Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 11. do 17. ledna 2021

Nespěchej a vyčkej!

Berani a Blíženci se pomalými krůčky blíží k úspěchu. Štíři, nespěchejte a vydržte, bude líp! Jaký bude nový týden podle tarotu, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Plány, které jsi dlouhodobě připravovala, se nyní pomalu, ale jistě začínají plnit, krůček po krůčku pokračuj vpřed a nenechej se rozhodit okolím, které tvé nadšení nemusí sdílet stejně radostně jako ty. Dařit se ti bude také v osobním životě, setkání s dávným přítelem v tobě probudí mnoho krásných vzpomínek.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Než vykročíš z domu, nalaď se hned na úsměv a pohodu. Atmosféra kolem tebe bude napjatá, a to zejména v práci. Což by ti mohlo způsobit rozmrzelost, stačí být nad věcí, nevšímat si ostatních a prožiješ báječné dny v radosti i lásce.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pokud máš ještě volno a nemusíš do práce, bude nejlepší, když se na chvíli stáhneš z veškerého dění a zůstaneš jen v tichu svého srdce. Nechuť cokoliv dělat, řešit či pracovat bude natolik silná, že bude nejlepší zůstat v klidu domova. Dovol životu, ať se o sebe na chvíli postará sám a nedělej žádná zásadní rozhodnutí, vše odezní a život se vrátí zpět do normálu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Můžeš se usmát a těšit se na krásné dny. Na účet ti mohou nečekaně přijít peníze, se kterými jsi už ani nepočítala, což v tobě samozřejmě vyvolá mnoho radosti. Doma bude pohoda a v práci na tebe čeká pochvala. Užívej dny a nenechej se ničím ani nikým rozhodit, štěstí stojí při tobě.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Poklidné a láskyplné dny jsou tady jen pro tebe. Pokud máš pocit, že se tě to netýká a neustále řešíš nepodstatné věci, jediná rada je vypnout a odstavit rozum na vedlejší kolej. Nechej věcem volný průběh a netlač na pilu. Jestli máš v rodině neshody s muži, je vhodná chvíle na usmíření.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Zvládneš téměř nemožné, s naprostou přesností víš, co a kdy udělat. Intuitivně vycítíš, kdy je správný čas a rozhodneš se jednat. To, že budeš úspěšná, je jisté. Nejenže tě zaplaví radost a příjemné pocity, jako bonus vyřešíš jakýkoliv problém, ať v práci či v osobním životě.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Konečně přichází tolik očekáváná změna k lepšímu, což se týká nejen osobního života, ale také zaměstnání a vztahů obecně. Je na čase složit zbraně a nabídnout ruku k usmíření. To, že se ti bude dařit, je jisté, štěstí, láska a radostné pocity jsou na cestě k tobě.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jestli stojíš na pomyslné křižovatce a potřebuješ se co nejrychleji rozhodnout, tak na chvíli zastav a zamysli se, jestli je to opravdu nutné a důležité pro tvůj život? Nyní není vhodná doba dělat ukvapená rozhodnutí, když chvíli v klidu vydržíš, vše do sebe zapadne téměř samo a ty s úsměvem vykročíš vstříc novým začátkům. Nespěchej a vydrž!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Můžeš se usmívat na svět, protože ti přináší nádherné a láskyplné dny. Jestli přemýšlíš nad životem a máš v hlavě otázku, jestli je tvá cesta správná, tak můžeš být v naprostém klidu – ano, kráčíš správným směrem, jen tak dál a neotáčej se zpět. Budeš nadšená a šťastná!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Probudíš se do radosti a od toho se odvíjí následující dny. Pohoda, radost, klid, který ti nikdo a nic nenaruší. Jako když se rozhodneš neposlouchat negativní informace a vytvoříš svůj láskyplný svět. Překážky, které ti stály v cestě, hravě překonáš a zvládneš nemožné.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V práci dávej pozor, abys nedělala zbytečné chyby jen díky tomu, že jsi roztržitá a nepozorná, což se v polovině týdne změní a zvládneš i chvilkový výpadek ze dnů, kdy jsi zcela nebyla ve formě. Dodržuj sliby, které jsi dala a problém z minulosti zdárně dokonči, uleví se nejen tobě, ale také všem zúčastněným, to, že budeš šťastná, je jisté.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Na pracovišti nejsou zrovna nejvřelejší vztahy, ty si ovšem zachovej chladnou hlavu a nedovol ostatním, aby tě vtáhli do sporů a hádek. Tebe se to netýká. V osobním životě to bude lepší, pokud si pohlídáš slova. Než něco vyslovíš, počítej do dvaceti, jako byste všichni trpěli ponorkovou nemocí a jakmile někdo přiloží pod kotel polínko navíc, hrozí výbuch, buď nad věcí a zhluboka dýchej, vše se zase srovná.

foto-zdroj: shutterstock.com

11.1.2021 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist