Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 30. listopadu do 6. prosince 2020

Berany čeká úspěch. Býci jedou na pohodu. Blíženci, pečujte o sebe. Co čeká v novém týdnu tvé znamení, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

S úsměvem vykroč do nového týdne a snaž se být v klidu, je zcela zbytečné začít se hned v pondělí stresovat a přenášet tak negativní energii i do dalších dnů. Dodej si odvahu a neboj se prosadit, zbytečného váhání bys později litovala. Jsi dost silná a tvé zkušenosti jsou dostatečné na jakoukoliv změnu, které se bojíš. To, že budeš úspěšná a šťastná, je jisté.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jestli ti hrozí v práci výpověď nebo se snad nedaří v podnikání, vydrž, situace se jeví jako obtížná a samozřejmě nepříjemná. Zachovej klid, ať se ve tvém životě momentálně děje cokoliv náročného a spolehni se na to, že vše je pro tvé nejvyšší dobro. Odpoutej se od minulosti a s láskou očekávej nové, nadšení a radost z výsledku tě hned tak neopustí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pokud je to jen trošku možné, zaměř se v tyto dny na své zdraví a také celkovou péči o tělo i duši. Rozdávat pomoc ostatním je sice krásné, ale nesmíš zapomínat na sebe. Udělej si radost a věnuj čas jen sobě. Když to uděláš, můžeš se těšit na báječné dny v radosti a lásce, tím obohatíš také životy ostatních a vyhneš se únavě, kterou jsi mohla pociťovat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Skvělé dny jsou tady jen pro tebe, ať se stalo cokoliv, tak nyní je všechno jinak a postupně se tvůj život zase pomalu, ale jistě vrací do úspěšných dnů. Využij příznivé energie ve svůj prospěch, ostatní ti naslouchají, a dokonce jsou ochotni tvé plány podpořit a zrealizovat. Drž se reality a zlaté střední cesty, pak budou všichni nadšení a spokojení.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máš dostatek síly zvládnout jakoukoliv náročnou situaci. Proto je dobré pustit se do řešení nepříjemných záležitostí, které jsi neustále odkládala na jindy. Dařit se ti bude v osobním životě a také pracovním. Tvá vytrvalost a sebekázeň přináší úspěchy, sdílej tyto chvíle s těmi, které miluješ, tvá radost se znásobí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Dny probíhají v klidu a pohodě, věnuj se nejen pracovním záležitostem, ale také rodině a těm, kteří jsou tvému srdci blízcí. Po období neúspěchu přichází stabilita, harmonie a přináší pořádnou porci štěstí i lásky. Ochutnávej, vychutnávej a rozdávej své štěstí dál, ať se radost znásobí a rozzáří tváře ostatních.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V práci to nemusí jít přesně podle tvých představ, problémy, které jsou delšího rázu, stále přetrvávají a nejistota, která visí ve vzduchu, působí nepříjemně především na kolegy, kteří nemají daleko k hádkám. Zachovej klid a nevměšuj se do záležitostí druhých, tebe se to netýká. Drž se svého programu, pak se můžeš těšit na pohodové dny s kouskem svého zaslouženého štěstí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pocítíš příval lásky, štěstí a také harmonie, ať se ve tvém životě dělo cokoliv, nyní konečně přichází radost, pohoda a také klid. Raduj se, že máš všechno zlé za sebou a otevři své srdce i mysl novému. Nejen, že budeš nadšená z plánů, které půjdou hladce realizovat, ale také reakce okolí tě potěší a nabídnou ti pomoc v případě nesnází.

Střelec (23.11. – 21.12.)

V pracovní oblasti přichází zastavení, pracovala jsi natolik tvrdě, že je potřeba dát si pauzu. Nelekni se, že se ve tvém životě nic neděje, naopak vychutnávej si období nečinnosti a věnuj dostatečnou péči sama sobě. Zasloužíš si odpočinek a také radostné chvíle se svými nejbližšími, kteří ocení, že nikam nespěcháš a máš konečně čas také na sebe a na ně.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V srdci nalezneš nejen radost, lásku, ale také pochopení pro ostatní. Začni se těšit, usměj se a připrav se na láskyplné dny. V práci se ti bude dařit, stejně jako v osobním životě. Radost a štěstí tě hned tak neopustí, sdílej své pocity s ostatními, radost se ještě znásobí a mnohonásobně vrátí zpět.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pro tebe platí přes překážky ke hvězdám! Tvá mise je úspěšně splněná a o tvé štěstí a radostné chvíle tě nikdo nemůže připravit. Pokud hledáš práci, tak počítej s úspěchem a to, že budeš nadšená, je jisté. Stěhování do nového bytu proběhne hladce a bez jakýchkoliv potíží, pokud se o nové bydlení teprve zajímáš, rozhodně najdeš přesně to, po čem toužíš.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V práci se ti bude dařit, nejen, že oplýváš skvělými nápady, ve výhledu je také realizace nového projektu, který ti zaručí úspěch a také finanční prosperitu. Radostné pocity tě hned tak neopustí, využij skvělou příležitost a začni se těšit na nová dobrodružství, budeš nadšená.

foto-zdroj: shutterstock.com

30.11.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist