem pozornosti, dokonce je možné že se pasujete na tahouny zábavy. Uprostřed týdne to s vámi nebudou mít ostatní jednoduché, protože je budete za něco pořád kárat, kritizovat, a přitom budete dělat to samé, ale v bledě modrém. Na pomluvy ve dnech víkendu nereagujte. Se Saturnem ve svém znamení do drbně spočítáte v dalších dnech, a to i s úroky, a pěkně před ostatními sousedy či příbuznými.

Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Během oslav Silvestra se můžete potkat s člověkem, který vám v minulosti pořádně zkomplikoval život. Dělejte že ho nevidíte, protože by vám svými ortodoxními názory opět pořádně zabrnkal na nervy. Až do pátku budete muset odolávat jistému člověku, který vám bude pořád radit. Když nevybouchnete, vyděláte na tom! Ve dnech víkendu se budete muset uskrovnit, protože vaše rodinná kasa bude vykazovat velmi nízký zůstatek!

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Nenechte se od nikoho tlačit do kouta, nekrčte hřbet ani před lidmi s autoritou! Jinak se budete chovat jako ušlápnutí celý rok, což platí hlavně pro narozené okolo Silvestra. Žádný Kozoroh by si neměl brát příliš k srdci konflikty s nadřízenými, a to hlavně v druhé polovině týdne. Ona se totiž během víkendu situace otočí, protože se na vás obrátí o pomoc, bude hořet nějaká zakázka, a když jim vyhovíte, nejenže vás čeká bohatá finanční odměna, ale i postup v hierarchii firmy!

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Během oslav příchodu roku 2013 se ani na krok nehněte od své drahé polovičky, a hlavně ignorujte pozvání kolegů či lidí, kteří mají stejné profesní zaměření. Pokazili by vám náladu! V druhé polovině týdne si občas nebudete jisti zda náhodou nesníte, protože opakovaně narazíte na něco, co si nedokážete vysvětlit racionálním rozumem. Ve dnech víkendu vás začnou lákat dálky, a tak je možné, že si zajedete za sněhem za hranice.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Oproti jiným znamením budete pracovat hned jak vkročíte do roku 2013. Na to pozor, protože i vaše fyzická kondice má své limity, a při jakémkoliv náznaku zdravotních potíží vyhledejte lékařskou pomoc! Uprostřed týdne si nenechte od nikoho diktovat, co máte a co nemáte dělat, jinak vás někdo z kolegů či nadřízených tak vystresuje, že uděláte profesní chybu. Vůbec se nedivte, když vám někdo ke konci týdne nabídne, zda byste nechtěli vstoupit do politiky.

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz
31.12.2012 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist