Týdenní horoskopy podle tarotu od 25. dubna do 1. května 2022

Beranům se zlepší život. Býci a Raci, přestaňte se bát a jednejte. Jaký bude nový týden, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Konečně přichází zlepšení, které si právem zasloužíš. Můžeš se začít těšit na něco nového. Štěstí na tebe čeká ve vztazích, v pracovní oblasti i při studiích. Pokud nastupuješ do nového zaměstnání, tak věř, že si polepšíš.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Je na čase přestat se bát a posunout se vpřed. Když nebudeš lpět na hmotných věcech, velmi rychle se tvá situace vyřeší. Pamatuj, nemusíš mít vždy a za každou cenu pravdu. V oblasti, ve které tápeš, si nechej poradit a s úsměvem vykroč vstříc štěstí naproti.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Bez ohledu na počasí pro tebe svítí sluníčko, ať se kolem tebe děje cokoliv. V práci se ti bude dařit a nejen to, porady, studium, náročná jednání či osobní život je konečně zalitý slunečními paprsky. Nečekej se založenýma rukama a vykroč štěstí naproti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Dopřej si tolik zasloužený odpočinek, nadechni se a vychutnávej vše, co jsi získala. Dařit se ti bude v osobním životě i v práci. Pokud potřebuješ cokoliv dořešit s muži, pusť se do toho, budou ti naslouchat, a to také v případě, že budeš žádat šéfa o vyšší plat.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jemné, trpělivé a radostné energie tě budou provázet od pondělí až do neděle. Všechno máš pevně ve svých rukou. Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě a lásce. Pokud potřebuješ cokoliv zrealizovat, jdi do toho, úspěch a štěstí stojí pevně při tobě.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Všechno se dává do pohybu, rychlost je téma tohoto týdne. Pocítíš příval energie a sílu, kterou potřebuješ ke zvládání náročných situací a pracovních úkolů. Dařit se ti bude opravdu ve všem, do čeho se pustíš. Štěstí, radost a láska je tady pro tebe.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dostáváš velkou příležitost úspěšně skoncovat s problémem, který tě dlouhodobě sužuje a trápí. Neohlížej se zpět a jednej, štěstí stojí věrně při tobě. Je dobré udělat radikální konec a jít změnám naproti, to, že budeš nadšená i šťastná, je jisté.

Vyzkoušej také:

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Hojnost, radost, pohoda a harmonie od pondělí až do pátku, užívej skvělé dny naplno a nenechej se nikým zabrzdit. Čeká na tebe štěstí a také úspěch v práci, v osobním životě i v lásce. Na účet se ti vrátí peníze, se kterými jsi již nepočítala.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Hned ráno se zhluboka nadechni, usměj a vykroč směle vstříc novým začátkům. Situace, která tě delší dobu trápí a sužuje, konečně nalezne řešení. Zjistíš, že máš dostatek sil všechno zdárně ukončit a odpoutat se od minulosti. Nebude to snadné, ale pocit, že jsi všechno sama zvládla, ti přináší štěstí a také radost ze života.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Skvělá zpráva je již na cestě k tobě, stejně jako úžasné dny, které jsou naplněny radostí, pohodou a štěstím. Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, ale také při vyřizování důležitých schůzek, na úřadech a v osobním životě. Užívej plnými doušky a rozdávej dál.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Můžeš se těšit na skvělé dny a také překvapení v podobě nečekaného dárku. Jestli očekáváš důležitou zprávu ohledně nového projektu či dotace, tak věř, že tuto podporu získáš. Štěstí při tobě věrně stojí a hned tak se tě nepustí. Jednej, zařizuj, vyřizuj, výsledky tě nadchnou a překvapí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Klidné, harmonické a láskyplné dny tě nadchnou a okouzlí. Jako mávnutím kouzelného proutku se vše, co tě trápilo, dořeší a uzavře. Štěstí na tebe čeká v pracovní oblasti, doma a také při důležitých jednáních. Využij skvělé energie na maximum a rozdávej úsměv dál.

foto-zdroj: shutterstock.com

25.4.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist