Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 13. do 19. července 2020

Usměj se na život, je tvůj

Berani, usmějte se. Býci, dokážete nemožné. Blíženci, otevřete se změnám. Jaký bude nový týden, ti právě nyní prozradí týdenní horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nalaď se na úsměv a vykroč vstříc novým zážitkům. Máš pocit, že se ti nedaří, nic nevychází a nálada je na bodu mrazu? Stačí změnit postoj a nechtít za každou cenu něco jiného, než v danou chvíli máš. Krůček po krůčku postupuj vpřed a zatím nechej dlouhodobé plány v šuplíku, teď úplně postačí být v klidu a žít ze dne na den, pak prožiješ pohodové a klidné dny bez větších výkyvů.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ať se ve tvém životě momentálně děje cokoliv náročného či smutného, je zapotřebí obrátit mysl k tomu, co již funguje a věř, že toho není málo. Usměj se na sebe i na život a řekni si: dokážu to, a tak to také je. Život ti dává šanci, jak se zase vyškrábat nahoru a dokázat, jak jsi silná. To, že všechno zvládneš, je jisté!

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Začátek týdne bude trošku pomalejší na rozjezd a zvládání pracovních povinností nebude snadné. Nic zásadního se však neděje, pokud máš pocit, že není tvá práce dostatečně ohodnocená, zamysli se, jestli ti život nedává šanci udělat změnu. Neboj se změn a otevři se životu, budeš nadšená.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jsi rozhodnutá učinit zásadní životní změny a cítíš napětí i strach? Je potřeba zapojit nejen srdce, ale také logickou mysl, jinak se nepohneš z místa a nejistota v tobě vyvolá další obavy. Zatím se nic neděje, znovu si projdi své plány a buď v naprostém klidu, pak do sebe zapadne všechno samo. Ve tvém případě platí: trpělivost, růže přináší.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Připrav si opratě, začíná opravdová jízda! Věci se konečně dávají do pohybu, to, co dlouho stálo, nabere obrátky a tebe může překvapit nečekaná změna. Pamatuj, ať se děje cokoliv, časem pochopíš, že všechno bylo a je pro tvé nejvyšší dobro. Otevři se změnám, ať mohou plynule proudit a vstoupit do tvého života, nakonec budeš nadšená.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V tomto týdnu se mohou projevit částečné změny, o kterých jsi v minulosti hodně přemýšlela, ale neměla jsi odvahu vše zrealizovat. V klidu se můžeš začít připravovat na rozmanitost života. Otevři se lásce a přijmi vše s úsměvem. Přichází velmi plodné období tvého života, nemusíš se bát, budeš nadšená.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Začni se těšit a také nezapomeň na úsměv, ten totiž sluší ženám nejvíc. Máš před sebou dny naplněné radostí, štěstím a pohodou. Pokud se snad objeví malinkatý černý mráček, ani si nevšimneš, že kolem tebe proletěl a zvládneš vyřešit nejen pracovní povinnosti, ale také vztahové záležitosti, se kterými jsi v minulosti váhala a bála se pohnout. Jdi do toho, život ti přeje.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Trápily tě finanční potíže? Hurá! Konečně se vše dostává zpět do normálu a možná tě také překvapí nečekaný finanční obnos, na který jsi již dávno zapomněla. Nebude to sice nic velkého, ale i tak tě peníze potěší. Štěstí na tebe čeká také v osobním životě a vztazích obecně, užij si své dny, zasloužíš si to.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nové příležitosti jsou tady jen pro tebe, skvělá zpráva i nové projekty, které rozhodně stojí za to přijmout. Čím si můžeš skvělé dny trošku pokazit? Nechutí a neochotou otevřít se změnám, nenechej se ovlivnit okolím, které tě může zrazovat nebo cítí potřebu mluvit ti do života. S láskou řekni NE, udělám si vše po svém, pak očekávej úspěch.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Máš před sebou jedno z nejkrásnějších období. Tvé sny se stávají realitou a štěstí se tě drží jako klíště. Říkáš si, že se tě netýká? Co jednou zkusit být optimistická a vyjádřit vděčnost za to, co již máš, tím se dostaneš do klidu, harmonie a spanilá jízda tvého života může začít. Na změny jsi připravená, zapomeň na strach a vykroč životu naproti, budeš nadšená.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vlastně se nic neděje, a právě díky tomu velkému NIC můžeš získat pocit, že musíš za každou cenu dořešit věci, které ti v minulosti nešly. Naopak, uvolni se, nadechni a dovol životu, ať se o sebe na chvíli postará sám. Využij chvíle nečinnosti k nabrání síly a nové energie, bude se ti hodit na náročnější období. Teď vychutnávej sladké NIC a užij si klidné dny po svém.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Od rána pro tebe svítí sluníčko, je ti úplně jedno, jestli jsou na nebi mraky, jestli prší nebo je bouřka. Rozhodla ses pro štěstí, a tak to také vypadá, máš před sebou nádherné dny naplněné radostí, láskou a pohodou. Dařit se ti bude také v práci a v oblasti vztahů obecně. Užij si své dny, však si vše zasloužíš!

foto-zdroj: shutterstock.com

13.7.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist