Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 6. do 12. července 2020

Přichází báječné dny, radost i štěstí

Berani, nebuďte k sobě lhostejní. Býci, lenost vás překvapí. Blíženci, štěstí je na dosah. Jaké dny můžeš očekávat právě ty, ti prozradí naše zbrusu nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nebuď lhostejná ke svým potřebám! Postavit sama sebe na první místo a udělat si každý den malou radost, je nutnost a vůbec to není sobectví. Naopak, když se naučíš dávat si pořádnou porci úsměvu a lásky, dostaví se výsledek, což oceníš nejen ty, ale také ostatní. S chutí do toho a můžeš se vsadit, že prožiješ báječné dny v radosti, lásce a štěstí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Lenost a nechuť cokoliv řešit bude na pořadu dne, kdy se ti zejména v pondělí nebude chtít vstávat z postele, natož vyrazit do práce a plnit si své povinnosti. Nemusíš se bát, pokud již nemáš dovolenou, nevadí! Zhluboka se nadechni, usměj se a překonej počáteční nechuť, v úterý již bude všechno jinak a ty se opět dostaneš do skvělé kondice a nálady.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Přichází velmi plodné období a můžeš se spolehnout na to, že sklidíš sladké plody úrody. Dařit se ti bude v práci, lásce a také finance vůbec nevypadají špatně. Ničeho se neboj a vychutnávej štěstí, které ti právě nyní přichází naproti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máš před sebou dynamické a skvělé dny, které vnáší do tvého života touhu po změně. Najednou víš, co udělat a hned se také rozhodneš vše zrealizovat. Radost, vášeň, láska a také skvělé hmotné podmínky jsou tady jen pro tebe, užij si své dny a zapomeň na pochybnosti, vše si zasloužíš!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Radost, kterou pocítíš, tě na chvíli přenese do dětství, budeš se totiž cítit jako malé děti, které se radují z každého okamžiku. Díky tomu se můžeš těšit na báječné dny a také na nové začátky. Plánuj, realizuj a neboj se plnit si své sny, budeš úspěšná!

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Usměj se a buď nad věcí, což se týká především pracovního zázemí, které bude chvílemi připomínat bojiště. Intriky, lži a přetvářka jako by nabíraly zcela nový rozměr, uvědom si však, že tebe se to netýká. Nenechej se strhnout bojovnou náladou a než něco řekneš, raději napočítej do dvaceti, díky tvému klidu a nadhledu si ostatní uvědomí, jak pošetile se chovají.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud se potřebuješ rozhodnout a váháš, co je či není správné, vydrž a neukvapuj se. Jakmile se uklidníš, přijde odpověď a všechno na sebe naváže samo. Teď je potřeba načerpat sílu v přírodě a dovolit životu, ať se o sebe na chvíli postará sám.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máš před sebou báječné a láskyplné dny, které jsou nabité harmonií, štěstím i láskou. Jako bys nabrala druhý dech a s úsměvem vykročila vstříc novým zážitkům. Uvědomíš si, jak zbytečně dlouho jsi potlačovala svou ženskost i lásku k životu a díky tomu přichází nová etapa tvého života.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Skvělé dny jsou tady jen pro tebe. Nač se můžeš těšit? Vynikat budeš především tvořivostí, a dokonce zaujmeš ostatní natolik, že se staneš středem pozornosti. Využij skvělé energie ve svůj prospěch, jen dávej pozor, ať se neukvapíš a rozhoduj se vždy až po zralé úvaze, pak bude vše v nejlepším pořádku.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V pondělí můžeš mít pocit, že nejsi zcela ve své kůži a rozjezd bude trošku pomalejší. Zkus být víc sama se sebou, rozjímej nad životem a nenechej se chvilkovou nepřízní rozladit. Další dny pofičí již ve svižném tempu a tobě již nestojí žádná překážka na cestě ke štěstí a pohodě.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Skvělé období na dořešení a vyřešení veškerých sporů. Neváhej a pusť se do realizace svých plánů či projektů, to, že budeš úspěšná, je jisté. Nevyřešené spory se konečně uhladí a vyjasní, což v tobě i ostatních vyvolá mnoho krásných vzpomínek a také radosti.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Budeš ve svém živlu, jako by ti nestačila průzračná voda v malém rybníčku, rozhodneš se přesunout do oceánu hojnosti, radosti a lásky. To, že budeš nadšená nejen ty, ale také všichni kolem tebe, je jisté. Realizuj své sny, plánuj, plavej a miluj, štěstí se tě hned tak nepustí!

foto-zdroj: shutterstock.com

7.7.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist