Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 16. do 22. listopadu 2020

Berani hází starosti za hlavu. Býci zachovají klid. Blíženci, důvěřujte životu. Jaký bude nový týden, ti prozradí právě teď naše nové horoskopy podle tarotu

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Skvělé pocity, dobrá nálada a bezstarostné dny, to vše je tady jen pro tebe. Stačí, když se uvolníš a hodíš starosti za hlavu. Potom se můžeš těšit na skvělé dny, potěšit tě může také zpráva ohledně financí či práce. Nadechni se a neřeš nepodstatné, přivítej nový týden s nadšením a radostí, štěstí máš nadosah.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud právě nyní pociťuješ nejistotu či obavy z toho co bylo a bude, je nejvyšší čas, vyměnit tyto postoje za jiné. Je důležité v sobě probudit radost a vděk za život. Jakmile se přeneseš z ustrašených myšlenek do klidu, prožiješ skvělé dny a vůbec nepocítíš nervozitu z aktuálního dění. Nic se neděje, zachovej klid, nadhled a nedovol negativním informacím, aby tě stahovaly na dno.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Dostáváš příležitost, jak se s láskou postavit svým strachům a obavám, které v této době občas přepadnou každého. Nic zásadního se neděje, uvolni se a uvědom si, že strach je dobrý učitel, ukazuje ti, kde jsou tvé skryté obavy. Opakem strachu je důvěra. Důvěřuj, miluj a usměj se na svět, pak se vše rozplyne jako pára nad hrncem a ty prožiješ nádherné dny v radosti i lásce.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Očekávej změny, které tě obohatí a také osvobodí z dlouhotrvajících pout. Skvělé nápady, dobrá nálada, to vše je tady jen pro tebe. Komunikuj, zařizuj, vyřizuj a buď aktivní, všechno, do čeho se pustíš, sklidí úspěch a nadšení.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud tě překvapila a zaskočila zpráva ze zaměstnání, přestaň se strachovat, všechno, co se děje, má důležitý význam pro tvou budoucnost. To, co se ti nyní jeví jako kruté či nespravedlivé, se časem ukáže jako to nejlepší řešení. Máš naději změnit nejen svou profesi, ale také život, proto se neboj a přijmi vše s otevřenou náručí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nerozhodnost a váhavost tě ovlivní zejména v první polovině týdne. Nic zásadního se však neděje, proto je zcela zbytečné podléhat emocím a náladám. V práci se rozhodně neboj prosadit a začni být aktivní. Jen tak se ti podaří zrealizovat plány a nápady, kterými se již delší dobu zabýváš.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dobře míněná rada od staršího muže ti pomůže na další cestě. Dařit se ti bude nejen v osobním životě, ale také v profesním. Díky pomoci vyřešíš veškeré problémy z minulosti, a ještě zvládneš s úspěchem skvěle komunikovat na úřadech, poradách či zkouškách. Jednej, plánuj a budeš nadšená.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Začni se těšit na nový týden, který bude plný nečekaných „náhod“ a příjemných překvapení. Dařit se ti bude v osobním i pracovním životě, můžeš očekávat příjemnou změnu v oblasti financí. Překvapit tě může také nečekané setkání, které tě velmi příznivě obohatí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Láskyplné dny jsou tady jen pro tebe. Dávej pozor na situaci, která byla v minulosti emocionálně náročná, je to dávno pryč, a proto není potřeba vracet se zpět. Potom můžeš očekávat skvělé a pohodové chvíle v kruhu svých nejbližších i v práci.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

S odvahou sobě vlastní vykroč vstříc novým začátkům, dařit se ti bude nejen v osobním životě, ale také v práci či podnikání. Dokážeš s plným nasazením vyřešit a dořešit veškeré resty, což v tobě probudí mnoho krásných pocitů. Úspěch budeš mít také v komunikaci a hravě zařídíš vše, co v minulosti stálo.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Možná se ti hlavou honí mnoho protichůdných myšlenek a nedokážeš se rozhodnout pro žádnou variantu. Nevadí, vydrž pár dní, nechej myšlenky plynout a odlož rozhodování, až budeš v naprostém klidu a souladu se svým srdcem. Pak do sebe vše zapadne samo, někdy je lepší nesnažit se a dovolit osudu, ať vše zařídí sám. Přesto prožiješ pohodový týden v radosti a lásce.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Co bylo, je pryč, teď je zapotřebí odpoutat se od nepodstatného a zamávat všemu, co pro tebe něco znamenalo a nyní již neslouží. Nastal čas se odpoutat a jít dál, ať již řešíš jakkoliv náročnou situaci, tak věř, že všechno bude zase dobré a tobě se nakonec uleví. Usměj se a vykroč vstříc novým začátkům, budeš nadšená.

foto-zdroj: shutterstock.com

16.11.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist