Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 28. prosince 2020 do 3. ledna 2021

Tvé sny se zhmotňují…

Býci, nic zásadního se neděje. Střelci prožívají štěstí a Vodnáři lásku. Jaký čeká nový týden podle tarotu na tebe, ti prozradíme právě teď.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

S novým rokem k tobě přichází změny. Nemusíš mít žádné obavy ani strach, budeš totiž nadšená. Tvé hmotné sny se stávají realitou, co jsi doposud neměla odvahu zrealizovat, začneš a výsledky nadchnou nejen tebe, ale také ostatní.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vůbec nic se neděje, přesto ti může v hlavě blikat světýlko, abys byla ve střehu. Odpoutej se od minulosti a nepřemýšlej tolik, je to zcela zbytečné. Nadechni se, usměj a přijmi to, že se nic zásadního neděje s láskou a pokorou, pak se můžeš těšit na pohodu, harmonii a lásku.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nedělej si přehnané starosti, není důvod k obavám. Máš před sebou skvělé období plné dobrých nápadů a také nových příležitostí. Pokud tě políbí múza a inspirace, rozhodně vše využij a nenechej je proklouznout mezi prsty, budeš nadšená.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ať se ve tvém životě dělo cokoliv smutného či náročného, je to pryč. Nyní pomalu ale jistě přichází radost, štěstí a harmonie. Život se opět dává do klidu a ty přijímáš svůj osud s vděčností a láskou.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Všechno se dalo do pohybu a změna, která do tvého života nečekaně vstoupí, v tobě z počátku vyvolá jemnou obavu, kterou velmi rychle vystřídá nadšení, radost a úžas. Nápady, které máš, rozhodně začni realizovat, nic neodkládej na potom, teď je skvělá příležitost k jejich realizaci.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nadechni se a řekni si: všechno, co je potřeba dokončit, dodělat a odevzdat, zvládnu. A tak to také je. Máš dostatek síly také na ostatní činnosti i odpočinek, který si rozhodně zasloužíš. Energie jsou zrychlené, tak se nenechej zaskočit nečekanými událostmi, vše je v pořádku.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Uklidni mysl, přijmi fakt, že nikdo není dokonalý a začni se těšit na harmonické dny. Jako by tě informace, kterou dostaneš, vyvedla z rovnováhy, což vůbec nepotřebuješ. Nesnaž se zasahovat dobře míněnou radou do života ostatních a pak se můžeš těšit na skvělé chvíle a radostné okamžiky.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máš dostatek síly zvládnout cokoliv si vezmeš do hlavy a rozhodneš se zrealizovat. Ani odvaha ti nechybí, klidně se pusť do řešení nepříjemných záležitostí, vše totiž zvládneš na výbornou a radost bude veliká.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Štěstí, radost, láska, pohoda a klid je tady jen a jen pro tebe. Usměj se na život a přijímej dary, které k tobě přichází. To, že jich není málo, je jisté. Sdílej tyto nádherné okamžiky a prožitky s těmi, které miluješ, radost se znásobí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Můžeš se těšit na radostné dny. Dokonce ti štěstí přeje také v hmotné oblasti. Nyní prožíváš jistotu, stabilitu a také hojnost. Na účet ti mohou přijít dávno zapomenuté peníze a to, že budeš nadšená, je jisté.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nové začátky, krásné dary a také láskyplné pocity vchází do tvého života právě nyní. Inspiraci a skvělé nápady rovnou zrealizuj, na nic již čekat nemusíš, poslouchej intuici a nenechej se ovlivnit ostatními, velmi dobře víš, co máš udělat.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nastává skvělé období k dořešení veškerých sporů, ať ji pracovních či v osobním životě. Využij svůj talent a um k seberealizaci. Dokážeš sloučit nemožné, a navíc tě tato činnost ještě baví. Realizuj, jednej, miluj, budeš nadšená a tví nejbližší také. Úspěch je tady jen pro tebe.

foto-zdroj: shutterstock.com

28.12.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist