Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 14. do 20. prosince 2020

Skvělá zpráva přichází

Ryby jsou nadšené. Váhy trpělivé. Raci, jednejte a zařizujte. Jak na tom budou ostatní znamení, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Máš před sebou nádherné dny, které obohatí nejen tvůj život, ale také ostatních. Předvánoční atmosféra vás všechny společně zasáhne a ty si uvědomíš, že není důležité, kolik dárků nakoupíš, ale s kým volný čas strávíš. Dařit se ti bude zejména ve hmotné oblasti, máš před sebou šťastné a radostné dny, užívej život plnými doušky.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Zachovej klid a nenechej se zaskočit drobnou překážkou, která se může nečekaně objevit. Nic zásadního se opravdu neděje, všechno hravě vyřešíš a pocítíš radost z dobře vykonané práce. Raduj se a bav se, máš k tomu důvod, štěstí tě hned tak neopustí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V pondělí tě může na chvíli přepadnout stres z práce, která se na tebe navalila. Klid, v úterý už všechno bude v nejlepším pořádku a ty prožiješ báječné dny s rodinou i přáteli. Nenechej se zaskočit, všechno, co je potřeba, bez velkého úsilí a problémů zvládneš dokončit a odevzdat včas.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zařizuj, vyřizuj, jednej, máš skvělou šanci a příležitost ukončit a dořešit veškeré resty, stejně tak jako zkoušky nebo důležitou poradu. Vynikáš bystrostí a skvěle si dokážeš ujasnit, co je důležité, zbytek zahodíš a díky tomu ti ještě zůstane spousta volného času. Můžeš se těšit na úspěch a štěstí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Skvělé a dynamické dny jsou tady jen pro tebe. Neboj se ukázat svůj um a předveď, co umíš, zručnost, kterou oplýváš, výhodně zúročíš také v dalším životním období. Máš před sebou dny nových příležitostí nejen v práci nebo při studiích, ale také v lásce či v osobním životě.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Hojnost finanční a také hojnost v lásce i osobním životě je tady jen a jen pro tebe. Všechno, do čeho se pustíš, bude mít také úspěch v budoucnosti. Dokážeš nemožné, zapomeň na obavy, a pokud k tobě přijde nová pracovní nabídka, rozhodně neváhej a přijmi ji. Budeš nadšená.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Možná máš pocit, že musíš stihnout všechno do konce roku, nespěchej, tvým klíčovým slovem na cestě k úspěchu je trpělivost. V klidu si udělej plány na delší časové období a jen sleduj, jak všechno do sebe zapadá samo. Můžeš se těšit na hojnost, štěstí a také lásku.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nastartuješ nový týden s nevěřitelnou rychlostí, dynamikou a také chutí. Nic pro tebe není problém a zvládneš opravdu nemožné. Skvělá zpráva, která je již na cestě k tobě, tvůj život i čas velmi příjemně obohatí a zpestří, užívej života, máš důvod k radosti a ke štěstí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Všechno se dává do pohybu, než se naděješ, zjistíš, že je konec týdne a začneš plánovat víkend. Pokud se ještě před svátky stěhuješ, tak všechno proběhne v naprostém klidu, pohodě a navíc rychle. Štěstí tě neopustí ani na cestách autem nebo při jiné aktivitě.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestli tě trápí nepříjemná situace a nevíš si s ní rady, máme pro tebe skvělou zprávu. Všechno se pomalu ale jistě urovná a vyřeší. Stačí, když zachováš klid a kousek poodstoupíš stranou. Výsledek tě nadchne a překvapí. Pokud tě přátelé pozvou na vánoční punč, bav se a na zbytek zapomeň, budeš nadšená.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Náhlá změna, která přichází, ti otevře oči a to, že se ti bude líbit, je jisté. Jen co se nadechneš a všechno přijmeš, začneš zažívat opravdové zázraky. Proto se ničeho neboj, zachovej klid a důvěřuj životu, budeš nadšená.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nastává velmi příznivé období na ukončení veškerých sporů. Usmiřuj se, jednej a odpouštěj! Rozhodně se ti nabídka k míru vyplatí a pocítíš nejen velkou úlevu, ale také lásku ke všem zúčastněným. Dařit se ti bude také pracovně a také v umělecké činnosti.

foto-zdroj: shutterstock.com

14.12.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist